Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Taura']No widzicie, bo jak ja się nie wezme, to już nikt, nic nie zrobi :evil_lol: [COLOR=silver]żart[/COLOR]
[COLOR=#c0c0c0][COLOR=black]Dobra pośmialim[/COLOR] [COLOR=black]się teraz na poważnie: [SIZE=3][B]w sobote trening! i bez dyskusji![/B][/SIZE][/COLOR] :cool3: [/COLOR][/quote]

Bo jak ty się nie weżmiesz?;> A kto ustalił ostatni trening i zadzwonił? To że się nie odbył to nie moja sprawa...Przeciwności pogodowe;] Ale załatwic załatwiłam;] <też się posmaialm> A o której w sobote?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501']Dziewczyny, wiem, ze to nie ten dział, ale pewna suczka potrezbuje pomocy , jest z Poznania, staram się zagadać do wszystkich, którzy sa z tych okolic. Podaję link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37589&page=13[/URL][/quote]

To co, że to nie ten dział...TO jest duż waażniejsza sprawa od tego całego działu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']I co ? było skakanko?:razz:[/quote]

Pewnie że było :-) W silnej trzyosobowej grupie. W śniegu trochę ciężko się skakało, w ogóle było dość chaotycznie, Dino był zakochany, Wika kompletnie rozkojarzona i w innym świecie, tylko Daisy ratowała honor grupy :-) Ale trening się odbył :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta i Wika']Pewnie że było :-) W silnej trzyosobowej grupie. W śniegu trochę ciężko się skakało, w ogóle było dość chaotycznie, Dino był zakochany, Wika kompletnie rozkojarzona i w innym świecie, tylko Daisy ratowała honor grupy :-) Ale trening się odbył :evil_lol:[/quote]

Nie przesadzajmy znowu;p Daisy się strasznie pogorszyła a to przez brak treningów... A wszystkim dobrze szło;] Ale trening był fajny;] Przeszkody też o mało ich nie pogubiłam po drodze;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']A wszystkim dobrze szło;] Ale trening był fajny;] [/quote]

No oczywiście że był fajny :-) I taki wyjątkowy, w zaspach ;-)

[quote]Przeszkody też o mało ich nie pogubiłam po drodze;p[/quote]

No, pojawił się nawet pomysł, żeby zorganizować konkurs z tymi naszymi super przeszkodami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...