Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

[quote name='inka33']Za co Ty mnie tak lowujesz...? :-o
[/QUOTE]

Że się ujawniła nieujawniona!!!!
[quote name='Gremlin']Nieujawniona nas dopadła z zaskoczenia, o tutaj, gdzie jest to duże [SIZE=6][B]X[/B][/SIZE]
[/QUOTE]
Jak to wyglądało ? To dopadniecie ? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gremlin']Nieujawniona nas dopadła z zaskoczenia, o tutaj, gdzie jest to duże [SIZE=6][B]X[/B][/SIZE]

[URL]http://img716.imageshack.us/img716/9788/mapkala.jpg[/URL]

Dementuję te insynuacje:

[B]Po pierwsze[/B], zgodnie z sugestią zawartą w tytule wątku "goście ze smakami mile widziani", a, że zwierzaki również wątek podczytują, to co się będą tak na darmo dawać miziać?

[B]Po drugie[/B], Gnojek nie jest szalowany. Gnojek jest wrednym gnojkiem i doskonale o tym wie. I, oczywiście, udowadnia to dręcząc Freda tudzież inne psy.

[B]Po trzecie[/B], Fred nie marudził - Fred się bawił otrzymanym smakiem i w ten sposób wyrażał radość.

[B]Po czwarte[/B], Fred nie grasuje, Fred dostojnie podąża w tylko sobie znanym kierunku, ewentualnie korygując go na nasze delikatne prośby.

[B]Po piąte[/B]... to był lajtowy spacerek często przerywany fredowym wąchaniem tudzież zabawą Freda z Gnojkiem, gdzie [B]Nieujawniona[/B] posróżowała kilkanaście minut podziwiając walkę molosów.[/QUOTE]

Dżizzassss, jaka dokumentacja...!!! :crazyeye:

[B]Ona[/B] mówi, że stróżowanie na stojąco, to się nie liczy! :mad:
Ponadto, że demencję, to będziesz miał na starość. :eviltong:

[quote name='Gremlin']Dlatego przydają się papierowe ręczniki :diabloti:
[URL]http://img163.imageshack.us/img163/3758/20130306234554.jpg[/URL][/QUOTE]

Czyżby wieści od Nieujawnionej spowodowały u Ciebie konieczność użycia tych ręczników...? :-o

[quote name='Gremlin']Hm... no cóż, miało wyjść zabawnie, ale jak zwykle "u mnie nic się nie dzieje", poczekajmy na relację Gosi :oops:[/QUOTE]
E, bez przesady... wprawdzie bez plucia, ale nieźle się zakrztusiłam... :eek2:

[quote name='Ziutka']Że się ujawniła nieujawniona!!!!

Jak to wyglądało ? To dopadniecie ? :diabloti:[/QUOTE]

To mnie lowujesz za Nieujawnioną...?! :-o

[quote name='Gremlin']Cytuję: [I][SIZE=5][B]Gosia! [/B][/SIZE][/I][SIZE=5][SIZE=2]

Dziwne... bo to ja się obejrzałem... [/SIZE][/SIZE]:-?[/QUOTE]

[B]Ona[/B] też twierdzi, że to dziwne. :niewiem:
Dziwniejsze od tego, że mały kolos się nie obejrzał na cmokanie!
Również od tego, że chwilę wcześniej machania żadne z Was nie zauważyło...

[quote name='Ziutka']Co znowu Gosia ?

Gosi nie ma, poszła w cholere dziergać mi kubraki na jaja :evil_lol:[/QUOTE]

Ziutka, ale Ty masz tak małe jajeczka, że chyba trudno kubraki na nie wydziergać, nie wspominając już o tym, że jak je w nie ubrać...?!

