Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='dusje']Bardzo dziekuje za odp :lol:

Maciek zapoznal sie pokrotce z opisem charakteru Kseni i pod tym katem zadal wiele istotnych pytan na ktore nie potrafie odpowiedziec.

[B]Pytania Macka:[/B]

Czy wobec ludzi jest agresywna? Jest realnym zagrożeniem czy tylko dla zwierząt? Rozumiem, że może być nieufna na początku, ale pytam czy może zaatakować sama np po wejściu do jej boksu. Czytałem, że potrzebne są kilkukrotne wizyty przyszłego właściciela, stąd to pytanie.
Z racji swoich korzeni mogę się domyślać, że to "pies jednego właściciela". Jak reaguje na innych? I jak jej zdrowie lub inne zapotrzebowania (oprócz dużej dawki ruchu)?

[B]Maćku ja napisze i podkreslam ,ze jest to opinia subiektywna.[/B]

Wobec obcych ludzi Ksenia ( na etapie pobytu u mnie czyli pond rok temu )niestety reagowała agresywnie ,pokazując żeby i oszczekując się .
Na spacerze ,gdy szła obok mnie obca osoba to Ksenia ją ignorowała.'
Gdy ta osoba próbowała się z nią zbliżyć Ksenia nie byłą zadowolona .
WIęcej w Kseni jest tej agresji na pokaz do ludzi bo ona robi to ze strachu .Ale gwarancji nie dam czy by nie ugryzła .
Dla innych zwierzat jest realnym zagrożeniem .Zwłąszcza dla tych ,które wyczuje ze są słabsze.Jej atak u mnie na suke odbył się na spacerze gdy szły na smyczach bez żadnego ostrzeżenia
Dla niej do towarzystwa musi być [B]pies[/B] ( nie suka )gabarytowo większy od niej samej ze stabilną psychiką i zdrowy fizycznie by wytrzymać to co ona wyprawia :evil_lol:)
A potrafi bawić się naprawdę pięknie do opadnięcia z sił .
Czy może zaatakować po wejsciu do boksu ?
Gdy do niej wchodziłąm pierwszy raz odsłaniała zęby i podbiegała ze szczekaniem i powiem szczcerze ze byłam pewna ,ze mnie ugryzie ale nie zrobiła tego ....
Z kazdym dniem było coraz lepiej .POkochała mnie bardzo i szalała na mój widok >Jednakże woli kobiety niż mężczyżn .
Chociaż mój mąż miał do niej super podejście widać było gołym okiem ,ze woli mnie .

Handzia ,która zapoznawała się z Ksenią etapami ( nie bez lęku jej i mojego )dosżła w krótkim czasie do całkowitej akceptacji z jej strony .
DO tego stopnia ,ze w ubiegłym roku mogłam ją zostawić z moimi psami i KSENIĄ na kilka dni gdy wyjechałąm na wakcje .
HAndzia dała radę śpiewająco a Ksenia była w porzadku .
Wniosek z tego taki ,ze jak pozna to pokocha ogromnie.Z reszta na watku jest wiele zdjęć o tym świadczących .
Nie znam reakcji Kseni na dzieci gdyż bałąm się zaryzykować ,MOja córka miałą wtedy 5 lat a starsza po prostu się jej bałą a KSenia to czuła.

Co do ruchu to Ksenia potrzebuje go strasznieeeeeeeeeee dużo .Nie moze być zamykana na długo w kojcu bo moze z frustracji niszczyć .
CHociaż u mnie niszczyła z innego powodu .Gdy szłąm z innymi psami do lasu to ona wtedy dostawała szału bo przecież wybieg miała otwarty .
U mnie miałą osobny boks z olbrzymim wybiegiem 8 arów .Czasem dawałam ją z Argo do pobiegania .

