Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='justi001']Do weekendu nie przejdzie ?[/quote]

nawet juz przeszlo :o to jest wstretna udawaczka... jak zobaczyla kota to zapomniala o "kalectwie", a potem jeszcze "zdezynfekowala" rane w bagienku leśnym i jest jak nowa :wink: :D ta moja sunia to lubi mnie tak dreczyc :wink: :D

potwierdzenie tez juz mamy :D ale to zaswiadcznie mnie przeraza.... kolejne koszta.... wrrrrr... :evil: chyba ide na paszport jak zwykle,nie bede sie wyglupiac z kolejnym papierkiem :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Niech mnie kto mądry poinstruuje jak sie na to zadoopie komunikacją miejską dostać :modla: W co wsiąśc i gdzie wysiąść???[/quote]

Jeśli jedziesz z Kabat to do Centralnego musisz sobie poradzić,
a potem:

[b]Z Dworca Centralnego [/b]autobus [b]105[/b]
[size=2]odjazdy:[/size]
7 - 17, 42
8 - 05, 29, 51
9 - 13, 35, 57
10 - 17, 36, 56
11 - 16, 36, 56
[size=2](czas przejazdu ok. 29-34 minut)[/size]

lub autobus [b]109 [/b](też z Centralnego)
[size=2]odjazdy:[/size]
7 - 00, 26, 51
8 - 14, 37
9 - 00, 23, 43
10 - 03, 23, 43
11 - 03, 23, 43
[size=2](czas przejazdu ok. 26-33 minut.)[/size]

Oba zaczynają swoje kursy z Dw. Centralnego
(przystanek "DW.CENTRALNY 18")
i w obu przypadkach przystanek obok wystawy to:
"[b]WAT 02[/b]" lub "[b]ARCHIMEDESA 02[/b]"
[size=2](nie potrafię powiedzieć, który z nich będzie bliżej wystawy)[/size]
[i]Myślę, że 109 może być luźniejszy z uwagi na to,
że następny przystanek po "ARCHIMEDESA 02" to już koniec trasy.[/i]
Pozdrawiam.
:D

Link to comment
Share on other sites

Donya, oświeć mnie gdzie w Warszawie biorą za świadectwo zdrowia 10 zł. Mój weterynarz zgarnia 30 i też za dokładnie psa mi nie bada.
Te świadectwa to jakaś choroba. Przecież na każdej wystawie jest wet który sprawdza czy jest aktualne szczepienie p. wściekliźnie i jeśli ma jakieś podejrzenia co do zdrowia psa to poprostu nie powinien go wpuszczać.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa zaświadczeń o stanie zdrowia była już maglowana przy okazji wystawy w NDM. O ile pamiętam jest jakiś przepis, który to reguluje i na dodatkowe wymogi organizatora można się (za przeproszeniem) wypiąć. Trzeba odgrzebać tamten topik.

Link to comment
Share on other sites

Tu jest cała dyskusja na ten temat

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=21919&postdays=0&postorder=asc&start=120[/url]

Wynika z niej, że powinno wystarczyć potwierdzenie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Wszelkie dodatkowe wymagania są nadinterpretacją.
Jeśli jednak komuś psa na wystawę nie wpuszczą, to świadomość, że to nie było fair niewiele daje... :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna']Donya, oświeć mnie gdzie w Warszawie biorą za świadectwo zdrowia 10 zł. Mój weterynarz zgarnia 30 i też za dokładnie psa mi nie bada.
Te świadectwa to jakaś choroba. Przecież na każdej wystawie jest wet który sprawdza czy jest aktualne szczepienie p. wściekliźnie i jeśli ma jakieś podejrzenia co do zdrowia psa to poprostu nie powinien go wpuszczać.[/quote]

Ul. Różana przy al. Niepodległości lecznica Anima, nie wiem czy wszyscy weci ale ten, który przyjmuje w piątek od 8 do 16 bierze 10 zł.
Trzeba będzie iść :evil:
Dzisiaj dostałam taką odpowiedź ze ZK
"Witam,
wymóg przedstawienia aktualnego świadectwa zdrowia psa jest postawiony przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii . My organizując wystawę musimy się dostosować do tych wymogów , dlatego też prosimy o takie zaświadczenie.Na wystawie będzie dwóch lekarzy weterynarii z Inspektoratu nie wiem czy wyrażą zgodę na wpuszczenie na teren wystawy psa bez tego świadectwa.
Pozdrawiam Ewa Michalska"

Link to comment
Share on other sites

Wystawa zbliza sie ogromnymi krokami, wiec zapytam- kto z Dogomaniakow wybiera sie bez psow i jak bedziemy mogly (ja, King i nadwrny fotograf- Takatuka) Was rozpoznac? Po raz pierwszy od kilku lat bede na wystawie bez psa, nikogo nie bede przygotowywac, wystawiac wreszcie bedzie czas zeby poznac Dogomaniakow osobiscie :lol: Napewno bede w sobote przy ringu samkow i reszty V, moze kos ma jakies szczegone zamowienia co do zdjec jakis ras?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Wystawa zbliza sie ogromnymi krokami, wiec zapytam- kto z Dogomaniakow wybiera sie bez psow i jak bedziemy mogly (ja, King i nadwrny fotograf- Takatuka) Was rozpoznac? Po raz pierwszy od kilku lat bede na wystawie bez psa, nikogo nie bede przygotowywac, wystawiac wreszcie bedzie czas zeby poznac Dogomaniakow osobiscie :lol: Napewno bede w sobote przy ringu samkow i reszty V, moze kos ma jakies szczegone zamowienia co do zdjec jakis ras?[/quote]

Ja mam zamówienie na fotki akitowe :wink: A Takatuka .....to mnie wyczai,poznamy sie na bank :wink: :D :wink: :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

Donya, dzięki to w sumie niedaleko ode mnie i na dodatek znam tą lecznicę, bo wieeeele lat temu operowałam tam swoją pierwszą sunię. Kiedys nie była to tania klinika bo przyjmowali w niej specjaliści z Grochowskiej. Będę musiała się tam przejechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Napewno bede w sobote przy ringu samkow i reszty V, moze kos ma jakies szczegone zamowienia co do zdjec jakis ras?[/quote]
Ooo, jeśli będziesz przy grupie V... mogłabyś zrobić kilka zdjęc podengo portugueso? Ja chyba nie będę miała jakieś możliwości :( . Jakby co, to ring 22, godz. 11. Ja będę z takim psem jak na awatarze ;) . A ktoś mówił o akitach, to ten sam ring co podengo, tyle że później :) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...