Jump to content
Dogomania

Magdalena1

Members
 • Content Count

  776
 • Joined

 • Last visited

About Magdalena1

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. Magdalena1

  jemiołuszka

  z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że tak :) korespondowałam z Ptasim Azylem ( dziękuję za wsparcie) i po wnikliwych obserwacjach maluchach widać było,że wszystko w porządku,a siedziałm na jarzębinie bo miał na niej dużo jedzenia. Codziennie sprawdzałam czy wciąż siedzi w ciągu dnia. po jakims czasie zaczął odwiedzać pobliskie drzewa,a są całe trzy sztuki no i już go nie ma. A powiem szcerze,że sprawdzałam czy nigdzie na ziemi nie leży... Następnym razem na pewno zaniose do ptasiego azylu,jeśli zdarzy się podobna sytuacja, oczywiście oby nie ;)
 2. Magdalena1

  jemiołuszka

  Kochani, pomocy!! w sobotę usłyszałam wielki huk,myjąc okna. zauważyłam stadko małych ptaków na osiedlowym drzewie. Jeden siedział na gałęzi i chwiał się, aż przefrunął,ledo,ledwo na parapet,który był nad piwnicą, po krótkim czasie sprawdzając czy ptak jesczze jest dostrzegłam go na śniegu leżącego. Szybko zbiegłam po niego. Włożyłam do kontenera i poiłam. Okazało się,że to piękny, dorodny samiec jemiołuszki. Walnął w szybę i był mocno otumaniony. Na drugi dzień z samego rana,jak tylko zauważyłam jego stado wypuściłam go z nadzieją,że odfrunie z nimi. Niestety, jak tylko udało mi się ptaka znieść na dwór nie było śladu po kompanach. Naszczęście i nieszczęscie jest jarzębina,na która odrazu pofrunął i.... siedzi tak tam do chwili obecnej :placz:. stado nie pokazało się. Jedzenia ma pod dostatkeim, na noc wiem,że się chowa gdzieś,bo nie ma go wtedy na drzewie,ale w dzien wraca i tak siedzi. Masakra, boję się,że większe ptaki zrobią mu krzywdę. Pomocy, może znacie ludzi,miłośników tegop typu ptaków,którzy mogą pomóc w jakikolwiek sposób. Aha, mieszkam w Warszawie. Magda
 3. Bardzo dziękujemy za dzisiejszą wizytę. Mój mąż podsumował ją tak : "to jak Ty żeś się dogadywała, że mi ziomka zabrali" :)) Czekamy na informacje :) Equus....wszystkie piękne, tylko my aby zapobiec ewentualnym spięciom jak psiaki będą dorosłe chłopaka szukamy :/ Zapukam jutro do sąsiadów - oni mają duże podwórko, zawsze biegał jakiś psiak - może uda się zagadać :)) ciasto upiekę sąsiadce w ramach miłej rozmowy :)
 4. Zapraszam na wizję lokalną obowiązkowo :) Niestety dywanów na razie nie ma, są za to dywaniki - sztuk dwie :) Oby się tylko psiaki ze sobą dogadały..
 5. Czekam jak na szpilkach przyznam się szczerze....ale będzie co ma być :) Najchętniej niech będzie tak, że Klusek zostanie u mnie ;) O psiakach z bemowa już czytałam....pomyślę dzisiaj wieczorem jak możemy pomóc.
 6. Korzystam z konta koleżanki, bo jak na złość nie mogę się zalogować żeby odpowiedzieć :) Razem z mężem chcielibyśmy zaadoptować Kluska. Przedyskutowaliśmy temat i jesteśmy zdecydowani. Mamy już w domu sukę owczarka i jeśli się pokochają to rewelacja ! Mieszkamy pod Warszawą w Otwocku, w domku z ogrodem - wiec mamy dla niego ciepłą miejscówke :) Pozostawiam swój numer telefonu 607621635 - proszę o kontakt :) Pozdrawiam, Martyna
 7. Magdalena1

  Zimowa - Legionowo 11/12. 12.2010

  też tak mi się Yourii wydaje :) bo przecież nie zdyskwalifikują mi suki za brak jajek :D
 8. Magdalena1

  Zimowa - Legionowo 11/12. 12.2010

  Witajcie Kochani a ja mam problem. Według tej listy moja psinka została zaliczona do płci przeciwnej :) wysłałam maila ze sprostowaniem,ale pewnie katalog już jest, więc zmiana według numerów nie będzie już możliwa, tak mi się wydaje,a jak Wy doradzacie? Ciekawe tylko czy będę musiała stawić się wczesniej przez to na wystawie, by wytłumaczyć całą sytuację. Ech ;) Szkoda,ze nie odbywa się weryfikacja dokumentów,jak rodowód,które są przesyłane w załączniku :( Niby nic,a stresująca sytuacja.
 9. Magdalena1

  CWC Radom 22.08.2010 r

  [quote name='karkakarka']BOG III - a wiesz może jak się pies nazywał?[/QUOTE] to mój piesek I BOG :) jak i IV BIS Gratulacje dla wszystkich wytrwałych w tym upale, yoreczki cieżko znosiły warunki.
 10. Magdalena1

  22-23.05.2010 Mołdawia

  gratulacje :) piękne puchary i rozety. z ciekawości, cz mogę prosić o yorki?
 11. Magdalena1

  CWC Radom 23 maja 2010

  gratulujemy wszystkim i zgłaszamy się :) to my na najlepszej parze hodowlanej na trzeciej lokacie i na grupie z pierwszym miejscem - oczywiście cały czas chodzi o yoreczki. Jesteśmy przeszczęśliwi. Za wszelkie zdjęcia będziemy wdzięczni ;) aha u nas na trzeciej lokacie byla piekna,mloda suczka airdale terriera
 12. Pati jeszcze raz gratuluję :loveu:
 13. och Pati, piękny portret wspaniałych psów :loveu: cudowna z nich parka:loveu:
 14. Magdalena1

  Krajowa Radom 24.05.2009

  widzę,że mój yorek załapał się na kilka zdjęć :p a czy zdjęcia z miejsc ktoś ma? :razz:
 15. Pilnie potrzebna pomoc!!!

  Zajrzyj proszę na poniższy link i dowiedz się wszystkiego:

  http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-mari-jej-8-szczeniat-pilnie-potrzebuja-wsparcia-133248/

×