MYślę jednak ze adopcja do nieodpowiedzialnego domu moze zakończyć się kolejną tragedią .Ksenia szybko wyczuwa osoby niezdecydowane ,lękliwe albo niestabilne.
[B]ulv, [/B]która przyjechałą po kSenię do mnie miała kiedyś przyjemnośc kontaktu z nią ,ale jednak kupę czasu sie nie widziały .
Ja byłąm pełna obaw jak Ksenia pojedzie z osobą ,której już moze nie pamiętać .
Owszem bardzo oszczekała ulv ,lale tamta nie baczać na jej szczeki kazałą mi podać sobie smycz i bez cienia nerwów i strachu powiedziała Ksenia nie wygłupiaj się co nie poznajesz mnie:evil_lol:I zaczęly się głaski ,klepanki i ogólnie wyszło tak jakby Kseni nastawienie zmieniło się w sekundzie wychodząc na przeciew nastawieniu osoby .Szczcerze powiem ,ze byłam w podziwie do ulv ,ze się nie bała .

Ksania moze być w domu gdzie bedzie jeden pies samiec jej gabrytów .
Ksenia nadaje się idealnie do stróżowania .Nie wejdzie nikt a jak wejdzie .....to pewnie by ugryzła ....
Co do zdrowia to już ja się nie wypowiem bo Ksenia jest gdzie indziej .

JAkby były jeszcze pytania to chętnie odpowiem .
Chociaz uważam ,ze P.Agnieszka mogłaby wejść tu i w pigułce opisać jak wygląda to teraz i jak ona to widzi .


PS .Ksenia wykasuje wszystkie futerkowe zwierzatka typu królik ,chomik ,myszka lub....kot ...

Edited by funia
Link to comment
Share on other sites

No ja Ksenię znałam całkiem nieźle już wcześniej i bardzo lubię to zbzikowane futro ;)

Ksenia tak naprawdę powinna psa z którym będzie mieszkać, jakby to ująć... szanować. Czyli nie tylko rozmiary, ale przede wszystkim psychika się liczy. Silny emocjonalnie pies ustawi ją do pionu, słaby da się stłamsic i może być niewesoło.

Ksenia niestety ma dużo z natury wilczaków- ma silny instynkt łowiecki, który może się włączyć nie tylko przy małych zwierzętach, ale i małych psach, a przyznam, że i z bardzo małym dzieckiem bym nie zaryzykowła. Stąd spacery będą wymagały dużej czujności i zabezpieczeń. Atakuje właśnie po wilczakowemu, czyli pozornie bez ostrzeżenia, na poważnie.
Myślę że może wymagać takiego "stałego socjalu" z niektórymi bodźcami. Może mieć reakcje lękowe.

Jest inteligentna, potrafi trafnie wyciągać wnioski (co niekoniecznie jest tylko zaletą...).

Dodam, że jak Kseniula kogoś pokocha, to całym swoim psim serduchem i na zawsze.... :)

Link to comment
Share on other sites

Monika zna te osobe,jak piszesz, ale co nas interesuje znajomosc Moniki z Ta osoba,poza tym ze w wczesniej w trybie naglym odbierala od nich 2 psy, a na koncu nawet je zaadoptowala i od pazdziernika b.r. na watku zapalnym nie ma o nich zadnych wiesci.

Foty nie powstaly w studio fotoshop,pokazaly stan rzeczy w dniu wizyty.
Wiesz co? Szkoda mi czasu na dyskusje, robcie co chcecie. To wasze sumienie a nie moje.


Droga Dusje ;)

