Jump to content
Dogomania

Rumek ma DOMEK!!! NARESZCIE!!!! :DDDDD


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuziaM']Z tego psiaka mozna naprawde zrobic pieknego kawalera... jest przesliczny i tylko troszke czasu na pokazanie tego mu potrzeba.

I zapytam za kims wczesniej .... on ma teraz 6 lat, czy mial przy przyjeciu do schroniska w 2005 roku ?[/quote]
Sprawdzę w czwartek w schronie i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Zajrzałam tylko na pierwszą stronę wątku - śliczny kudłaczek. Gdyby go wykąpać i ostrzyc (i socjalizować, jeśli tego potrzebuje?) na pewno szybko znajdzie dom.
Nie mogę się zobowiązać do finansowej pomocy, ale mogę mu zrobić Alegratkę i Allegro - tyle że z ogłoszeniami chyba warto poczekać(?). W ogłoszeniach musiałabym dać kontakt do kogoś, kto może wyadoptować psa - ja się na tym kompletnie nie znam.

Trzymaj się, piesku. :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=purple]Mamy księgową![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=purple]Magda 222 dzięki!:multi:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE]
Ile mamy pieniędzy, chyba 70 PLN stałych deklaracji!:loveu:

Zyrafa - dzięki za chęć pomocy w ogloszeniach!
Przydają się na pewno, jak Rumcajs ędzie obciachany!:lol:

Jak Lara przyjedzie to się zdziwi!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][U][B][SIZE=3]Deklaracje:[/SIZE]
[/B][/U][B]
Jasza [/B][B]5 zł[/B][B]
Dogo07 10 zł
leni 356 30 zł
diana79 5 zł
magda222 10 zł
RudaSuzi 10 zł
agata51 10 zł
---------------------
[/B][SIZE=3][B]80 zł[/B][/SIZE][B]

fona 50 zł (jednorazowo)[/B][SIZE=3][B]

Bardzo dziękujemy!!! [/B][/SIZE][U][B]

:Rose::Rose::Rose:

[/B][/U][B]
[U][SIZE=3]Przypominam o bazarkach:
[/SIZE][/U]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/dwie-sliczne-recznie-robione-kamizelki-na-rumcajsa-do-16-08-a-143677/#post12751994[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/naszyjnik-ciuszki-dla-najmlodszych-na-zime-na-lato-dla-rumcajsa-do-18-08-a-143852/#post12766289[/URL]
[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Wpłacamy chyba nie teraz, tylko jak uzbieramy większość deklaracji? I jak już Rumcajs będzie się zbierał do drogi?
Jeżeli nie to mnie poprawcie...


A gdzie Rumcajs jest zapisany do hoteliku?
Czy w ogóle jest?
Kto może go zapisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Wpłacamy chyba nie teraz, tylko jak uzbieramy większość deklaracji? I jak już Rumcajs będzie się zbierał do drogi?
Jeżeli nie to mnie poprawcie...


A gdzie Rumcajs jest zapisany do hoteliku?
Czy w ogóle jest?
Kto może go zapisać?[/quote]

Pisałam już na wątku Dygusiowej o tym,ale tu też podsunę temat.Może ZuziaM zgodziłaby się,żeby Rumcajs zamieszkał razem z Dygusiową?Ona podobno do piesków łagodna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Pisałam już na wątku Dygusiowej o tym,ale tu też podsunę temat.Może ZuziaM zgodziłaby się,żeby Rumcajs zamieszkał razem z Dygusiową?Ona podobno do piesków łagodna.[/quote]
No właśnie, przecież Dyguśka prawie na wylocie:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jeszcze w tym miesiącu ma jechać:p Jutro pogadam z p.Beatą, co z obcinaniem, poza tym przepatrzę stronę schronową, może Grażyna ma segregatory z opisami i zrobię listę kudłaczy nadających się do obcięcia i może coś ruszy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Akcja fryzjerska na większą skalę się kroi...[/quote]
Yesusmaria, liczę na pomoc Magdy i p. Beaty. Ostatnia moja ofiara, to sfilcowana, skrojcowana (nie wiem z czym) jamnikowatość długoszorstkowłosa od znajomych (na szczęście znajomymi są nadal;)), niechcący przy obcięciu wyszedł mi przydługi sznupek:roll: z jamnika zostało mu niewiele:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, wygląd się liczy, oczywiście, szczególnie jeżeli chce się psiaka wyadoptować, ale dla Rumcajsika i dla wielu pewnie innych podobnych do niego, to ogromna ulga chyba, zrzucić w końcu dredy, żeby skóra mogła normalnie oddychać, kiedy tak już nie swędzi wszystko...Nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić...:shake: Od razu poczuje się lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Yesusmaria, liczę na pomoc Magdy i p. Beaty. Ostatnia moja ofiara, to sfilcowana, skrojcowana (nie wiem z czym) jamnikowatość długoszorstkowłosa od znajomych (na szczęście znajomymi są nadal;)), niechcący przy obcięciu wyszedł mi przydługi sznupek:roll: z jamnika zostało mu niewiele:oops::oops:[/quote]

Madziu,na moją pomoc na 100% możesz liczyć.Tylko musimy się dogadać co do dnia i godziny.Pracuję na zmiany i czasem też w weekendy,więc nie wszystkie popołudnia mam wolne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...