Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='handzia']Znajdźmy może dla niej coś innego, nawet w tej samej cenie, może Maciek nam coś zaproponuje? ;-)[/QUOTE]
Jeśli ktoś bierze "mało" za hotelowanie psa to albo ma ich dużo i stać go na pracownika i wtedy pies psu można poświęcić czas albo jest to malutki hotel na kilka psów i tez można każdemu poświęcić czas. Jeśli jednak psów jest dużo, a ktoś nie ma pracowników to jasne, że nie ma się czasu dla psów, lub to samo jeśli ma się pracowników, a psów jest zbyt dużo.
Jeśli szukacie innego hotelu w niskiej cenie by poświęcano jej dużo czasu to radziłby właśnie oddać ją do malutkiego hotelu (na kilka psów) gdzie jest czas dla psa. Oczywiście sprawdzonego hotelu.
Cena nie zawsze jest adekwatna do jakości, ale im niższa tym wiadomo, że trudniej w takim o dodatkowe osoby oprócz właściciela.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Często rozmawiam z panią Agnieszką, bo dzwonię pytając o Ksenię. Pani Agnieszka nigdy nie wspominała o żadnej podwyżce. Nawet kopanie dołów, w których znikała Ksenia jej nie przeszkadzało, Ksenia ma tam ogromny wybieg, na którym może się wybiegać bawiąc się z kilkoma kolegami, myślę, że jest tam szczęśliwa, poznała ludzi, teren, czuje się tam bezpiecznie.
Jednak problem finansowy jest poważny i na dłużej nie do udźwignięcia :(

nie próbowałam nigdy prosić o obnizkę czynszu - z jednego powodu tylko - nie potrafię prowadzić takich negocjacji :([/QUOTE]
Doskonale rozumiem, ja też nie umiem tego robić...
Żal mi Kseni, kiedy pomyślę, że musiałaby znowu zmieniać otoczenie. Skoro ma takie dobre warunki u pani Agnieszki, to byłoby super gdyby jednak mogła tam zostać do czasu znalezienia domu...
Rozsyłajmy wątek, zbierajmy kolejne deklaracje, może się uda?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z p. Agnieszka odnośnie Księżniczki oraz o obniżeniu kosztów hotelowania. Zaproponowałam 400zł .
Pani Agnieszka przemyśli w ciągu kilku dni oddzwoni do mnie.
O Kseni dowiedziałam się troszkę - Lubi aportować .
Na obcych ludzi szczeka , bawi się z psami.
Pani Agnieszka z Ksenią żadnych problemów nie ma ...Ale obcy mają:D

Tyle wiadomości.
Dostane telefon to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Maćku a czy Ty juz wiesz ile kosztowałby hotelik u was dla KSeni ?I czy jest miejsce?[/QUOTE]
Nie pytałem:oops: A miałem?:) Wydaje mi się, że jeśli klientka zadzwoni osobiście to może więcej zdziałać;)
Miejsce pewnie by się znalazło choć to nie ja decyduję:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Rozmawiałam dzisiaj z p. Agnieszka odnośnie Księżniczki oraz o obniżeniu kosztów hotelowania. Zaproponowałam 400zł .
Pani Agnieszka przemyśli w ciągu kilku dni oddzwoni do mnie.
O Kseni dowiedziałam się troszkę - Lubi aportować .
Na obcych ludzi szczeka , bawi się z psami.
Pani Agnieszka z Ksenią żadnych problemów nie ma ...Ale obcy mają:D

Tyle wiadomości.
Dostane telefon to napiszę.[/QUOTE]
Jeśli do nas trafi to my będziemy jakiś czas obcy;)

Czyli jeszcze wszystko zależy od decyzji p. Agnieszki czy zmieni hotel, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Ladymonia zadzwoń do hotelu gdzie pracuje Maciek i porozmawiaj koniecznie .Moze z mety bedzie to niższa cena i nie bedzie trzeba prosić P.Agnieszki .
Zrób to nawet zaraz .

PS .Maćku podaj telefon[/QUOTE]


Funiu nie! Zadzwonie jak będę miała odpowiedz od p.Agnieszki .
Za kilka dni zapłacimy za hotel Kseni .
Czy nie uważasz ,że dla Kseni mamy znaleźć hotel ale z odpowiednim szkoleniem? Czyli socjalizacja wtórna od podstaw-eliminacja niepożądanych zachowań.
Oraz odbudowanie jej pewności .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Czyli Ksenia ma jechać do Przystani?[/QUOTE]


Gdyby miała jechać to pieniądze zostają na moim koncie a jak nie jedzie to przelewam na konto SHA żeby mozna było zapłacić za hotel. Sprawy rozliczeniowe załatwiam z mari23 .
Wiec na tytuły przelewu nie musicie patrzeć. Informacja ogólna dla księgowej i Marinki.