Gdzie zostało napisane ,że zabierałam w trybie nagłym od Fundacji Przystań dwa psy ? Ja umowy nie rozwiązałam :) Opinie z kontroli niezapowiedzianej wydałam pozytywną i widziałam zmianę w psiakach -praca . Ale oczywiście Dogomania wie wszystko lepiej .
Tak adoptowałam Milkę i Blu?Zabronisz mi tego? Opiekunem prawnym jestem ja .Mają u mnie wszystko zapewnione więc nie mam już obowiązku wstawiania zdjęć . Utrzymywane są z moich pieniędzy a nie dogo !
Widzisz nie znasz dobrze sprawy ale wypowiadasz się .
Zanim dałaś deklaracje stała -napisałaś post że proponujesz abym Ja pokrywała koszty związane z płaceniem za DT Kseni. Rozśmieszyło mnie to bardzo..Nie dałaś nic a sama rządziłaś kasą innych deklarowiczów. Dopiero po kilu godzinach zdecydowałaś się na stała deklarację.
Strasznie lubisz siać zamęt .
Zastanawiam się czy czasem nie jesteś Wiolą &Miłosz nagle pojawiałaś się na watku ni z gruszki ni z pietruszki.

Odnośnie cwaniactwa - Wiesz co oznacza wogole to słowo to może Ci wyjaśnie :
Cwaniactwo-umiejętność radzenia sobie ,często czyimś kosztem .
A jak tak robie? Jeżeli tak proszę o przedstawienie mi dowodów.!!!


Pozdrawiam Serdecznie

P.S. Ten wątek nie służy na kłótnie tylko na konkretną pomoc .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Monika zna te osobe,jak piszesz, ale co nas interesuje znajomosc Moniki z Ta osoba,poza tym ze w wczesniej w trybie naglym odbierala od nich 2 psy, a na koncu nawet je zaadoptowala i od pazdziernika b.r. na watku zapalnym nie ma o nich zadnych wiesci.

Foty nie powstaly w studio fotoshop,pokazaly stan rzeczy w dniu wizyty.
Wiesz co? Szkoda mi czasu na dyskusje, robcie co chcecie. To wasze sumienie a nie moje.


Droga Dusje ;)

Gdzie zostało napisane ,że zabierałam w trybie nagłym od Fundacji Przystań dwa psy ? Ja umowy nie rozwiązałam :) Opinie z kontroli niezapowiedzianej wydałam pozytywną i widziałam zmianę w psiakach -praca . Ale oczywiście Dogomania wie wszystko lepiej .
Tak adoptowałam Milkę i Blu?Zabronisz mi tego? Opiekunem prawnym jestem ja .Mają u mnie wszystko zapewnione więc nie mam już obowiązku wstawiania zdjęć . Utrzymywane są z moich pieniędzy a nie dogo !
Widzisz nie znasz dobrze sprawy ale wypowiadasz się .
Zanim dałaś deklaracje stała -napisałaś post że proponujesz abym Ja pokrywała koszty związane z płaceniem za DT Kseni. Rozśmieszyło mnie to bardzo..Nie dałaś nic a sama rządziłaś kasą innych deklarowiczów. Dopiero po kilu godzinach zdecydowałaś się na stała deklarację.
Strasznie lubisz siać zamęt .
Zastanawiam się czy czasem nie jesteś Wiolą &Miłosz nagle pojawiałaś się na watku ni z gruszki ni z pietruszki.

Odnośnie cwaniactwa - Wiesz co oznacza wogole to słowo to może Ci wyjaśnie :
Cwaniactwo-umiejętność radzenia sobie ,często czyimś kosztem .
A jak tak robie? Jeżeli tak proszę o przedstawienie mi dowodów.!!!


Pozdrawiam Serdecznie

P.S. Ten wątek nie służy na kłótnie tylko na konkretną pomoc .[/QUOTE]