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']


To mnie lowujesz za Nieujawnioną...?! :-o
[/QUOTE]
Si Siniora :cool3:


[quote name='inka33']Ziutka, ale Ty masz tak małe jajeczka, że chyba trudno kubraki na nie wydziergać, nie wspominając już o tym, że jak je w nie ubrać...?![/QUOTE]
W tym momencie jesteś mi winna ściereczke :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']
[B]Po pierwsze[/B]: jest mocno zdegustowana wielce interesowną postawą właścicieli Freda i Gnojka!
Otóż, kategorycznie odmówili jej pogłaskania Dziko-niedźwiedzia i Misia przed uiszczeniem wkupnego w postaci smaków! :stop:[/quote]
[quote name='Gremlin']
[B]Po pierwsze[/B], zgodnie z sugestią zawartą w tytule wątku "goście ze smakami mile widziani", a, że zwierzaki również wątek podczytują, to co się będą tak na darmo dawać miziać? [/quote]

[B]Po pierwsze[/B], są dwie cechy charakteru których nigdy nie ukrywałam i których jestem w pełni świadoma: jestem wredna i jestem [B]materialistką[/B], o czym jest wspomniane w tytule watku ;)


[quote name='inka33'][B]Po drugie[/B]: Gnojek jest przez nich potwornie szkalowany, jakoby był strasznym łobuzem i awanturnikiem!
Robią to wyłącznie dla zachowania własnego imidżu, która to postępowanie jest zdecydowanie naganne i godne potępienia! :shake:[/quote]
[quote name='Gremlin']
[B]Po drugie[/B], Gnojek nie jest szkalowany. Gnojek jest wrednym gnojkiem i doskonale o tym wie. I, oczywiście, udowadnia to dręcząc Freda tudzież inne psy.[/quote]

[B]Po drugie[/B]: podobnie jak u Freda sama nazwa wskazuje jak się pies zachowuję, tzn Fred to Fred
a Gnojek to Gnojek ;)
żebyście wy (a zwłaszcza Ziutka) widziała jak mi pomagał wczoraj kubraki dziergać :evil_lol: na siedem kłębuszków dziergał ;))

[quote name='inka33'][B]Po trzecie[/B]: Fred, o dziwo! okazał się być Fredem... [/quote]
sory, ale : tez mi odkrycie ;) ;)
[quote name='inka33']
Smaka łaskawie przyjął i nawet skonsumował, choć nie bez marudzenia (sic!). Natomiast na mizianki, wytarmoszenie braku uszu i dupkodrapki zareagował jedynie otrząśnięciem się, wyrażającym zdegustowanie tym dziwnym spoufalaniem się. :great:[/quote]
[quote name='Gremlin']
[B]Po trzecie[/B], Fred nie marudził - Fred się bawił otrzymanym smakiem i w ten sposób wyrażał radość.[/quote]
[B]Po trzecie[/B]dokładnie
łaskawie przyjął
po czym zaczął go podrzucac i brykac wokół niego
chyba jakies nawaniane były czy cuś ;)

[quote name='inka33']
[B]Po czwarte[/B]: w Lasku Bródnowskim nadal nie ma dzików, gdyż regularnie grasuje tam Fred, który wypłoszył je skutecznie. Wzrokiem. :icon_roc:[/quote]
[quote name='Gremlin']
[B]Po czwarte[/B], Fred nie grasuje, Fred dostojnie podąża w tylko sobie znanym kierunku, ewentualnie korygując go na nasze delikatne prośby.[/quote]
[B]Po czwarte[/B] nie wiem jak to delikatnie powiedzieć nieujawnionej
ale jak spacerujemy sami z psami to jednak sa
ki czort wie czemu wczoraj się pochowały ;)

co do Freda to on ani nie grasuje ani nie podąża, on dostojnie (mniej lub bardziej ;)) [B]człapie[/B] ;)

[quote name='inka33']
[B]Po piąte[/B]: w związku z powyższym, Nieujawniona podtrzymuje swą negatywną decyzję dotycząca ujawnienia się tutaj.
Szczególnie, że jest jej wstyd przyznać się, że bolą ją nogi, bo nie odważyła się postróżować na środku chodnika... :-([/quote]

[quote name='Gremlin']
[B]Po piąte[/B]... to był lajtowy spacerek często przerywany fredowym wąchaniem tudzież zabawą Freda z Gnojkiem, gdzie [B]Nieujawniona[/B] posróżowała kilkanaście minut podziwiając walkę molosów.[/QUOTE]
[B]Po piate[/B] za chole*ę nie wiem o czym rozprawiacie więc komentarza nie będzie :P

[quote name='inka33']
[B]***[/B] Może się jednak zdarzyć, że od czasu do czasu łaskawie zechce wygłosić tu jakąś pogadankę - za moim pośrednictwem.[/QUOTE]
to zupełnie tak samo może się łaskawie zdarzyć, że powiemy kiedy i o której będziemy w lasku spacerować
jakby nieujawniona chciała miec co komentowac ;)