Był bazar na transport -a Ksenia nie jedzie a Darczyńcy wyrazili się Pozytywnie ,żeby przekazać kase na hotel wiec opisuje tytułem z transportu . (przekazane )z bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Nic nie zależy od pani Agnieszki tylko od ludzi. Zależy od czego?Kasy!;([/QUOTE]
Miałem na myśli to, że w zależności jaka będzie decyzja p. Agnieszki, tak odpowiednio zdecydujecie.

[quote name='Ladymonia0610']PS .Maćku podaj telefon[/QUOTE]
[SIZE=3][CENTER][COLOR=#000000][SIZE=2][COLOR=#1e1e1b][FONT=Verdana]Joanna Jarocińska, [/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/CENTER][/SIZE][CENTER][COLOR=#000000][COLOR=#1e1e1b][FONT=Verdana]nr tel.: 606-612-957[/FONT][/COLOR][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Funiu nie! Zadzwonie jak będę miała odpowiedz od p.Agnieszki .
Za kilka dni zapłacimy za hotel Kseni .
Czy nie uważasz ,że dla Kseni mamy znaleźć hotel ale z odpowiednim szkoleniem? Czyli socjalizacja wtórna od podstaw-eliminacja niepożądanych zachowań.
Oraz odbudowanie jej pewności .[/QUOTE]
Nie bo Kseni nie zmieni nikt !!!!!!
Ma taki charakter i kropka .Przejdzie szkolenie a po jego zakończeniu i tak bedzie taka jak była .
Przecież P.Agnieszka jest szkoleniowcem .WIęc o co tutaj chodzi !
Jej potrzeba miejsca by mogła zaczekać spokojnie na świadomy dom .
A tutaj przecież kasy ciągle brak wiec nie rozumiem dlaczego nie można jednoczesnie zapytać i w drugim miejscu .Wtedy przynajmniej wiadomo na czym się stoi ....Czas nie sprzyja ani Kseni ani finansom .
Była u mnie rok więc nie pisz mi ,ze nagle szkolenie wyeliminuje u niej niepożadane zachowania.Jak pamiętasz u mnie była szkoleniowiec P.Sylwia i jej zdanie po obserwacji Kseni było takie ,ze adopcja Kseni to bardzo poważna sprawa i spora odpowiedzialność .

PS .Wielka nowina ze Ksenia aportuje .Przecież wiadomo to od zawsze ,ze zabawa i aporty to jej życie .
Pamiętasz jak pracowałam z nią z gwizdkiem ?Zaleciła to Pani Sylwia ...efekty i przywoływanie były rewelacyjne bo suka jest niesamowicie inteligenta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Ja mam pytanie: Czy w tym obecnym hoteliku ktos z Ksenia pracuje,przygotowuje ja do adopcji?

PS.Funiu,Handziu - dziekuje :lol:[/QUOTE]

Zapytałam się p.Agnieszki czy zadzwonił ktoś z ogłoszeń -tak ale odzewu poźniej już nie było.
p.Agnieszka powiedziała ,że trzeba szukać jej domu a ja pomyslałam sobie :Jak do diabła? Proste to nie jest .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Ja mam pytanie: Czy w tym obecnym hoteliku ktos z Ksenia pracuje,przygotowuje ja do adopcji?

PS.Funiu,Handziu - dziekuje :lol:[/QUOTE]
Madzia:calus:

Ja Ci tak powiem Dusje prosto bez ubierania w ładne słówka jak to mądre cioteczki piszą szkolone na kursach psich ( u wujka google)
Kseni szkolenie da to co śwince korale....
ONa musi mieć dom z ogrodem wielkim ,drugiego psa do zabawy i świadomego człowieka który wie ze Ksenia to nie yorczek z kokardką ( tfu ,wybaczcie mi wielbiciele yorków)ale pies ,który z zazdrości wykosi konkurencję (czytaj ,przeprowadzi zaTM),zeżre kota i poszarpie dupe listonoszowi .Po za tym swojego człowieka ukocha na śmierć i bedzie mu wspaniałym towarzyszem .Bo ona kocha niemiłosiernie i do bólu .TYlko musi mieć instrukcję obsługi i właśnie takiego człowieka szukamy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Madzia:calus:

