Jump to content
Dogomania

Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

boże..:-( mam na dzisiaj dosyć... Moja 14 letnia suczka powoli odchodzi. Jutro znów ma miec ściągany płyn z brzuszka i ppmyslłam sobie, że oddaję ją teraz do schronu... Siedze i płaczę. Gdybym tylko mogła ją wziąć do siebie...:-(

Link to comment
Share on other sites

ONA jest sliczna naprawde..taka malutka Kruszynka..tu trzeba kawaleczek miejsca...doslowinie tyciu- tyciu....jeju...nie moge nawet myslec ze ona jest w schronie...przychodzi noc..a Ona sama biedna...jak Jej pomoc????moze hotelik????:razz:

[B]CIAPULKO- KOCHAM TĘSKNIĘ NIE ZAPOMNĘ...22.08.2009..
[*]
[*]
[*][/B]

Link to comment
Share on other sites

moje drogie, mam chyba dobre wieści :)

[SIZE=5][COLOR=Red]BABUNIA POSZŁA DO ADOPCJI !!!!! ZNALAZŁA DOM!!! [/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi::multi:

dziś gdy byłam w schronie przyjechała pani ze Zgierza, która prowadzi "dom starców" dla psów i przygarnia stare schorowane psy aby mogły spokojnie doczekać swoich dni u niej. Swoja działkę poświęciła na to, każdy ma swoją budę, zimą sianko w budzie, ma zaprzyjaźnionych wetów więc są szczepione i leczone. O babuni jak usłyszała to bez nawet ogladania jej powiedziała że bierze. Będzie miała ją u siebie w domu na kanapie:D ustrzegłam że może załatwiać sie pod siebie a ona na to, że ma podkładki dla psów i jej żadne zło nie straszne:) Jest działaczką TOZu Łódzkiego. wzięła też naszego staruszka Obelixa:) chciała jeszcze jednego ale ją powstrzymałam:p Ma ok 20 psów ale nie wychodzi poza ten limit. Teraz umarły jej dwa więc wzięła 2 następne. Dobra kobiecina. Od nas wzięła już kilka psów wiele lat temu.

czyli akcja zakończona powodzeniem!Mam adres i telefon do tej pani, możemy zadzwonić za jakiś czas.

myślę że dobrze by było złożyć się po pare groszy ile kto może i dać jej kasy na karmę,bo ona żyje z emerytury swojej i męża i datków innych ludzi. Jeszcze pobliska szkoła i nauczyciele jej pomagają. Jakby pojechało się kiedyś z wizytą i dało kasę na karmę to napewno byłaby wdzięczna.

a więc...[B]KTO SIĘ DORZUCI NA KARMĘ DLA BABUNI??

[/B]babunia wogóle nie wiedziała o co chodzi jak ją wyjęli z boksu. włożyli do pudełka aby w aucie się nie przewracała to patrzyła jak oszołomiona, a Obelix skakał z radości jak oszalały!!
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2777/1009764.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4804/1009765.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale jesteście szybkie, dopiero weszłam na ten wątek, juz chciałam rzosyłać po znajomych a tu już domek:multi:
Super:loveu:
Też znam taką kobietę, która przygarnia starowinki, ale ona nie przekracza liczby 8 psów a ma teraz 7 więc chciałam jej podesłać ten wątek, ale pełno takich psów więc napewno przygarnie inną staruszkę;)

Link to comment
Share on other sites

tak zdecydowanie tak...
[SIZE=5][COLOR=DarkRed]
zbieramy kasę na karmę dla seniorów, dla babuni[/COLOR][/SIZE] każdy grosz mile widziany

[COLOR=Red][B]dane do przelewu:[/B][/COLOR]
nr konta
26 1020 3437 0000 1702 0075 9431
Piechowska Magda
Pabianice 95-200
tytuł: "dla babuni"

to moje konto prywatne,ale bez obawy prowadzę wszystkie akcje dla psów więc nie przywłaszczam kasy :)

konto zamieszczę też w pierwszym poście

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...