Jump to content
Dogomania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW


00000

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli przyjedziesz :D
W końcu masz najbliżej z nas wszystkich i byłoby skandalem, gdybyś się nie zjawił :lol:
Swoje weekendowe przyjazdy zapowiedzieli też inni dogomaniacy... 8)

Link to comment
Share on other sites

Bogarka, na pewno coś się wymyśli, żebyś dojechała do Zawiercia. Bo do Zawiercia kursuje mnóstwo pociągów z Katowic i okolic.
A z Zawircia to już no problem. :D
Na privie wymienimy się jeszcze telefonami na wszelki wypadek przed wyjazdem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iceangel4444']Dzien dobry.

Widze, ze 3 zlot dogomaniakow dojdzie do skutku. Morsko po raz 3.
Pierwszy zlot odbyl sie w roku 2003, ciekawe kto dopisze ze starej ekipy 2003. W kazdym razie ja mam niedaleko i napewno was odwiedzie.
Pozdrowienia dla [b]MANU I WALDKA, Diany, carragan i pagaj[/b].[/quote]

no icek podpadłes a gdzie pozdrowienia dla Aggi i Paya :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Bogarka, na pewno coś się wymyśli, żebyś dojechała do Zawiercia. Bo do Zawiercia kursuje mnóstwo pociągów z Katowic i okolic.
A z Zawircia to już no problem. :D
Na privie wymienimy się jeszcze telefonami na wszelki wypadek przed wyjazdem :D[/quote]
OK Dzieki :):

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']

Kara-z tego co mi sie wydaje to bede miec miejsce w namiocie([size=1]chca mi wcisnac 4-osobowy[/size]) :D[/quote]

Asiunia thx, za propozycje, ale chyba uda mi się namiot załatwić :wink: A wogóle to może z psem byłabym więc nie skorzystałabym :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iceangel4444']Dzien dobry.

Widze, ze 3 zlot dogomaniakow dojdzie do skutku. Morsko po raz 3.
Pierwszy zlot odbyl sie w roku 2003, ciekawe kto dopisze ze starej ekipy 2003. W kazdym razie ja mam niedaleko i napewno was odwiedzie.
Pozdrowienia dla MANU I WALDKA, Diany, carragan i pagaj.[/quote]Icek, heeeej !!!.... :angel: Fajnie Cię "widzieć" i cieszę się bardzo, że przyjedziesz :D

Link to comment
Share on other sites

Pagaj,dawaj KAske i mnie do domku.Z racji pogody,lepiej byc w domku.
Oczywiscie tym co Ty,bo Ty juz zahartowana w bojach jestes i wiesz jak to jest mieszkac z koniem :wink:
No i masz ugodowego psa,co nie jest bez znaczenia :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Syrlwia[/b], jesli chodzi o namiocik, to możesz nawet w ostatnim tygodniu się decydować - miejsca do rozbicia się jest sporo... :D
Jeśli chciałabyś się wcześniej spotkać, to też nie ma problemu, mieszkam na Zawarciu.... 8)

[b]Carragan[/b], wpisuję Cię do domku, a Kaska niech sie sama zgłasza, co to za porządki... :evilbat: :wink:

[b]Ka-Ka[/b] już zapisuję Cię do ferajny :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']
[b]Carragan[/b], wpisuję Cię do domku, a Kaska niech sie sama zgłasza, co to za porządki... :evilbat: :wink: [/quote]

Kaska nie ma internetu i jest spoza dogo wiec jak ma sie zglosic ? Listownie ? :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...