Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='funia']Madzia:calus:

Ja Ci tak powiem Dusje prosto bez ubierania w ładne słówka jak to mądre cioteczki piszą szkolone na kursach psich ( u wujka google)
Kseni szkolenie da to co śwince korale....
ONa musi mieć dom z ogrodem wielkim ,drugiego psa do zabawy i świadomego człowieka który wie ze Ksenia to nie yorczek z kokardką ( tfu ,wybaczcie mi wielbiciele yorków)ale pies ,który z zazdrości wykosi konkurencję (czytaj ,przeprowadzi zaTM),zeżre kota i poszarpie dupe listonoszowi .Po za tym swojego człowieka ukocha na śmierć i bedzie mu wspaniałym towarzyszem .Bo ona kocha niemiłosiernie i do bólu .TYlko musi mieć instrukcję obsługi i właśnie takiego człowieka szukamy .[/QUOTE]

A ja Ci odpowiem tak :

O charakterze psa można mówić w przypadku psa zdrowego-zrównoważonego .
Z agresją wynikającą z lęku koniecznie trzeba coś zrobić w innym przypadku dojdzie do tragedii-zagryzienie kolejne!
Kseni trzeba pomóc !Ona musi pokochać ludzi a nie jednego człowieka .
Na bazie instynktu łowieckiego -aportu można jej zrobić nie tylko przywoływanie ..Można zrobić wszystko o czym pomyślisz. Również ufność wobec ludzi!



Dla Kseni szukamy [B]domu z ogrodem[/B][B], [/B]z miejscem, gdzie będzie mogła być zamknięta na czas wizyty obcych osób.
Text z ogłoszeń :
Ja pierd.... nie ma nic gorszego niż izolowanie psa od osób !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']A ja Ci odpowiem tak :

O charakterze psa można mówić w przypadku psa zdrowego-zrównoważonego .
Z agresją wynikającą z lęku koniecznie trzeba coś zrobić w innym przypadku dojdzie do tragedii-zagryzienie kolejne!
Kseni trzeba pomóc !Ona musi pokochać ludzi a nie jednego człowieka .
Na bazie instynktu łowieckiego -aportu można jej zrobić nie tylko przywoływanie ..Można zrobić wszystko o czym pomyślisz. Również ufność wobec ludzi!



Dla Kseni szukamy [B]domu z ogrodem[/B][B], [/B]z miejscem, gdzie będzie mogła być zamknięta na czas wizyty obcych osób.
Text z ogłoszeń :
Ja pierd.... nie ma nic gorszego niż izolowanie psa od osób ![/QUOTE]
To piszesz TY czy Kordian ?