Usmialam sie do lez :lol: Faktycznie, pojawilam sie tu nagle by zarzadzac kasa sponsorow i faktycznie dopiero po wielu godzinach i sianiu zametu zaoferowalam miesieczna stala oplate dla Kseni. Mea culpa :lol:
LadyMonia,dla mnie sprawa jest bardzo prosta:jesli upierasz sie przy powierzeniu Kseni pod opieke fundacji Przystan,to zapytaj sponsorow czy chca w tym partycypowac.Maja prawo do wypowiedzenia sie na ten temat,nieprawda? Co do Twojej niezapowiedzianej kontroli -prosze Cie,to juz przeszlo do legendy :evil_lol:
Tak, to ja jestem kolejnym wcieleniem Wiola&Milosz i znam definicje cwaniactwa,w koncu juz tyle lat jade na nim bez wiekszych problemow i tu na dogo budze niemale kontrowersje.Nie "pochlebiaj" sobie,ten ustep w moim poscie nie dotyczy Ciebie :cool3:
Slusznie zauwazylas, ze idzie tutaj o konkretna pomoc wiec tego sie trzymajmy :lol: Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Usmialam sie do lez :lol: Faktycznie, pojawilam sie tu nagle by zarzadzac kasa sponsorow i faktycznie dopiero po wielu godzinach i sianiu zametu zaoferowalam miesieczna stala oplate dla Kseni. Mea culpa :lol:
LadyMonia,dla mnie sprawa jest bardzo prosta:jesli upierasz sie przy powierzeniu Kseni pod opieke fundacji Przystan,to zapytaj sponsorow czy chca w tym partycypowac.Maja prawo do wypowiedzenia sie na ten temat,nieprawda? Co do Twojej niezapowiedzianej kontroli -prosze Cie,to juz przeszlo do legendy :evil_lol:
Tak, to ja jestem kolejnym wcieleniem Wiola&Milosz i znam definicje cwaniactwa,w koncu juz tyle lat jade na nim bez wiekszych problemow i tu na dogo budze niemale kontrowersje.Nie "pochlebiaj" sobie,ten ustep w moim poscie nie dotyczy Ciebie :cool3:
Slusznie zauwazylas, ze idzie tutaj o konkretna pomoc wiec tego sie trzymajmy :lol: Pozdrawiam[/QUOTE]

Słoneczko widzisz sama dobrze napisałaś moja kontrola -przeszła do legendy wiec może i te zdjęcia również przeszły do legendy?:) Podać Ci chusteczkę ? ;);)
Skupmy się na pomocy dla Kseni a nie pisaniu do siebie czułych postów na forum ;D;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Słoneczko widzisz sama dobrze napisałaś moja kontrola -przeszła do legendy wiec może i te zdjęcia również przeszły do legendy?:) Podać Ci chusteczkę ? ;);)
[B]Skupmy się na pomocy dla Kseni a nie pisaniu do siebie czułych postów na forum [/B];D;D[/QUOTE]
Mnie daleko do czulosci/ slodzenia -mam porzadnego chlopa,jeszcze daje rade. :cool3:
No wlasnie, wiec dokad pojedzie Ksenia?

Link to comment
Share on other sites

Oby trafiła w dobre miejsce....już i tak wiele ta sunia przeszła.
Niestety nie znam takiego miejsca :(
Obrońcą Przystani nie zostanę....bo ich nie znam...nigdy nie poznałam....a po doświadczeniu z Wiola&Miłosz nie jestem w stanie nikomu zaufać,zwłaszcza tym, których nie znam :(.

Ksenia miała ogłoszenia, nawet były poczytne choć odzewu wielkiego nie przyniosły....praktycznie był zerowy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Mnie daleko do czulosci/ slodzenia -mam porzadnego chlopa,jeszcze daje rade. :cool3:
No wlasnie, wiec dokad pojedzie Ksenia?[/QUOTE]
Dusje, kochana, dziękuję, że dołączyłaś do wątku Kseni :) Bardzo miło Cię widzieć :)
Razem na pewno coś wymyślimy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dusje, kochana, dziękuję, że dołączyłaś do wątku Kseni :) Bardzo miło Cię widzieć :)
Razem na pewno coś wymyślimy :)[/QUOTE]

Czesc Handzia :loveu: Bardzo bym chciala jak wszyscy tu obecni, zeby Ksenia trafila w dobre rece.
Fajna sunia z charakterkiem ale na pewno znajdzie swoj domek.

