Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='funia']Przeleciałam pobieżnie i jestem przerażona !!!!!!!
Uważam ,ze oddanie tam jakiegokolwiek psa to ryzyko !
TRzeba dozbierac koniecznie deklaracje i nie ryzykować ....
Dobrze ,ze znalazłyście ten wątek ,[/QUOTE]


Widzisz Funiu przeczytałaś tylko to co napisała Fundacja oskarżająca Przystań i już ich oceniłaś.
Zobaczyłaś łańcuch i jesteś przerażona. A widzisz w rzeczywistości to wszystko wygląda inaczej .
Miałam tam swoje psy i jestem mega zadowolona . Psy zadbane praca włożona w Milkę i Blu jest tak olbrzymia że na dzień dzisiejszy mogę napisać to są normalne suczki -które można pogłaskać przytulić wyjść na spacer !Co wcześniej nie było realne. Uciekały ...brak kontaktu z człowiekiem wycofane a teraz pies rewelacja .
W kojcach są budy podłogi drewniane i dostęp do wody . Aha a w lecie psy nie smażą się w boksach jak na patelni.
Możecie jechać i zobaczyć jak jest i wtedy zmienicie zdanie .

A dlaczego 250zł ?Bo nie wszyscy zarabiają na psach .Potrafią też coś zrobić charytatywnie.
To ja prosiłam aby przyjąć Ksenie i powiedziałam ,że tylko tyle ma deklaracji .
450zł jest płacone na dzień dzisiejszy a mamy jakieś konkretne info?Nawet nikt z ogłoszeń nie dzwoni w sprawie Kseni.
Ma już 3 lata i niech już idzie do domu stałego bo jest za fajną suczką ,żeby siedzieć przez całe życie w hotelach .

Widzisz ja zaryzykuję i dam Ksenię do Przystani -bo wiem ,że krzywda jej się nigdy tam nie stanie będzie praca z Ksenią i znajdzie się dla niej dom . A ja będę mogła przyjeżdzać . Bo do Krakowa mam za daleko!

Kordian nie jest osobą która usiądze z Wami na wątku będzie pierdzielić głupoty jak to robiła pewna osoba z wyimaginowanym światem ;)


Macie jeszcze jakieś pytania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Proszę aby Agnieszka napisała jak jej Fundacja 2+4 pomogła z Ksenią.

Kazaliście mi zakasać rękawy więc to zrobiłam.;);)[/QUOTE]

Monia,opowiem,ale innym razem,bo mam ciężką sytuację w domu i nie radzę sobie :( :( W każdym razie nie pomogli,a ich prezes,nie wiadomo dlaczego, udaje, że mnie nie zna.Smutne to i dziwne,ale trudno.

Link to comment
Share on other sites

Ksenia dostała pieniążki:

100,- Paweł Piotr W. z Wrocławia (15.11.)
30,- Roland_DE (18.11.)

edit:
Rozmawiałam właśnie z panią Agnieszką - poinformowałam o sytuacji, uzgodniłam, że za każdy dzień pobytu Kseni (licząc od jutra, bo do dzisiaj zapłacone) ureguluję należność już po zabraniu Kseni, zgodnie z dotychczasowymi warunkami hotelowania, czyli 15zł/dzień, w zależności od tego, kiedy Ksenia zmieni miejsce pobytu

powiedziałam też, że skontaktuje się z nią Monika, osoba decyzyjna w sprawie Kseni

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Ksenia dostała pieniążki:

100,- Paweł Piotr W. z Wrocławia (15.11.)
30,- Roland_DE (18.11.)

edit:
Rozmawiałam właśnie z panią Agnieszką - poinformowałam o sytuacji, uzgodniłam, że za każdy dzień pobytu Kseni (licząc od jutra, bo do dzisiaj zapłacone) ureguluję należność już po zabraniu Kseni, zgodnie z dotychczasowymi warunkami hotelowania, czyli 15zł/dzień, w zależności od tego, kiedy Ksenia zmieni miejsce pobytu

powiedziałam też, że skontaktuje się z nią Monika, osoba decyzyjna w sprawie Kseni[/QUOTE]


Nie mam pieniążków na transport ;( Dzisiaj wyślę dużo zaproszeń. Mam nadzieję, że uda Nam się szybko pojechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Ksenia dostała pieniążki:

100,- Paweł Piotr W. z Wrocławia (15.11.)
30,- Roland_DE (18.11.)

