Jump to content
Dogomania

KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)


Recommended Posts

[quote name='sylwiaso']Dziekuję za pieniążki za karmę i badania Kamysia!!![/QUOTE][B]sylwiaso, [/B]Ty kobieto 'z butami do nieba wejdziesz' za to co robisz dla tych psiaków.
Zdjęcia bardzo śliczne i takie 'prawdziwe'.
[B]już dawno się tak dobrze nie czułam czytając wątek Kamienia.
[/B]teraz uciekam na wątek mojego Boryska ... muszę dziewczynom zdać relacje z jego ostatnich dni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55'][B]sylwiaso, [/B]Ty kobieto 'z butami do nieba wejdziesz' za to co robisz dla tych psiaków.
Zdjęcia bardzo śliczne i takie 'prawdziwe'.
[B]już dawno się tak dobrze nie czułam czytając wątek Kamienia.
[/B]teraz uciekam na wątek mojego Boryska ... muszę dziewczynom zdać relacje z jego ostatnich dni :)[/QUOTE]Maryśśśśśśśśśśśśś!!!!:* (ja też tak sie czuję, jak Ty;):):))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Maryśśśśśśśśśśśśś!!!!:* ([B]ja też tak sie czuję, jak Ty[/B];):):))[/QUOTE] gonia :) dla mnie to nie nowina ... bardzo często na różnych wątkach pisałyśmy i czułyśmy to samo chociaż dzielił nas region, czas, sposób narracji i punkt widzenia .
zapraszam Cie na wątek Borysa (jest w mojej sygnaturze) ... zobaczysz co można zrobić z psem NIEADOPCYJNYM jeżeli ma się serce dla niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']gonia :) dla mnie to nie nowina ... bardzo często na różnych wątkach pisałyśmy i czułyśmy to samo chociaż dzielił nas region, czas, sposób narracji i punkt widzenia .
zapraszam Cie na wątek Borysa (jest w mojej sygnaturze) ... zobaczysz co można zrobić z psem NIEADOPCYJNYM jeżeli ma się serce dla niego.[/QUOTE]Maryś, czytasz w moich myślach;) Własnie miałam Cię prosić o link do wątku Boryska:) Na "urlopie" podczytywałam dluuuugo Wasz wątek:):) Ale nie miałam go z przyczyn oczywistych w subskrybcjach...i mi umknął;):) Zaraz odświeżę i już będę miała kolejnego "poprawiacza humorku";):) Kamyś i jego "nowa historia" też nalezy do tego działu...oby takich więcej!!! teraz już tylko Kamykowi domku brakuje....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']To ja za chwilke wyślę pieniążek Kamysiowi. 10 zł. deklaracja, 10 zł. skromnie osobno na karmę.
za gruby nie jest, niech ciut ode mnie zje:)[/QUOTE]

Wielkie dzięki, ciotka, za to "ciut"!

[quote name='Olena84']Odwiedzam Kamysia i z wielkim wstydem informuje ze uzupelnilam swoje wplaty...[/QUOTE]

Olenko, skoro uzupełniłaś, to nie masz powodu do wstydu. Wręcz przeciwnie. Dziękuję.

Coś mi się zdaje, że nie pojadę w tym tygodniu do Kamyka. Chyba że zdarzy się cud. Ja w cuda wierzę, więc może jednak...

Marychna, zawsze wiedziałam, że masz mocno wyrafinowane poczucie humoru, ale żeby do tego stopnia?! "t[I]eraz uciekam na wątek mojego Boryska ... muszę dziewczynom zdać relacje [B]z jego ostatnich dni [/B]:smile:"

[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']
Coś mi się zdaje, że nie pojadę w tym tygodniu do Kamyka. Chyba że zdarzy się cud. Ja w cuda wierzę, więc może jednak...[/QUOTE]
A może poczekasz i zrobimy większy zlocik? Ja się wybieram i Ubocze i Ziutka... I może Olenę namówię?