Link to comment
Share on other sites

LAdymonia .Dusje jest moja przyjaciółką ,która znam w realu .
Jest to człowiek o wielkim sercu .
PIsze co myśli i co widzi .Wybacz ,ale mnie się podobnie wydaje ...
ALe zostawmy temat szarpania się i znajdzmy dla niej rozwiązanie .
Bo skoro mamy kolejne 10 zł od Dusje to znaczy ze bedzie już mniej brakowało do pełnej kwoty,\

Ps .Ladymonia zadzwoń do P.Agnieszki i zapytaj czy nie opuściłaby parę groszy na czynszu ....a nóż widelec ?:oops:
Kto pyta nie bładzi.Moze to i głupio ,ale gra jest warta tego bo gdyby opuściłą choć 30 zł to już bedzie dobrze .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']LAdymonia .Dusje jest moja przyjaciółką ,która znam w realu .
Jest to człowiek o wielkim sercu .
PIsze co myśli i co widzi .Wybacz ,ale mnie się podobnie wydaje ...
ALe zostawmy temat szarpania się i znajdzmy dla niej rozwiązanie .
Bo skoro mamy kolejne 10 zł od Dusje to znaczy ze bedzie już mniej brakowało do pełnej kwoty,\

Ps .Ladymonia zadzwoń do P.Agnieszki i zapytaj czy nie opuściłaby parę groszy na czynszu ....a nóż widelec ?:oops:
Kto pyta nie bładzi.Moze to i głupio ,ale gra jest warta tego bo gdyby opuściłą choć 30 zł to już bedzie dobrze .[/QUOTE]

Zadzwonie jutro i porozmawiam . Myślę ,że będzie podwyżka niż opuszczenie kilku groszy. ;/(Od Nowego Roku)
Zapytam się o Ksenie jak się zachowuje oraz poproszę o kilka zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[TABLE]
[TR]
[TD="width: 201"][B][U][COLOR=#000000]Deklaracje na nowy hotelik[/COLOR][/U][/B][/TD]
[TD="width: 188"][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="width: 72"][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="width: 81"][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="width: 344"][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="width: 127"][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="width: 201"][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="width: 72"][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="width: 72"][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][B][COLOR=#000000]Kto:[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]Ile:[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]Od kiedy:[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]Wpłacone:[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]Nie wpłacone:[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Ladymonia0610[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]25,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VI 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]
[/COLOR][/B][/TD]
[TD="colspan: 3"][COLOR=#000000]Od X 2012 - 25 zł/mies.[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Magdalena S.[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]10,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VI 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IIV,V,VI,VII,VIII[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Lady S. [/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]10,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VI 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]VI,VII,VIII,IX,X[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]agnieszkal2[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]20,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VI 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]
[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Paczek[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]20,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VII 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VII,VIII[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]
[/COLOR][/B][/TD]
[TD="colspan: 3"][COLOR=#000000]Rezygnacja od IX 2012[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Funia[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]10,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VII 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]
[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Magolek[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]10,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VI 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Handzia[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]20,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VI,VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]
[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]Od XII 20 złotych[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Madziak25[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]5,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VII 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]IX[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Roland_De[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]50,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VII 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]Od X 2013 30 złotych[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Paulina H. z fb[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]15,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od X 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="colspan: 3"][COLOR=#000000]Od I 2013 - 15 zł/mies.[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Monika J. z fb[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]40,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od XII 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]X,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]Pani Monika przesyła 10 euro[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Marlena J.[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]20,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]Od X[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]X,XI,XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Monika D. z Poznania fb[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]30,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od XI 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]BRAK WPŁAT[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]XI,XII,I[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]AltaCaraya[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]20,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od XII 2012[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]XII,I - 1/2 VII[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Renata Golba[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]20,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VIII 2013[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VIII,IX.X,XI[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]
[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Asia Grubasia[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]5,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VII 2013[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VII,VII,IX,X[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]
[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Szarotka[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]10,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VII 2013[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VII,VIII,IX,X,XI[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]Anita Glińska[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]20,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od VII 2013[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]VII,VIII,IX,X,XI,XII[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]VIII[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]ranias[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]15,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od X 2013[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]X,XI[/COLOR][/B][/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]
[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]Od XII 2013 15,00zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][COLOR=#000000]dusje[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]10,00 zł[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]od XII 2013[/COLOR][/TD]
[TD][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][B][U][COLOR=#000000]RAZEM:[/COLOR][/U][/B][/TD]
[TD][B][U][COLOR=#000000]385,00 zł[/COLOR][/U][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD="bgcolor: #95B3D7"][B][U][COLOR=#000000]RAZEM: PO REZYGNACJI:[/COLOR][/U][/B][/TD]
[TD][B][U][COLOR=#000000]345,00 zł[/COLOR][/U][/B][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[TD][COLOR=#000000]
[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']LAdymonia .Dusje jest moja przyjaciółką ,która znam w realu .
Jest to człowiek o wielkim sercu .
PIsze co myśli i co widzi .Wybacz ,ale mnie się podobnie wydaje ...
ALe zostawmy temat szarpania się i znajdzmy dla niej rozwiązanie .
Bo skoro mamy kolejne 10 zł od Dusje to znaczy ze bedzie już mniej brakowało do pełnej kwoty,\