edit:
Rozmawiałam właśnie z panią Agnieszką - poinformowałam o sytuacji, uzgodniłam, że za każdy dzień pobytu Kseni (licząc od jutra, bo do dzisiaj zapłacone) ureguluję należność już po zabraniu Kseni, zgodnie z dotychczasowymi warunkami hotelowania, czyli 15zł/dzień, w zależności od tego, kiedy Ksenia zmieni miejsce pobytu

powiedziałam też, że skontaktuje się z nią Monika, osoba decyzyjna w sprawie Kseni[/QUOTE]

Po powrocie z pracy uzupełnię rozliczenie :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem zupełnie i całkowicie na anty jeśli chodzi o pomysł z tym hotelikiem ;( i to już nawet nie chodzi o sprawę z fundacją, ale o zupełnie inne rzeczy (trochę sobie dziś powęszyłam). Nie wiem, Moniko, ponieważ nie sądzę, żebyś celowo chciała zrobić krzywdę Kseni, to wydaje mi się, że zaufałaś niewłaściwej osobie.
Ksenia jest ostatnim psem, jaki tam powinien pojechać, także ze względu na specyfikę swojego charakteru i naturę jej problemów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Ja jestem zupełnie i całkowicie na anty jeśli chodzi o pomysł z tym hotelikiem ;( i to już nawet nie chodzi o sprawę z fundacją, ale o zupełnie inne rzeczy (trochę sobie dziś powęszyłam). Nie wiem, Moniko, ponieważ nie sądzę, żebyś celowo chciała zrobić krzywdę Kseni, to wydaje mi się, że zaufałaś niewłaściwej osobie.
Ksenia jest ostatnim psem, jaki tam powinien pojechać, także ze względu na specyfikę swojego charakteru i naturę jej problemów.[/QUOTE]

Warto pamietac ten post.

Osobiscie uwazam, ze ta fundacja nie budzi zaufania.,chociaz pewnie znajda sie naiwni i beda tam upychac psy, vide hotelik AlinyS.

Moja propozycja:

Ladymonia pokrywa sama koszty DT/nie hoteliku, bron Boze,jak zastrzega to fundacja/ Pewnie dlatego nie bylo i nie bedzie rachunkow ani faktur.

/Juz na marginesie: fundacja chce za caloksztalt 200 zl, a tu nagle koszty rosna? Jakos kiepsko poszly te negocjacje/

Po wyadoptowaniu poprzedzonym wizyta przed i po adopcyjna DS z udzialem osoby nie majacej zwiazku z ta adopcja, odddajemy LadyMoni kase.

Dlaczego tak?

Ladymonia gwarantuje,ze pies trafia we wlasciwe rece /czytaj do fundacji Przystan/.
Zebrane dowody swiadcza na niekorzysc tej fundacji.Budza nieufnosc i watpliwosci.
Nie widze powodu,zeby w tej sytuacji ludzie lozyli na Ksenie, podczas gdy X psow czeka na pomoc.

Juz kiedys ktos napisal na dogo, ze fundacje powstaja/rosna jak grzyby po deszczu. Internauci zauwazaja,ze zalozenie fundacji to rowniez sposob na zycie.Trudno im odmowic slusznosci w wielu przypadkach.
Tu mamy do czynienia z fundacja dzialajaca na FB,ale za to bez wlasnej strony internetowej,bez jakichkolwiek informacji o ich dzialalnosci,akcjach itp.
Ot, kilka futerkowych fot i przechwalki o znalezieniu dla nich DS.

Tam nie powinien trafic zaden pies,ba.... zadne stworzenie na 4 lapach!!!

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

kochane dziewczyny!
Ja od paru miesięcy błagam na wątku o zainteresowanie Ksenią, piszę, że "Ksenia niczyja".....

ona nie jedzie tam dlatego, że Monika miała taki "fajny" pomysł, ona po prostu nie ma deklaracji na hotel, a ja nie mam skąd dokładać co miesiąc 200 złotych

jesli zbiorą się deklaracje na hotel - Ksenia nie będzie musiała tam jechać, ale jak widać po ostatnich stronach wątku Kseni - tylko kilka osób interesuje się jej losem :(

ja też nie chcę, żeby Ksenia zmieniała miejsce pobytu, ale jak dlugo i za jakie pieniądze może ona tam przebywać?
jak znaleźć jej dom?
przecież nie może dożywotnio mieszkać w hotelu....

nikt nie zaproponował pomocy, jakiegoś rozwiązania tej sytuacji..... czy jest jakieś inne wyjście?
________________________________
dostałam na PW wiadomość, która spowoduje na pewno parę nie przespanych nocy....
przekazałam ją Monice

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

Ja również nie optuję za umieszczeniem Kseni w hotelu fundacji Przystań.
Zamieszczone zdjęcia wręcz mnie przerażają.
Czy w tym hotelu jest w ogóle ogrodzony wybieg dla psów???
Budy wstawiane do kojców tylko na zimę....to ironia???