Link to comment
Share on other sites

Wklejam zalecenia P.Sylwi .
[COLOR=#000000]1/Ksenia nie wykazuje agresji do obcych .( oszczekała Sylwię tylko ,ale to pewnie ze strachu i nie pewności )[/COLOR]
[COLOR=#000000]2/Kontakt z człowiekiem na tym etapie jest dla niej tak jakby mniej ważny ( a to trzeba zmienić i nad tym juz pracujemy od popołudnia )[/COLOR]
[COLOR=#000000]3/Ksenia pomimo spacerów i ogromnego wybiegu jest sunią sfrustrowaną ,znerwicowaną i nadpobudliwą [/COLOR]
[COLOR=#000000]4/Ksenia wysyła mnóstwo sygnałów skierowanych do ludzi mową swojego ciała .( [/COLOR]
[COLOR=#000000]5/Po wypuszczeniu na wybieg z Argo została oceniona jako ,,zabawa na prawidłowym poziomie bez zadnych negatywnych wachnięć czy reakcji .( w całym toku szkolenia Argo bedzie ogniwem pomocnym gdyz bedzie czesto się z nia konfrontował .[/COLOR]
[COLOR=#000000]6/Chodzenie na smyczy porazka .......Ciągnie jak parowóz .Dostałam wytyczne do skorygowania tego .( fajny i prosty sposób ,wymaga cholernie duzo czasu i konsekwencji ,ale Ksenia zadziwia swoją inteligencją).ALE o tym potem .Aga ma pytanie .Czy jak ja wyprowadzałas też tak ciagnęła ? [/COLOR]
[COLOR=#000000]7/Widac w Kseni braki w socjalizacji z człowiekiem .Gdzieś była luka kiedy kształtował się jej charakter i współzycie z nim ...Takich luk czasami nie da sie nadrobić .Ale sadzac po niej jest duża szansa ,ze nam si e to uda .[/COLOR]
[COLOR=#000000]8/ Zero zabaw inicjowanych przez Ksenię [/COLOR]
[COLOR=#000000]9/Karmienie tylko poza boksem i z ręki .Bez kompromisu ,( skupi w ten sposób całkowicie uwagę na człowieku i zacieśni to więż miedzy nami lub tym z kim bedzie przebywać )[/COLOR]
[COLOR=#000000]10/inicjowanie przez Ksenię zabaw ma być ignorowane .[/COLOR]
[SIZE=5][B][COLOR=#000000]11/Pies tylko i wyłącznie do domu z olbrzymim terenem i do kojca z którego bedzie mieć mozliwośc wchodzenie i wychodzenia kiedy zechce .( małe pomieszcenie i brak ruchu to destrukcja dla niej )[/COLOR][/B][/SIZE]
[COLOR=#000000]12/ od dzis pracuję z nią przy pomocy gwizdka .( mam dwa etapy tego zadnia ,więcej kiedy indziej .Kupiłam dzisiaj i powiem szczerze,ze jestem zaskoczona tym jak pieknie idzie na to .Mamy dwa tyg na tę pracę .Po dwóch tyg .kolejne spotkanie i następny etap.Przydałaby sie linka co najmniej 50 metrowa aby potem cwiczyc na otwartej przestrzeni na swobodnej lince i z dużym zapasem bezpieczeństwa w razie chęci ucieczki .Moze uda się zrobić z Kseni super odwoływalnego psa .?[/COLOR]
[COLOR=#000000]Patrzyłąm dzisiaj,metr takiej kosztuje około 3zł lub więcej .Niestety to kwota ponad 120 zł .....Nie stac mnie na takie koszty .A moja linka hotelikowa jest dla niej za krótka .[/COLOR]
[COLOR=#000000]13/Zjadła wieczorem z reki swoja kolację .Miski pochowane ,stoi tylko ta z wodą .[/COLOR]
[COLOR=#000000]14/Nie głaszczemy Kseni po głowie ....Wzbudza to w niej niepokój .Głąskamy cale ciało poniżej .[/COLOR]
[COLOR=#000000]15 /głosne słowne nagradzanie .[/COLOR]
[COLOR=#000000]16 /Aha ...Przy gwizdku musi byc nagroda ,dzisiaj Ksenia złupiła prawie drugą kolację tymi smaczkami ,Kupiłam jej rewelka tylko 40 zł za kg[/COLOR]:evil_lol:
[COLOR=#000000]Samej mi smakowało [/COLOR]:eviltong:
[COLOR=#000000]17 / aha jeszcze będą do kupienia witaminy i jeden środek ,ale nie znam nazwy .Pani Sylwia mi poda .[/COLOR]
[COLOR=#000000]18 /W ciągu dnia mam podac węglowodany.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Dobry pomysł. Tekst prawdziwy do bólu, bez kadzenia. To co, zmieniamy?[/QUOTE]

[quote name='Marinka']Marysiu, pomyślałam dokładnie to samo :)
Może taki tekst trafi do właściwej osoby[/QUOTE]


niewłaściwa osoba tylko się "skrzywi", a ta właściwa powie:
to pies dla mnie!
wszystkie teksty są do siebie podobne, ten jest wyjątkowy.... i trafny!