Ps .Ladymonia zadzwoń do P.Agnieszki i zapytaj czy nie opuściłaby parę groszy na czynszu ....a nóż widelec ?:oops:
Kto pyta nie bładzi.Moze to i głupio ,ale gra jest warta tego bo gdyby opuściłą choć 30 zł to już bedzie dobrze .[/QUOTE]
No, no, nie tylko Twoją :eviltong: ;) moją też :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Zadzwonie jutro i porozmawiam . Myślę ,że będzie podwyżka niż opuszczenie kilku groszy. ;/(Od Nowego Roku)
Zapytam się o Ksenie jak się zachowuje oraz poproszę o kilka zdjęć.[/QUOTE]
Kurcze, szkoda, że Pani Agnieszka jest taka nieugięta. Poznała Ksenię, sunia jest u niej już tak długo i nie ma dla niej żadnej litości?, żeby nawet zostawić starą cenę? Przecież widzi, że Ksenia to specyficzny przypadek...Nie znalazła chwili żeby zalogować się na dogo i napisać słówko o niej?

Znajdźmy może dla niej coś innego, nawet w tej samej cenie, może Maciek nam coś zaproponuje? ;-)
Jeśli będziemy wiedziały na czym stoimy, to zaczniemy szukać nowych deklaracji.
Co znaczy dla nas te 10 zł miesięcznie....wiem, że każdy ma dużo wydatków, ale 10 zł to naprawdę nieduży wydatek w porównaniu z tym ile zostawiamy w sklepie codziennie, nawet spożywczym...
Pomyślmy, ile szczęścia da nam to, że Ksenia będzie najedzona i wybiegana... to będzie bezcenne ;-)