Z drugiej strony hotel w Przebieczanach jest dla nas za drogi (brak deklaracji) i nie gwarantuje adopcji. Ksenia nie może spędzić tam przecież całego życia. To zaledwie 3 letnia sunia.

Potrzebne jest zatem inne rozwiązanie...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wiemy już tyle o tym hoteliku, czy dt, to moim skromnym zdaniem nie możemy oddać tam Kseni. Zresztą od początku powątpiewałam w dobre warunki za taką kasę...za dużo razy się zawiodłam i nikomu już nie ufam.
Jak pisze Marinka, musimy koniecznie znaleźć dla Kseni inne rozwiązanie. Z tego co wiem, to mamy deklaracje na połowę sumy dotychczasowego hotelowania :( Może szukajmy jeszcze dodatkowych deklaracji. Ja podwajam moją deklarację na 20 zł, wiem, że to niewiele, ale może ktoś jeszcze mógłby?

Link to comment
Share on other sites

Wzięłam udział w bazarku transportowym dla Kseni, który miał jej pomóc w starcie w nowe dobre życie. Jeżeli to miejsce budzi tyle wątpliwości, to lepiej z niego zrezygnować. Zdrowia i życia nie zwróci nic..
Uważam,że Monika i mari23 nie mogą zostać z Ksenią same...........................Do mojej deklarowanej dychy dokładam 5zł, czyli w sumie ode mnie 1 doba hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Ode mnie 10 zl miesiecznie stalej dla Kseniulki :lol:
Pytal ktos w Psanatorum/tam dziala behawiorysta ale za dodatkowa oplata/ lub u Furciaczka?Jest szkoleniowcem

Edit: napisalam do Macka z Psanatorium i poprosilam Go o wejscie na watek Kseni.

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Zapisuję!
Najpierw odpowiem na PW od [B]dusje[/B]:)[/QUOTE]

Bardzo dziekuje za odp :lol:

Maciek zapoznal sie pokrotce z opisem charakteru Kseni i pod tym katem zadal wiele istotnych pytan na ktore nie potrafie odpowiedziec.
Jest szkoleniowcem i w hoteliku pracuje sie z psami,jednakze dodatkowa praca z Ksenia /jesli tego by wymagala/ jest platna osobno.
Maciek podal rowniez cene hoteliku/ za wysoka jak na nasze mozliwosci/ ale z tego co sie orientuje,psiaki pozostajace pod opieka fundacji lub stowarzyszen moga liczyc na spora znizke.
W tej sprawie Maciek poleca skontaktowac sie telefonicznie z wlascicielka hotelu Pania Joanna.

Od siebie dodam,ze jest to bardzo dobry hotelik,sprawdzony i lubiany przez dogo.
Psiaki mieszkaja w ogrzewanych boksach z wybiegami.
Maciek na biezaco pisze na watkach podopiecznych hoteliku.
W podpisie Macka jest odnosnik do watku hoteliku z fotami i opisem,trza tylko kliknac ;)

Pozwole sobie wkleic z PW pytania Macka, mam nadzieje ze nie obrazi sie :lol: Moze te pytania pozwola na podjecie decyzji co do sensu pobytu Kseni w tym hoteliku.

[B]Pytania Macka:[/B]

Czy wobec ludzi jest agresywna? Jest realnym zagrożeniem czy tylko dla zwierząt? Rozumiem, że może być nieufna na początku, ale pytam czy może zaatakować sama np po wejściu do jej boksu. Czytałem, że potrzebne są kilkukrotne wizyty przyszłego właściciela, stąd to pytanie.
Z racji swoich korzeni mogę się domyślać, że to "pies jednego właściciela". Jak reaguje na innych? I jak jej zdrowie lub inne zapotrzebowania (oprócz dużej dawki ruchu)?
Pytam o to wszystko bo agresja i opieka zdrowotna mają wpływ na cenę - może być coś wyższa lub coś niższa.

EDIT: musze sprostowac co do cennika w hoteliku. Maciek podal aktualna cene, a ja sadzilam,ze ta cena dotyczy psiakow z poza dogo.
Maciek sprostowal na PW, dziekuje Macku, juz teraz wszystko jasne :lol:

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Bardzo dziekuje za odp :lol:

Maciek zapoznal sie pokrotce z opisem charakteru Kseni i pod tym katem zadal wiele istotnych pytan na ktore nie potrafie odpowiedziec.
Jest szkoleniowcem i w hoteliku pracuje sie z psami,jednakze dodatkowa praca z Ksenia /jesli tego by wymagala/ jest platna osobno.
Maciek podal rowniez cene hoteliku/ za wysoka jak na nasze mozliwosci/ ale z tego co sie orientuje,psiaki pozostajace pod opieka fundacji lub stowarzyszen moga liczyc na spora znizke.
W tej sprawie Maciek poleca skontaktowac sie telefonicznie z wlascicielka hotelu Pania Joanna.