[quote name='inka33']
[B]Ona[/B] też twierdzi, że to dziwne. :niewiem:
Dziwniejsze od tego, że mały kolos się nie obejrzał na cmokanie!
Również od tego, że chwilę wcześniej machania żadne z Was nie zauważyło...[/quote]

sory (po raz drugi)
ale lecenia z łapmi do freda jest tak naturalne na spacerach i wszechobecne, że po prostu nie zwracamy na to uwagi :evil_lol:
i nie ma z tym nic wspólnego fakt że [I]Ona[/I] ubrana była w barwy maskujące a my byliśmy odwróceni do niej plecami
ale co tam, luzik, tak zadufani w sobie i Fredzie jesteśmy że wsie towarzystwo olewamy ;)
dopiero smaki uratowały sutuację ;)

smaki, o które, pewnie nie uwierzycie, ale musiałam się upomnieć ! :mad:
ale zrobiłam to na tyle sprytnie, że ona nie miała szans inaczej wybrnąć z tego jak tylko dać chłopakom psim smaki
a jakby ich nie miała to nie wiem co im by w tym lesie dała ;)
bo poszliśmy sobie szeroka niecałkiem jsaną prosta drogą w lesie i w pewnym momencie skręcilismy w jaśniejsza ale mniej szeroka ścieżkę
oczywiście w słuszym już oddaleniu od innych ludzi w lesie i cywilizacji jakiejkolwiek
dodatkowo uraczyłam [I]Ją[/I] opowieścią że o to na tej właśnie ścieżce spotkalismy ostatnio dziki
Grem strategicznie aczkolwiek pewnie nieświadomie zablokował odwrót
ja z Fredziem obstawialiśmy przód
i zonk
smakii albo :mad:
no i były smaki ;)

btw albo i staliśmy jakoś inaczej ale dla powyższej opowieści inne ustawienie nie miałoby sensu więc musicie nam uwierzyć ze własnie tak a nie inaczej staliśmy
jako i ja w to szczerze wierzę ;)

btw 2 Grem widzisz jaką ważną rolę odegrałes w opowieści ?
bez Ciebie by się nie udało :)
a że jesteś skromny z natury to nie wypadło Ci o tym pisac ;)


co do [B]małego kolosa[/B] to tybetan pełną wredna gębą rośnie i tak ma być :diabloti:


[quote name='inka33']
Ziutka, ale Ty masz tak małe jajeczka, że chyba trudno kubraki na nie wydziergać, nie wspominając już o tym, że jak je w nie ubrać...?![/QUOTE]
o****
Ziutka luzik, nieżle się maskujesz
jak Cie widziałam nigdy bym się nie domyśliła że masz jajeczka ;)

uff, mogę dalej popracowac
jak mi się znów znudzi to być może jeszcze coś mi się przypomni z wczoraj ;)

Edited by 3 x
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gremlin']Hm... no cóż, miało wyjść zabawnie, ale jak zwykle "u mnie nic się nie dzieje", poczekajmy na relację Gosi :oops:[/QUOTE]

o masz i widzisz
wyszło że moje było tak przezabawne że padły czy coś
nie wiem teraz w takim razie kto będzie opisywał co się u Freda dzieje
skoro ani ja ani ty się do tego nie nadajemy
takie buty ech ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']W tym momencie jesteś mi winna ściereczke :evil_lol:[/QUOTE]
Se wytrzyj plakacikiem albo kartką w kratkę!

[quote name='3 x']o ja pitolę
dobrze że mam pilną robote to nie musze nic pisać ;)[/QUOTE]
Iiiii, wymiękła.... :siara:

[quote name='3 x'][B]Po pierwsze[/B], są dwie cechy charakteru których nigdy nie ukrywałam i których jestem w pełni świadoma: jestem wredna i jestem [B]materialistką[/B], o czym jest wspomniane w tytule watku ;)[/QUOTE]
[quote name='3 x']to zupełnie tak samo może się łaskawie zdarzyć, że powiemy kiedy i o której będziemy w lasku spacerować
jakby nieujawniona chciała miec co komentowac ;-)[/QUOTE]
Wobec powyższego - śmiem twierdzić, że Nieujawniona jednak zrezygnuje z takich kosztownych spacerów...