Ja Ci tak powiem Dusje prosto bez ubierania w ładne słówka jak to mądre cioteczki piszą szkolone na kursach psich ( u wujka google)
Kseni szkolenie da to co śwince korale....
[B]ONa musi mieć dom z ogrodem wielkim ,drugiego psa do zabawy i świadomego człowieka który wie ze Ksenia to nie yorczek z kokardką ( tfu ,wybaczcie mi wielbiciele yorków)ale pies ,który z zazdrości wykosi konkurencję (czytaj ,przeprowadzi zaTM),zeżre kota i poszarpie dupe listonoszowi .Po za tym swojego człowieka ukocha na śmierć i bedzie mu wspaniałym towarzyszem .Bo ona kocha niemiłosiernie i do bólu .TYlko musi mieć instrukcję obsługi i właśnie takiego człowieka szukamy [/B].[/QUOTE]

a wiesz, funiu kochana, że właśnie przeszło mi przez myśl, żeby ten tekst do ogłoszeń Kseni wykorzystać? ;)

Link to comment
Share on other sites

Maciek, a gdyby sunia trafila do Was, czy bylbys w stanie poswiecic jej regularnie odpowiednio duzo czasu? Po prostu popracowac z nia? Doczytalam sie postow ze wskazowkami pani Sylwii i uwazam ze Funia wykonala kawal dobrej roboty.
Po dzisiejszej lekturze na temat wilczakow dowiedzialam sie, ze ta rasa ma wyjatkowo silnie rozwinieta potrzebe kontaktu z czlowiekiem, az mi glowa spuchla od charakterystyki wilczakow i ich zachowan,upsss:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wiozłam z handzią już do potencjalnego DS Ksenie ....Opisy są gdzies na wątku .DOm super, facet niby tez starał się ponad 2 a moze trzy godziny ....Co z tego ale on po prostu nie miał jaj .....Bał się jej ona to czuła i wykorzystała .A z reszta uważam ,ze dom z dzieckiem nie jest dobry bo nie daje nam to pewności jak zachowa się w stosunku do słabszego członka rodziny .
Ja swoich nie konfrontowałam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Madzia:calus:

Ja Ci tak powiem Dusje prosto bez ubierania w ładne słówka jak to mądre cioteczki piszą szkolone na kursach psich ( u wujka google)
Kseni szkolenie da to co śwince korale....
ONa musi mieć dom z ogrodem wielkim ,drugiego psa do zabawy i świadomego człowieka który wie ze Ksenia to nie yorczek z kokardką ( tfu ,wybaczcie mi wielbiciele yorków)ale pies ,który z zazdrości wykosi konkurencję (czytaj ,przeprowadzi zaTM),zeżre kota i poszarpie dupe listonoszowi .Po za tym swojego człowieka ukocha na śmierć i bedzie mu wspaniałym towarzyszem .Bo ona kocha niemiłosiernie i do bólu .TYlko musi mieć instrukcję obsługi i właśnie takiego człowieka szukamy .[/QUOTE]

No wlasnie w poprzednim poscie wspomnialam o moim dzisiejszym czytaniu na temat wilczakow i miksow i jak najbardziej z Toba sie zgadzam w tym co piszesz.
Tym samym rozumiem,ze dopoki jest w hoteliku to tez musi miec uwage czlowieka i to w sporych dawkach,czy tak? :lol:
Co do finansow Kseni - swita mi pewien pomysl na ich znlezienie, ale musze skonsultowac z madrzejszymi ode mnie :cool3: Moze jest zupelnie do bani :shake:

Poki co, moze ruszymy kolejna edycje Paskud a lupy podzielimy na Ksenie i Wasze sierotki? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam fotkę jak była u mnie ...cała Ksenia kij w mordę i wio !!

[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2415/p6016263.jpg[/IMG]


[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8157/p6016270.jpg[/IMG]


[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1739/p6016279.jpg[/IMG]

A tak bardzo kocham !!!

[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1417/p6016296.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']No wlasnie w poprzednim poscie wspomnialam o moim dzisiejszym czytaniu na temat wilczakow i miksow i jak najbardziej z Toba sie zgadzam w tym co piszesz.
Tym samym rozumiem,ze dopoki jest w hoteliku to tez musi miec uwage czlowieka i to w sporych dawkach,czy tak? :lol:
Co do finansow Kseni - swita mi pewien pomysl na ich znlezienie, ale musze skonsultowac z madrzejszymi ode mnie :cool3: Moze jest zupelnie do bani :shake:

Poki co, moze ruszymy kolejna edycje Paskud a lupy podzielimy na Ksenie i Wasze sierotki? :razz:[/QUOTE]


Mądrze prawisz cioteczko ,trza Ci dać wódki :razz:
A z tym konsultowaniem to nie czaje :p

Tak ,ona uwielbia być w centrum uwagi i powinna mieć poświęcony czas to bez watpienia ,ale nie popadajmy w skrajnośc .
Pies to nie noworodek musi nauczyć się też ,ze jest czas zabawy ,czas ,odpoczynku i czas kiedy musi być na trochę zamkniety w boksie bo np .wystąpiła taka potrzeba .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...