Pozwole sobie wkleic z PW pytania Macka, mam nadzieje ze nie obrazi sie :lol: Moze te pytania pozwola na podjecie decyzji co do sensu pobytu Kseni w tym hoteliku.

[B]Pytania Macka:[/B]

Czy wobec ludzi jest agresywna? Jest realnym zagrożeniem czy tylko dla zwierząt? Rozumiem, że może być nieufna na początku, ale pytam czy może zaatakować sama np po wejściu do jej boksu. Czytałem, że potrzebne są kilkukrotne wizyty przyszłego właściciela, stąd to pytanie.
Z racji swoich korzeni mogę się domyślać, że to "pies jednego właściciela". Jak reaguje na innych? I jak jej zdrowie lub inne zapotrzebowania (oprócz dużej dawki ruchu)?
Pytam o to wszystko bo agresja i opieka zdrowotna mają wpływ na cenę - może być coś wyższa lub coś niższa.[/QUOTE]

Myślę, że najlepiej na to pytanie odpowie funia, bo p. Agnieszka (u której jest teraz Ksenia) nie jest zarejestrowana na dogomanii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']

Moja propozycja:

Ladymonia pokrywa sama koszty DT/nie hoteliku, bron Boze,jak zastrzega to fundacja/ Pewnie dlatego nie bylo i nie bedzie rachunkow ani faktur. Po wyadoptowaniu poprzedzonym wizyta przed i po adopcyjna DS z udzialem osoby nie majacej zwiazku z ta adopcja, odddajemy LadyMoni kase.
[/QUOTE]

Nie proponuj takich rzeczy, skoro nie masz z Ksenią ani z osobami, które ją znają nic wspólnego. Pozwól, że to osoby decyzyjne zrobią,co uważają za stosowne. Czy zauważyłaś, że nie potępiamy Fundacji Przystań, bo mamy sprzeczne informacje? Należałoby zachować większą ostrożność przy wydawaniu wyroków.

Edited by agnieszkal2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszkal2']Nie proponuj takich rzeczy, skoro nie masz z Ksenią ani z osobami, które ją znają nic wspólnego. Pozwól, że to osoby decyzyjne zrobią,co uważają za stosowne. Czy zauważyłaś, że mari23, Marinka, funia, ja - nie potępiamy Fundacji Przystań, o mamy sprzeczne informacje? Należałoby zachować większą ostrożność przy wydawaniu wyroków.[/QUOTE]

Zachowalam i zachowuje ostroznosc i nadal bede przestrzegac przed oddaniem psa na ten [B]DT /nie hotel wystawiajacy rachunki i faktury/, [/B]prowadzony przez fundacje Przystan.
Nadal podtrzymuje ,ze jesli osoby decyzyjne a raczej 1 osoba a jest nia Ladymonia upiera sie przy oddaniu Kseni do miejsca j.w.-powinna sama ponosic koszty utrzymania Kseni az do jej wyadoptowania,chyba ze darczyncy wyrazili sie pozytywnie co do przeniesienia suni do tego przybytku, dalej zwanego przez fundacje Przystan [B]DT.
Pytanie, czy zaopiniuja pozytywnie? W koncu to z ich pieniedzy a nie z portmonetki Ladymonia Ksenia jest utrzymywana. [/B]Myle sie?[B]:cool3:

A juz na marginesie: Co sprawilo,ze po zamieszczeniu przez sama siebie odnosnika do watku z udzialem Przystani nagle zmienilas zdanie? Ze tak szybko przestalas sie obawiac tej fundacji....:cool3:


[/B]Napisze wiecej: gdyby doszlo do wyjazdu Kaseni do tego miejsca-wycofuje swoja deklaracje, nie wspieram cwaniakow!!!!! Powodzenia!

