Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

Dzien dobry, postanowilam w koncu sie przywitac wlasciwie :)
Na skutek splotu roznych okolicznosci trafil do mnie ok 5letni kundelek o imieniu Bazyl. Nigdy wczesniej nie mialam psa i nigdy nie sadzilam ze bede (do tej pory tylko gryzonie XD) - wiec nie mam duzego doswiadczenia w opiekowaniu sie pieskiem, ale licze ze z pomoca dogo jakos to bedzie :oops:

Link to comment
Share on other sites

Hej ;) trafilam na to forum przy szukaniu imienia dla mojego psiaczka :D i strasznie sie ciesze z tego powodu ;) mój Bruno jest prawie dwumiesiecznym kundelkiem ;* a ja nie przypuszczalam ze bede miala pieska wiec pewnie czesto bede duuuuuzo pytan zadawac Wam, tym bardziej doswiadczonym ;) pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam jestem kolejną nową osobą na forum. Mam na imię Katarzyna. Całe moje hmm dość już długie życie było i jest wypełnione towarzystwem psa. Odkryłam to forum dwa lata temu, kiedy adoptowałam z łódzkiego schroniska mojego psiorka. Szukałam informacji dotyczących układania psa po przejściach. Powiem szczerze, że jestem pełna uznania dla osób działających na rzecz psiaczków bezdomnych, porzuconych, okaleczonych. Brawo forumowicze. Gdybym wiedziała, że takie forum istnieje i że są możliwe adopcje to na pewno adoptowałabym psiaka w ten sposób, miałabym na pewno więcej o nim wiadomości. Jednak nie narzekam. Kochaną 13 letnią sunię musiałam uśpić z powodu nowotworu, była z nami od szczeniaka więc cała rodzina bardzo jej odejście przezyła. Ja zarzekałam się, że już nigdy, żadnego psa..... a jednak w styczniu 2007r adoptowaliśmy Raptusa. Nie wiem dokładnie ile ma lat, wet mówi, że 5 - 7 biorąc pod uwagę stan jego uzębienia. Psiorek przeszedł już u nas dwa zabiegi: 1) to oczywiście kastracja 2) wypalanie narośli na dziąśle. Mimo, iż Rapi nie jest psem idealnym (nie cierpi obcych i innych psów, a także dzieci) to dla nas jest najkochaniszym sierściuchem, domagającym się miziania, głaskania i takich tam innych pieszczot. Jego fotkę mam w awatarze. Myślę, że teraz po zarejestrowaniu się bedę odwiedzać forum już nie jako gość. Jeszcze raz wielki szacunek dla osób, które z takim oddaniem działają na rzecz biednych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam witam
mam na imie Marta, jestem z Katowic. Moj piesek to mieszaniec, ma na chwilę obecną niecałe 4 miesiące i na imię mu Tarzan. Jak urośnie powinien byc duzym psem... bardzo się ciesze ze go mam. Jak na szczeniaka nie jest rozrabiaką, jak zostaje sam w domu to niczego nie gryzie ani nie placze za mną :) Oprócz Tarzanka, w domu mamy jeszcze 1,5 roczną kotkę. Dogadują się swietnie :):)

Link to comment
Share on other sites

Witamy nowe uzytkowniczki forum ;)
Kasiu - psiunka masz siersciastego, ledwo oczka mu widac ;)
Ja tez moja sunie pozegnalam juz 1,5 roku temu, ale pamiec i miejsce w serduchu jest nadal i bedzie zawsze ... Moja tez miala nowotwor a nawet kilka, miala padaczke i inne chorobska, ale byla radosna sunia.
Myziaski dla Rapiego ;)