[quote]Marychna, zawsze wiedziałam, że masz mocno wyrafinowane poczucie humoru, ale żeby do tego stopnia?! "t[I]eraz uciekam na wątek mojego Boryska ... muszę dziewczynom zdać relacje [B]z jego ostatnich dni [/B]:smile:"
[/I][/quote]
Ja też przerażona poleciałam sprawdzić czemuż to Borysek zeszedł był... Szczęśliwie żyje :)

Link to comment
Share on other sites

A może tym czasem wpadniecie na bazareki, które maja pomóc przetrwać mojemu Bastowi?


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226346-Bazarek-domowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-p%C5%82ytowy_na-Ba%C5%9Bcisko_do-07-05"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226346-Bazarek-domowo-ksi%C4%85%C5%BCkowo-p%C5%82ytowy_na-Ba%C5%9Bcisko_do-07-05[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226120-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-psiolub%C3%B3w-Poradniki-i-instrukcje-obs%C5%82ugi-%28do-13-05-2012-godz-20-00%29[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Marychna, zawsze wiedziałam, że masz mocno wyrafinowane poczucie humoru, ale żeby do tego stopnia?! "t[I]eraz uciekam na wątek mojego Boryska ... muszę dziewczynom zdać relacje [B]z jego ostatnich dni [/B]:smile:" [/I][/QUOTE]o matko na niebie ... sorki kobiety :oops: to nie było celowe .... dopiero teraz gdy przeczytałam to zdanie jeszcze raz załapałam ten 'podtekst' :cool3: . Kamyś mam nadzieję, że na twoim wątku takiego numeru nie wywinę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Po tygodniu spędzonym z wnuchą wracam do życia. Świetnie było, ale na dogo jakby spokojniej. I chłodniej.

[quote name='marysia55']o matko na niebie ... sorki kobiety :oops: to nie było celowe .... dopiero teraz gdy przeczytałam to zdanie jeszcze raz załapałam ten 'podtekst' :cool3: . Kamyś mam nadzieję, że na twoim wątku takiego numeru nie wywinę :lol:[/QUOTE]

A wywiń sobie - przynajmniej Kamyk będzie miał tłum gości na wątku.

Selenga, z przyjemnością poczekam. Chociaż boję się, że trudno będzie zgrać zlocik więcej niż jednej osoby. Ale to nie problem - teoretycznie mogę gnać do Łowicza raz w tygodniu -Sylwia jakoś to zniesie. Ale na starość wygodna się zrobiłam i zamiast przez pekaes wolę być przez TŻ dowieziona. Z drugiej strony, cenię sobie odrobinę niezależności - na wszelki wypadek sprawdzę połączenia Łódź-Łowicz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Pozdrawiam i ja :)[/QUOTE]

:cool3: madcat - Ty pozdrawiasz ... to miło :loveu:...jednak najważniejsze pozdrowienia i życzenia zdrówka,radości życia i wszystkiego co naj... naj... najlepsze proszę przekazać najważniejszej fance Kamyczka - jutrzejszej solenizantce Zosieńce :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']:cool3: madcat - Ty pozdrawiasz ... to miło :loveu:...jednak najważniejsze pozdrowienia i życzenia zdrówka,radości życia i wszystkiego co naj... naj... najlepsze proszę przekazać najważniejszej fance Kamyczka - jutrzejszej solenizantce Zosieńce :Rose:[/QUOTE]

Dziękuję, przekażę :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wpadam na chwilkę, cobyście się o mnie nie martwili. Ledwo dycham, ale jeszcze żyję.

Marycha, wchodź śmiało. Numery nie są złe - przynajmniej coś się dzieje. A my miłosierne som - wybaczymy.

Pojęcia nie mam, jakie leki dostawał. Chyba hepatil. Ale jakbyś potrzebowała dla siebie, to polecam Essentiale Forte.

Edited by agata51
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...