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje'][B]
A juz na marginesie: Co sprawilo,ze po zamieszczeniu przez sama siebie odnosnika do watku z udzialem Przystani nagle zmienilas zdanie? Ze tak szybko przestalas sie obawiac tej fundacji....:cool3: [/B][/QUOTE]
Rozmawiałam z Moniką, przedstawiła mi swoje argumenty, zna tą osobę, jeździ tam często - skoro informacje 2+4 i jej są ze sobą sprzeczne, nie można publicznie nikogo oskarżać. Nikt z nas tam nie był , można mieć podejrzenia, ale skąd u Ciebie pewność? Fundacji nie znam, ale Monikę znam osobiście, to ją odbierałam 4 lata temu,całą uświnioną przez dwie małe sunie, które trzymała na rękach,całe brudne i zahaftowane. Nie wierzę, żeby pozwoliła Kseni zrobić krzywdę. Zadzwoń do niej - będziesz miała informacje z dwóch stron.
[QUOTE]Napisze wiecej: gdyby doszlo do wyjazdu Kaseni do tego miejsca-wycofuje swoja deklaracje, nie wspieram cwaniakow!!!!! Powodzenia![/QUOTE]

Nawet,gdyby nimi byli - masz na to dowód, żeby używać takich słów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszkal2']Rozmawiałam z Moniką, przedstawiła mi swoje argumenty, zna tą osobę, jeździ tam często - skoro informacje 2+4 i jej są ze sobą sprzeczne, nie można publicznie nikogo oskarżać. Nikt z nas tam nie był , można mieć podejrzenia, ale skąd u Ciebie pewność? Fundacji nie znam, ale Monikę znam osobiście, to ją odbierałam 4 lata temu,całą uświnioną przez dwie małe sunie, które trzymała na rękach,całe brudne i zahaftowane. Nie wierzę, żeby pozwoliła Kseni zrobić krzywdę. Zadzwoń do niej - będziesz miała informacje z dwóch stron.


Nawet,gdyby nimi byli - masz na to dowód, żeby używać takich słów?[/QUOTE]

A Ty masz dowod na ich charytatywna dzialalnosc? Moze sprawozdania? Ja widze obszerny foto material i nie musze dalej drazyc.

Przyklad: jestem niania Twojego dziecka.Wlaczasz kamere rejestrujaca moja prace. Przywiazuje Twoje dziecko do lozeczka na kilka godzin, dziecko placze, ale ja przeciez jestem Twoja znajoma: nadal mnie zatrudniasz i mi ufasz?Przeciez tak naprawde nic sie nie stalo.....



Monika zna te osobe,jak piszesz, ale co nas interesuje znajomosc Moniki z Ta osoba,poza tym ze w wczesniej w trybie naglym odbierala od nich 2 psy, a na koncu nawet je zaadoptowala i od pazdziernika b.r. na watku zapalnym nie ma o nich zadnych wiesci.

Foty nie powstaly w studio fotoshop,pokazaly stan rzeczy w dniu wizyty.
Wiesz co? Szkoda mi czasu na dyskusje, robcie co chcecie. To wasze sumienie a nie moje.

PS A czemu ma sluzyc pozniejsza edycja Twojej 1 wypowiedzi?





[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]agnieszkal2[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21577881#post21577881"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Nie proponuj takich rzeczy, skoro nie masz z Ksenią ani z osobami, które ją znają nic wspólnego. Pozwól, że to osoby decyzyjne zrobią,co uważają za stosowne. [B]Czy zauważyłaś, że mari23, Marinka, funia, ja - nie potępiamy Fundacji Przystań, o mamy sprzeczne informacje? Należałoby zachować większą ostrożność przy wydawaniu wyroków.

[/B]Nie proponuj takich rzeczy, skoro nie masz z Ksenią ani z osobami, które ją znają nic wspólnego. Pozwól, że to osoby decyzyjne zrobią,co uważają za stosowne.[B] Czy zauważyłaś, że nie potępiamy Fundacji Przystań, bo mamy sprzeczne informacje? Należałoby zachować większą ostrożność przy wydawaniu wyroków. [/B][INDENT][B]Ostatnio edytowane przez agnieszkal2 ; Dzisiaj o 01:16 [/B]
[/INDENT]

Edited by dusje
dopisek po przemysleniach
Link to comment
Share on other sites

Pragnę dodać od siebie, że nigdy w sprawie Kseni nie czułam się osobą decyzyjną.
Prowadzę wątek, ponieważ nikt inny się na to nie zdecydował.
Mari23 natomiast robi płatności z konta za pobyt Kseni w hotelu.

Ani mari23,ani ja nigdy nie poznałyśmy Kseni osobiście....niestety...

Uważam, że dokumentacja zdjęciowa wykonana przez 2+4 jest porażająca i przerażająca jednocześnie.
Natomiast nigdzie nie znalazłam dokumentacji zdjęciowej uniewiarygadniającej dokumentację zdjęciową 2+4. Są więc podstawy do niepokoju o los Kseni w dt Fundacji Przystań.

Uważam, że należy poszukać innego rozwiązania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...