Jump to content
Dogomania

Wystawa Bielsko-Biała 2005 (Ustroń)


Ravk

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='"matrix....."

Alutka czy Wasze weteranki jadą do Ustronia?[/quote']

:ghost_2: Widzisz jaka jestem grzeczna posłuchałam Twojej rady
i jedziemy. Jak mogłam Cię zawieśc skoro nawet postarałeś się
o przedłużenie terminu. Będziemy konkurencją. Nie będzie łatwo.
ale pogodzimy się . jak Ty wygrasz to stawiasz a jak ja to ja stawiam
zgoda. A jak wygra jeszcze ktoś inny to mam nadzieję, że nas wszystkich
zaprosi. :drinking: :pepsi: :beerchug: :drink1:


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Ja też już zgłosiłam moją Gamę - to będzie jej debiut w klasie użytkowej :D

[b]matrix..... [/b] mam ogromnę prośbę, jak będziesz jutro w oddziale to czy mozesz sprawdzić czy moje zgłoszenie doszło (posokowiec bawarski GINA Herbu Czarna Maska). Dzisiaj wysłałam je faksem a w oddziale nie było nikogo, kto mógłby mi potwierdzić czy doszło. Jutro będe próbowała się dodzwonić (ale nie wiem czy mi się uda)...

Link to comment
Share on other sites

Alutka ! Na finałach w weteranach to chyba się nie spotkamy... Mam w klasie na pewno jeszcze jednego konkurenta i może być ciężko...

Nitencja - pogoda zamówiona :D

Psylla nic się nie martw, dzisiaj jestem w związku to sprawdzę, na pewno zgłoszenie doszło.

I jeszcze bardzo ważne - jeśli ktoś chce wysłać zgłoszenie psa na wystawę w Ustroniu to bardzo proszę przesłać mailem, nie zapominając wraz ze zgłoszeniem wysłać kserokopię rodowodu. Przyjmowanie zgłoszeń do końca tego tygodnia.

[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Czy ja takze moglabym prosic o sprawdzenie czy zgloszenie wyslane faxem doszlo? :modla:

Zadzwonilam i jakas przeeeeemila pani objechala mnie z gory na dol, ze przeciez oni nie maja zgloszen, ze czego ja chce i w ogole a kysz! :roll:

Moj pies to GR Arnold Golden Eye, kl. mlodziezy.
Z gory wielkie dzieki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner']
Zadzwonilam i jakas przeeeeemila pani objechala mnie z gory na dol, ze przeciez oni nie maja zgloszen, ze czego ja chce i w ogole a kysz! :roll: [/quote]

ja to przeżyłam dziś na własnym tyłku osobiście będąc w oddziale :lol: i nic się niedowiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

Ufff.. nagrody dla husky już się "produkują". Zawsze mi żal, że nie można obdarować wszystkich ras, lecz cóż.. :-?

[quote]Zadzwonilam i jakas przeeeeemila pani objechala mnie z gory na dol, ze przeciez oni nie maja zgloszen, ze czego ja chce i w ogole a kysz![/quote]
Tiaaa... jest taka jedna i faktycznie jest przeeeeemiła.. :roll:

Jak będzie z pogodą to niestety nie wiadomo. Dwa lata z rzędu było ładnie, więc teraz może lać, ale miejmy nadzieję, że skoro wiosna nas nie rozpieszcza to może chociaż lato nas zaskoczy :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER'][quote name='golden_owner']
Zadzwonilam i jakas przeeeeemila pani objechala mnie z gory na dol, ze przeciez oni nie maja zgloszen, ze czego ja chce i w ogole a kysz! :roll: [/quote]

ja to przeżyłam dziś na własnym tyłku osobiście będąc w oddziale :lol: i nic się niedowiedziałam.[/quote]

A ja wręcz przeciwnie - dostałem numer telefonu pod którym uzyskałem krótką i rzeczową informację - psina jest zgłoszona, wszysko OK. Wystarczy być miłym przez telefon ;) (i nie tylko)

Link to comment
Share on other sites

[quote] A ja wręcz przeciwnie - dostałem numer telefonu pod którym uzyskałem krótką i rzeczową informację - psina jest zgłoszona, wszysko OK. Wystarczy być miłym przez telefon[/quote]

Bardzo bym chciala w takim razie zebys mial szanse uslyszec moja rozmowe z owa pania. Wybacz, ale wyglada to tak jakbys sugerowal, ze ja i/lub Zlosnica jestesmy co najmniej niemile. Byc moze zbyt wiele wymagam, ale na mile "dzien dobry" i rzeczowa, uprzejma prosbe o informacje mozna odpowiedziec w kulturalny sposob, a nie burczec pod nosem.
Byc moze ta pani nie lubi innych pan, a dla panow ma specjalne wzgledy - nie wnikam. Faktem jest, ze dawno sie nie spotkalam z taka reakcja.

Pomine juz to, ze dla mnie jak najbardziej logicznym wydaje sie fakt, ze skoro zgloszenie wysylam do oddzialu to powinno sie ono tam wlasnie znajdowac :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner']
Bardzo bym chciala w takim razie zebys mial szanse uslyszec moja rozmowe z owa pania. Wybacz, ale wyglada to tak jakbys sugerowal, ze ja i/lub Zlosnica jestesmy co najmniej niemile. ...
Pomine juz to, ze dla mnie jak najbardziej logicznym wydaje sie fakt, ze skoro zgloszenie wysylam do oddzialu to powinno sie ono tam wlasnie znajdowac :roll:[/quote]

Niczego takiego nie sugerowałem :) mimo sugerującego coś nicka Złośnicy...;)
Napisałem tylko, że skutecznym sposobem na czyjąś niechęć do współpracy jest przesadna niekiedy uprzejmość... to naprawde działa. No i może miałem szczęście tafić na kogoś innego albo lepszy humor pani o której piszecie.
Myślę, że zgłoszenie nie musi znajdować się w Oddziale (tymczasowo) jeśli ktoś się stara zrobić cos więcej zabierając papierkową robotę do domu - chwała mu za to.

Link to comment
Share on other sites

witam,
a mógłby mi ktoś powiedzieć na jaki w takim razie mam dzwonić nr by potwierdzić moje mailowe zgłoszenie (do wieczora jeszcze się zastanawiam ale chyba zgłoszę).
Teraz będę dzwonić do skutku bo właśnie wczoraj się dowiedziałam, że nie przyjęli nas do Wałbrzycha (a wcześniej się nie dodzwoniłam) bo gdzieś posiali mój mail ze zgłoszeniem :evil: Tyle dobrego, że kasę zwrócą...

Link to comment
Share on other sites

Matrix... dzięki - już odpisałam.

Joasia-Opole
- super że też jedziecie, dzięki za propozycję - chyba jednak pojade pkp bo zdołałam namówić znajomą i będziemy we dwie + pies. Poza tym ona chciałaby wcześniej tam pojechać - np w piatek i sobie pobyć do niedzieli. No zobaczymy jak to będzie, w razie czego będę Was prosić o pomoc (jeśli jeszcze miejsce się ostanie ;);) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...