Jump to content
Dogomania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW


00000

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak pisze bo aramis jest dosc wybredny jesli chodzi o kolegow, dodajac jego wielkosc i sile spotkania z nieopowiednimy znajomymi koncza sie niezbyt wesolo. Ale ogolnie jest spokojny olewka:P on ma swoj swiat, wkonciu husky z autyzmem:P a najus dominatorka i cpunek :P az od wciagania sie biala zrobila, abyla taka ruda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cobra']Aramis on ma swoj swiat, wkonciu husky z autyzmem:P a najus dominatorka i cpunek :P az od wciagania sie biala zrobila, abyla taka ruda[/quote]

Pies z autyzmem?
nayus była ruda?

CObra wszystko wporzadku? :lol: :o :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Pagaj']Kuna, waszka, strasznie się cieszę, że jedziesz :drinking:[/quote]

noo ja też - narazi nie mam 5 tys. więc jade :lol:[/quote]
I wreszcie będziesz mogła wypić ze mną wszystko, tylko nie pepsi.... 8) :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cobra']aramis jest dosc wybredny jesli chodzi o kolegow[/quote]

jak ładnie ujęte ...... :wink: muszę zapamiętać takie oględne określenie :D no to mój też jest wybredny 8) ale przynajmniej nie jest autystyczny :hmmmm: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka'][quote name='Cobra']aramis jest dosc wybredny jesli chodzi o kolegow[/quote]

jak ładnie ujęte ...... :wink: muszę zapamiętać takie oględne określenie :D no to mój też jest wybredny 8) ale przynajmniej nie jest autystyczny :hmmmm: :wink:[/quote]

hyhy

Link to comment
Share on other sites

to baaardzo ważne-Szpila nie przeżyje spotkania ze mną :evilbat: będę ją maltretować na zmianę z trójką Dagi :lol: :lol: :lol:

skoro tutaj piszesz, to mam rozumieć, że to już na 1.000 % pewne :wink:
dzielna byłaś w przekonywaniu TZ-a :wink:

zmiana decyzji grozi poważnymi konsekwencjami :D:D:D :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']nie wiem czy to wazne ale Szpila ja i TZ tez jedziemy na zlot :D[/quote]

superancko...tylko zamelduj sie u Pagaj napisz jej emaila potwierdzajcego przyjazd na zlot....adres masz na pierwszej stronie :lol:
Jesu SZPILA bedzie.... :o :angel: Yupi no to mam zajecie... :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj'][quote name='malawaszka'][quote name='Pagaj']Kuna, waszka, strasznie się cieszę, że jedziesz :drinking:[/quote]

noo ja też - narazi nie mam 5 tys. więc jade :lol:[/quote]
I wreszcie będziesz mogła wypić ze mną wszystko, tylko nie pepsi.... 8) :wink: :lol:[/quote]

:drinking: :drinking: :drinking: łiiiiii poznacie moje drugie ja :evilbat: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']dobrze debe super weszme gume i bedziemy skakać!!!!! 8)
mówuiłem ci agga ze ty zboczona cały czas o trójkacikach gadasz :evilbat: o sado maso ,gumkach,podskakujacym namiocie :evilbat:[/quote]

jaka znowu zboczona olek :evilbat:
dobra wypisuje sie z tego skakania w gume :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...