Marta - slooodki Tarzanek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich :) Nazywam się Anita i jestem studentką we Wrocławiu ... jakiś czas dłuższy temu (wczesną jesienią) otrzymałam pieska, ponoć przypadkowy mix maltańczyka z kundlicą. Wątek można znaleźć na galerii kundelków
Niestety ten kto mi go dał nie pomyślał że warunki w których mieszkam oraz obecny stan rzezy (I rok studiów) nie pozwalają mi na piesia :(
Został zwrócony właścicielce we łzach i smutku ale wiedziałam że tka będzie najlepiej. Od lat marzyłam o piesku każdy mnie nazywał psiarą i do tej pory nie mogę tego przeboleć że gdy już go otrzymałam to nie potrafiłam dać mu warunków :(
Z drugiej strony gdyby Mikusia miała siedzieć sama w domku tyle czasu a i mieszkamy w takiej okolicy gdzie niewiele zieleni.... Szkoda tylko że właścicielka nie daje nam obiecanych fotek i słuch po niej zaginął :(
Marzę by za rok, dwa jak się przeprowadzę z narzeczonym do osobnego mieszkania i będę miała mniej nauki, kupić sobie jakiegoś rasowego albo wziąc jakiegoś pieska ze schroniska, spełnić swoje marzenie i dać psiakowi to, co najlepsze.
Mikusiu, wybacz mi, bardzo za Tobą tęsknię :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich jestem Kasia-dzidzia. Mam swoja sunie ktora ma na imie Kora. Ma juz ponad 6lat i caly czas szczerze mówiac kocham ja i patrze na nia tak jak na sczeniaczka. Mam takie pytanko, bo mam pieska na DT mozna zobaczyc w banerku link i stronke. Chcialabym go zareklamowac na dogo tylko nie wiem bardzo gdzie. Czy ktos moze mi jakos pomoc czy podpowiedziec??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich!
Nazywamam na imię Klaudia, mam 13 lat.
Czytam to forum już od dawna, i postanowiłam się wreszcie zarejestrować :)
Mam pieska, kundelka w typie Shih Tzu, nazywa się Pucci (Puczi) i ma 3 miesiące.
Pozdrawiam wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witajcie!
Wpadnijcie proszę na wątek Miki, młodziutkiej ślicznej suńki, która szuka domu... Jej jedyną "wadą" jest to, że jest "zwykłym" KUNDELKIEM, nie podobnym do żadnej rasy, przez co nikt jej nie chce, choć jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana! Nikt nawet nie wchodzi na jej wątek :(
Może ktoś z Was zajrzy, może ktoś pomoże w szukaniu jej domu lub choćby DT. Bez tego mała nie ma szans...
Najnowsze zdjecia Miki tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177671-szalona-wdziAE-czna-Miki-mieszka-w-rozpadajAE-cej-siAE-budzie-POMOCY/page14[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/177671-szalona-wdziAE-czna-Miki-mieszka-w-rozpadajAE-cej-siAE-budzie-POMOCY/page14"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aaaahaaa... więc to tu się można przywitać. Cóż... zrobiłam to już w innym temacie, ale skoro tak to...
Witajcie dogomaniacy.
Od trzech miesięcy mam kundelka -Baję. Trafiła do mnie jako miesięczne szczenie. Jej mama i rodzeństwo niestety nie przeżyło zimy :( Miała byc u mnie tylko tymczasowo, no ale nie sposób się było w niej nie zakochać. Boże... jakie to było grzeczne jak ledwo z koszyka wyglądało i spało całą noc i pół dnia. Teraz może godzinami fikać czy to po polu, czy ogródku.
Wcześniej miałam jamniczka, ale ponieważ sama byłam wtedy szczenięciem, to psiak nie był w ogóle wyszkolony, za to rozpieszczony do granic możliwości. Był ze mną właściwie przez całe życie: od 3 do 18 roku (mojego życia). Aktualnie próbuję swoich treserskich sił z Bajką, ale nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc ;)
Pozdrawiam
Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam wszystkich:)
forum przeglądam od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz pojawił się kundelek, a wraz z nim konieczność rejestracji:)
Mam na imię Asia, jestem z Łodzi. Mój psiak ma na imię Gapcio- tak został nazwany w schronisku, a że jest troszkę pierdołowaty, postanowiłam, że Gapciem pozostanie i u nas:) Jest już starszy, ale potrafi zachowywać się jak szczeniak. Jego zainteresowania (przynajmniej obecnie) sprowadzają się do: "Głaszcz mnie jeszcze";) Może Gapcio pozna tu inne kundelki z Łodzi i będzie okazja do wspólnych spacerów?

Link to comment
Share on other sites

Witam i ja,

mieszka ze mną Tytan - ma 11 lat i jest psem "wolnożyjacym" rozpieszczonym i reagującym na "masz". to pierwszy mój pies :)
do towarzystwa mamy Pusie ( dawniej Sońkę) która ma jakieś 17 lat, mieszkała tu przed nami a my się do niej wprowadziliśmy, jej głównym zajęciem jest jedzenie i spanie, chrapie strasznie i nie słyszy wołania.
A ja lubię kundelki i moje małe Perełkę i Axla. Towarzystwo raczej mieszane :)

Pozdrawiam, wszystkich miłośników czworonogów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...