Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

[quote name='króliczek']No to jeśli nikt nie prosi o sesję zdjęciowową ,to ja się zgłaszam.Proszę zatem o shar-pei g.10.00 :wink:[/quote]

Jesteśmy na tym samym ringu, u Henia :wink: Tak więc jak zdążymy dojechać, bo wcale nam się nie bedzie spieszyć , to może jeszcze jakoś się w przelocie zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='takatuka']Samków jest tylko cztery sztuki :o
[/quote]

Nie rozumiem, czemu się tak pruderyjnie dziwisz Ela, przecież tajewmnicą Poliszynela jest, że niektórzy ogłosili "cichy bojkot" sędziego w Wa-wie i demonstracyjnie nie wystawiają w Wa-wie Samków :o . A gdybyś zgłosiła MOCARTA, to byłoby ich już 5 ...

mfg

Link to comment
Share on other sites

:lol: Przynajmniej mamy mozliwosc na spokojnie obejrzec rzetelnosc pracy sedziego :wink: jak i innych sedziow 8)

A tak na powaznie, to bedziemy mialy okazje poznac innych Dogomaniakow i ich psiaki, no i oczywiscie zrobic cala mase zdjec :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='takatuka']A bojkot to swoja droga, dlatego nie wystawiam Mozarta :wink:

Pozdrawiam
Elka[/quote]

Ela, masz świetnego psa, który nie był wystawiany u tego sędziego, dziwi mnie zatem "bojkot" z Twojej strony, zwłaszcza, że MOZART to pośrednio efekt pracy i linii hodowlanej Ani. Gdyby nie Ania to nie byłoby ani Merlina (ktorego nota bene jestem fanką od kilku lat), ani Alfy (jej niestety nigdy nie widziałam :( ), a tym bardziej Mozarta. No ale cóż Twój wybór ...

mfg

Link to comment
Share on other sites

Kasia gdyby nie Gdynia to może i bym skusiła się na Wawę, jednak muszę liczyć się z kosztami oraz z tym że musiałabym Mozarta co tydzień "prać" :wink:
A Pan Jakubowki nie pierwszy i nie ostatni raz ocenia samki, więc możliwe, że jeszcze kiedyś u niego wystawię Mocka :)
Pozdrawiam
Elka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']Donya, dzięki to w sumie niedaleko ode mnie i na dodatek znam tą lecznicę, bo wieeeele lat temu operowałam tam swoją pierwszą sunię. Kiedys nie była to tania klinika bo przyjmowali w niej specjaliści z Grochowskiej. Będę musiała się tam przejechać.[/quote]

Specjaliści są ci sami co kiedyś, nawet więcej ich. Mój poprzedni pies i koty były tam leczone. Przy tej ilosci pacjentów zawsze mniej płaciłam.
Z akitą tam nie chodze bo uważam, że troche się popsuła jakość usług. Ewentualnie po jakieś zaświadczenia.
W piatek się wybieram - może sie spotkamy przypadkiem :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']aaa jak tam dojechac wjezdzajac z E7 (z Gdanska)[/quote]
A tak:
w miejscowości Łomianki zaczynasz już uważać, bądź czujna. Jedziesz prawym pasem. Jak zobaczysz po lewej stronie salon Renault, to na skrzyżowaniu skręcasz w ul. Kolejową (ten salon jest chyba trochę za skrzyżowaniem, musisz uważać, są światła). I śmigasz cały czas z pierwszeństwem. Jedziesz przez las, czasami po takich betonowych płytach, ale nie pękasz. Wkrótce wyrzuci Cię na asfalt (cały czas z pierwszeństwem)- ulica nazywa się Estrady. Jedziesz Estrady... trafiasz na światła, które przejeżdżasz prosto, jesteś na ul. Radiowej. No i znowu dajesz z pierwszeństwem, nawierzchnia taka sobie, to uważaj. Droga prowadzi przez las, jest sporo zakrętów i czasami stoją niebiescy. Mijasz se tory kolejowe, jedziesz. Dojeżdżasz do skrzyżowania, skup się. :D
Skręcasz w prawo w ul. Gąsiorowskiego, jadziesz kawałeczek do końca i w lewo masz ul. Kartezjusza :D Jedziesz trochę raczej już w korku i po prawej stronie jest stadion, na którym odbywa się wystawa.
Dojazd prosty jak drut, nie trzeba w ogóle pchać się w miasto :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Adda[/b] sposób tłumaczenia trasy bardzo mnie rozbawił..tak dalej :wink: super to opowiedziałaś :lol:

[b]a ja mam ważne pytanie[/b],czy ktoś się orinetuje lub ma mapkę jak będą usytuowane ringi? bo mi rasę rozbili :( i nie wiem, czy będę w stanie skakać z ringu na ring mając tyle psów do przyszykowania. do zobaczenia na wystawie :wink: mam nadzieję,że też spotkam paru dogomaniaków,będę z młodzieżą i szczeniakami yoreczków :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1'][b]Adda[/b] sposób tłumaczenia trasy bardzo mnie rozbawił..tak dalej :wink: super to opowiedziałaś :lol: [/quote]
[b]Magdalena1[/b], ale chociaż jako warszawianka potwierdź, że dobrze gadam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Adda[/b] no oczywiście :lol: myślę,że jakbym sobie wydrukowała to co napisałaś i bym jechała to ojojoj..śmiechy i dobry dojazd mur beton :lol: jeszcze raz gratulacje za pomysł..
ja może w sobotę przyjadę na wystawę obejrzeć ringi jak są rozmieszczone,ale jakbym co to prosiłabym o sprawdzenie jak daleko są od siebie ring 4 i mój 9..
może Cię jakoś znajdę :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga']Sama sobie odpowiem ;), dla zainteresowanych - 20 zł bilet normalny, 5 zł bilet ulgowy, 20 zł parking.[/quote]

No to po prostu rewelka. Jak zwykle :-? A czy ktos moglby mnie oswiecic gdzie zaparkowac zby nie zaplacic ? :) To jest przy jakis osiedlach tak? Sa tam jakies uliczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1'][b]Adda[/b] no oczywiście :lol: myślę,że jakbym sobie wydrukowała to co napisałaś i bym jechała to ojojoj..śmiechy i dobry dojazd mur beton :lol:[/quote] I tak starałam się być poważna :roll: A [b]orsini[/b] jakoś nie odzywa się, czy wszystko jest zrozumiałe :roll:
[quote]może Cię jakoś znajdę :wink:[/quote] Ja nie pamiętam który ring :oops: , ale wchodzimy ok. 13-tej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...