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

[TABLE]
[TR]
[TD="width: 122, bgcolor: #95B3D7"][B]Kto:[/B][/TD]
[TD="width: 86"][B]Ile:[/B][/TD]
[TD="width: 86"][B]Od kiedy:[/B][/TD]
[TD="width: 86"][B]Wpłacone:[/B][/TD]
[TD="width: 107"][B][COLOR=#FF0000]Nie wpłacone:[/COLOR][/B][/TD]
[TD="width: 127"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Ladymonia0610[/TD]
[TD]25,00 zł[/TD]
[TD]od VI 2012[/TD]
[TD]do II 2014[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Magdalena S.[/TD]
[TD]10,00 zł[/TD]
[TD]od VI 2012[/TD]
[TD]do VIII 2013[/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]IX,X[/COLOR][/B][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Lady S. [/TD]
[TD]10,00 zł[/TD]
[TD]od VI 2012[/TD]
[TD]do V 2013[/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]VI,VII,VIII,IX,X[/COLOR][/B][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]agnieszkal2[/TD]
[TD]20,00 zł[/TD]
[TD]od VI 2012[/TD]
[TD]do XI 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Funia[/TD]
[TD]10,00 zł[/TD]
[TD]od VII 2012[/TD]
[TD]do IX 2013[/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]X[/COLOR][/B][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Magolek[/TD]
[TD]10,00 zł[/TD]
[TD]od VI 2012[/TD]
[TD]do XI 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Handzia[/TD]
[TD]20,00 zł[/TD]
[TD]od VI 2012[/TD]
[TD]do XI 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Madziak25[/TD]
[TD]5,00 zł[/TD]
[TD]od VII 2012[/TD]
[TD]do VIII 2013[/TD]
[TD][B][COLOR=#FF0000]IX,X[/COLOR][/B][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Roland_De[/TD]
[TD]50,00 zł[/TD]
[TD]od VII 2012[/TD]
[TD]do XI 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD]od X wpłacane 30 zł[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Paulina H. z fb[/TD]
[TD]15,00 zł[/TD]
[TD]od X 2012[/TD]
[TD]do X 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Monika J. z fb[/TD]
[TD]40,00 zł[/TD]
[TD]od XII 2012[/TD]
[TD]do X 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Marlena J.[/TD]
[TD]20,00 zł[/TD]
[TD]od X 2012[/TD]
[TD]do XI 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Renata Golba[/TD]
[TD]20,00 zł[/TD]
[TD]od VIII 2013[/TD]
[TD]do XI 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Asia Grubasia[/TD]
[TD]5,00 zł[/TD]
[TD]od VII 2013[/TD]
[TD]do X 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Szarotka[/TD]
[TD]10,00 zł[/TD]
[TD]od VII 2013[/TD]
[TD]do XI 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]Anita Glińska[/TD]
[TD]20,00 zł[/TD]
[TD]od VII 2013[/TD]
[TD]do XII 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]ranias[/TD]
[TD]15,00 zł[/TD]
[TD]od X 2013[/TD]
[TD]do XI 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="bgcolor: #95B3D7"]dusje[/TD]
[TD]10,00 zł[/TD]
[TD]od XII 2013[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][B]RAZEM:[/B][/TD]
[TD][B]315,00 zł[/B][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Kurcze, szkoda, że Pani Agnieszka jest taka nieugięta. Poznała Ksenię, sunia jest u niej już tak długo i nie ma dla niej żadnej litości?, żeby nawet zostawić starą cenę? Przecież widzi, że Ksenia to specyficzny przypadek...Nie znalazła chwili żeby zalogować się na dogo i napisać słówko o niej?

Znajdźmy może dla niej coś innego, nawet w tej samej cenie, może Maciek nam coś zaproponuje? ;-)
Jeśli będziemy wiedziały na czym stoimy, to zaczniemy szukać nowych deklaracji.
Co znaczy dla nas te 10 zł miesięcznie....wiem, że każdy ma dużo wydatków, ale 10 zł to naprawdę nieduży wydatek w porównaniu z tym ile zostawiamy w sklepie codziennie, nawet spożywczym...
Pomyślmy, ile szczęścia da nam to, że Ksenia będzie najedzona i wybiegana... to będzie bezcenne ;-)[/QUOTE]

Często rozmawiam z panią Agnieszką, bo dzwonię pytając o Ksenię. Pani Agnieszka nigdy nie wspominała o żadnej podwyżce. Nawet kopanie dołów, w których znikała Ksenia jej nie przeszkadzało, Ksenia ma tam ogromny wybieg, na którym może się wybiegać bawiąc się z kilkoma kolegami, myślę, że jest tam szczęśliwa, poznała ludzi, teren, czuje się tam bezpiecznie.
Jednak problem finansowy jest poważny i na dłużej nie do udźwignięcia :(

nie próbowałam nigdy prosić o obnizkę czynszu - z jednego powodu tylko - nie potrafię prowadzić takich negocjacji :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...