Jump to content
Dogomania

Wystawa Bielsko-Biała 2005 (Ustroń)


Ravk

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

WOW!!!
To Ferro jest już w tak zacnym wieku?
Pamiętam go jako słodkiego szczeniaczka...
To było chyba w Zabrzu w 1997 roku, kiedy spotkaliśmy się na wystawie po raz pierwszy. Ależ ten czas leci... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Szybko czas biegnie. Dokładnie w Zabrzu spotkaliśmy się pierwszy raz na wystawie jesienią 1997 roku. I od Ferra się zaczęło wystawianie...

Do Ustronia z tego co się dowiedziałem cały czas napływają zgłoszenia i są wprowadzane w komputer na bieżąco "jak leci" tak więc nie można teraz powiedzieć jakie psy są pozgłaszane, jak się czegoś dowiem to poinformuję...

Link to comment
Share on other sites

Moje zgłoszenia "pójdą" dopiero w najbliższy wtorek.
Przyjadę nawet jeżeli psiaki zrobią numer i "wyłysieją", bo w Ustroniu, a wcześniej w Bielsku byłam co roku od pamiętnego 1997 (powódź stulecia!).
Tyle, że jak się doliczyłam, młoda huskowa będzie już w klasie pośredniej... taka z niej się zrobi "starucha" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzień po wystawie w Bielsku kupiłem Ferra w 1997 roku. Już podczas wystawy obficie padał deszcz, coraz bardziej aż doprowadziło to do tej powodzi o której piszesz.

Ferro na razie ma ładny włos ale do Ustronia to też może go częściowo zrzucić / podobnie jak reszta towarzystwa, chociaz Megi w tej chwili linieje już wyraznie /

Link to comment
Share on other sites

Moja weteranka będzie miała włos na 100%, bo dopiero go nabiera, ale... może za to dostać cieczki :(
Młodsza z kolei jest juz po cieczce, więc może zacząć go zrzucać :roll:
Ale co tam, najważniejsze to być na wystawie, spotkać znajomych i przyjaciół, pooglądać piękne psiaki, uścisnąć dłonie ( i łapy :wink: ) zwycięzcom :D

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze a'propos weteranów :lol:
Zdaje się, że na Słowacji jest tytuł Championa Weteranów :roll:
Czy ktoś coś wie na ten temat?
A może by tak u nas zawnioskować o utworzenie takiego tytułu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...