[quote name='funia']Tiaaaak ,paskudy czas zacząc ...Chyba zrobimy Miss Paskud Dogo 2014 ![/QUOTE]

Jak na Miss Paskud Dogo-ciotek, to się zgłaszam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']niewłaściwa osoba tylko się "skrzywi", a ta właściwa powie:
to pies dla mnie!
wszystkie teksty są do siebie podobne, ten jest wyjątkowy.... i trafny!



Jak na Miss Paskud Dogo-ciotek, to się zgłaszam ;)[/QUOTE]
Nie ...to ja zdobyłabym koronę:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ta......

Przypominam laureatów

Wojtuś i Krecia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3884/o571g4i.jpg[/IMG]

[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1233/p2015340.jpg[/IMG]


KRECIA !!!!!!!!!!!!!!!

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/331/img6850x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']O jezu Jolu jak dobrz,ze to napisałaś ....podniosłaś mnie na duchu:multi:[/QUOTE]

i mnie też :) :) Marinko - kochana jesteś, dzięki za dobre serce :)

zdjęcia mnie rozczuliły, a wśród laureatów i mój Ślepek
[*] kochany był.....
w tej edycji już nie wystartuje :(

ale za to Czaruś "by się nadał" , wetka mówi, że to najbrzydszy pies swiata, a jej asystentka twierdzi, iż jest tak brzydki, że aż piękny....
a on naprawdę śliczny jest.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']i mnie też :) :) Marinko - kochana jesteś, dzięki za dobre serce :)

zdjęcia mnie rozczuliły, a wśród laureatów i mój Ślepek
[*] kochany był.....
w tej edycji już nie wystartuje :(

ale za to Czaruś "by się nadał" , wetka mówi, że to najbrzydszy pies swiata, a jej asystentka twierdzi, iż jest tak brzydki, że aż piękny....
a on naprawdę śliczny jest.....[/QUOTE]
I jest nawet Jadzieńka ,która adoptowała Dusje .!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']ta......

Przypominam laureatów

Wojtuś i Krecia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3884/o571g4i.jpg[/IMG]

[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1233/p2015340.jpg[/IMG]


KRECIA !!!!!!!!!!!!!!!

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/331/img6850x.jpg[/IMG][/QUOTE]




Toż ten Wojtuś to mój Ciapek tylko ma łapki krótsze:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Toż ten Wojtuś to mój Ciapek tylko ma łapki krótsze:loveu::loveu:[/QUOTE]

no to mamy kolejnego kandydata do tytułu :multi:;) czy uśmiech też ma taki uroczy?
mój kochany Ślepek
[*] niestety już nie wystartuje :(
za to zgłoszę Czarusia - to faworyt mojej wetki i jej asystentki nazwały go najbrzydszym psem świata:shake::mad:

są wpłaty dla Kseni:
40,74 zł z RayPala (25.11.)
15,- Paulina H. za XI (25.11.)

Jeżeli Ksenia była beneficjentką bazarku Ladymoni dla 5 psów, to 35 złotych dotarło, w tym 7 złotych dla Kseni ( nie panietam, która piątka to była ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']no to mamy kolejnego kandydata do tytułu :multi:;) czy uśmiech też ma taki uroczy?
mój kochany Ślepek
[*] niestety już nie wystartuje :(
za to zgłoszę Czarusia - to faworyt mojej wetki i jej asystentki nazwały go najbrzydszym psem świata:shake::mad:

są wpłaty dla Kseni:
40,74 zł z RayPala (25.11.)
15,- Paulina H. za XI (25.11.)

Jeżeli Ksenia była beneficjentką bazarku Ladymoni dla 5 psów, to 35 złotych dotarło, w tym 7 złotych dla Kseni ( nie panietam, która piątka to była ;))[/QUOTE]

Była :) Monika pisze o tym w poście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/141170-Katastrofa-finansowa-Ksenia-mix-wilczak-prosi-o-pieni%C4%85dze-i-do%C5%9Bwiadczony-dom%21?p=21577612#post21577612"]#3570[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...