[quote name='3 x'][B]Po drugie[/B]: podobnie jak u Freda sama nazwa wskazuje jak się pies zachowuję, tzn Fred to Fred
a Gnojek to Gnojek ;)
żebyście wy (a zwłaszcza Ziutka) widziała jak mi pomagał wczoraj kubraki dziergać :evil_lol: na siedem kłębuszków dziergał ;))[/QUOTE]
Jednocześnie...?!

[quote name='3 x']sory, ale : tez mi odkrycie ;) ;)[/QUOTE]
Ona mówi, że skoro sama mówisz, że jesteś wredna, to mogłabyś być również wredną kłamczuchą i Fred mógłby wcale nie okazać się Fredem...

...tylko np. Ferdkiem.
Choć to chyba nie taka wielka różnica... co najwyżej w ilości pomysłów. ;)

[quote name='3 x'][B]Po trzecie [/B]dokładnie
łaskawie przyjął
po czym zaczął go podrzucac i brykac wokół niego
chyba jakies nawaniane były czy cuś ;)[/QUOTE]
Nieujawniona wyraża swe, graniczące z pewnością, podejrzenie, że Fred ma szczególny stosunek do uszu - z powodu własnych braków.

[quote name='3 x'][B]Po czwarte[/B] nie wiem jak to delikatnie powiedzieć Nieujawnionej
ale jak spacerujemy sami z psami to jednak sa
ki czort wie czemu wczoraj się pochowały ;)[/QUOTE]
Może przez grzeczność...?

[quote name='3 x']co do Freda to on ani nie grasuje ani nie podąża, on dostojnie (mniej lub bardziej ;)) [B]człapie[/B] [/QUOTE]
Nieujawniona uważa, że Fred przez swoją niedźwiedziowatość i jakieś-tam spojrzenie, nawet człapiąc jest uznawany przez dziki za groźnie grasującego.

[quote name='3 x'][B]Po piate[/B] za chole*ę nie wiem o czym rozprawiacie więc komentarza nie będzie :P[/QUOTE]
No to, o czym tu właściwie tyle rozprawiasz...?!

[quote name='3 x']sory (po raz drugi)
ale lecenia z łapmi do freda jest tak naturalne na spacerach i wszechobecne, że po prostu nie zwracamy na to uwagi :evil_lol:
i nie ma z tym nic wspólnego fakt że [I]Ona[/I] ubrana była w barwy maskujące a my byliśmy odwróceni do niej plecami
ale co tam, luzik, tak zadufani w sobie i Fredzie jesteśmy że wsie towarzystwo olewamy ;)[/QUOTE]
Ona twierdzi, że - zupełnie niezależnie od barw maskujących - machała do czerwonej (i tej drugiej) kurtki, gdy ta była odwrócona do Onej przodem.

[quote name='3 x']dopiero smaki uratowały sutuację ;)
smaki, o które, pewnie nie uwierzycie, ale musiałam się upomnieć ! :mad:
ale zrobiłam to na tyle sprytnie, że Ona nie miała szans inaczej wybrnąć z tego jak tylko dać chłopakom psim smaki
a jakby ich nie miała to nie wiem co im by w tym lesie dała ;)
bo poszliśmy sobie szeroka niecałkiem jsaną prosta drogą w lesie i w pewnym momencie skręcilismy w jaśniejsza ale mniej szeroka ścieżkę
oczywiście w słuszym już oddaleniu od innych ludzi w lesie i cywilizacji jakiejkolwiek
dodatkowo uraczyłam [I]Ją[/I] opowieścią że o to na tej właśnie ścieżce spotkalismy ostatnio dziki
Grem strategicznie aczkolwiek pewnie nieświadomie zablokował odwrót
ja z Fredziem obstawialiśmy przód
i zonk
smakii albo :mad:
no i były smaki ;)[/QUOTE]
A jak by się Wam nie udało, to pewnie nagle by się te nie-wiadomo-dlaczego-nieujawnione dziki w lesie znalazły, hę...?

[quote name='3 x']btw albo i staliśmy jakoś inaczej ale dla powyższej opowieści inne ustawienie nie miałoby sensu więc musicie nam uwierzyć ze własnie tak a nie inaczej staliśmy
jako i ja w to szczerze wierzę ;)[/QUOTE]
No tak... Ona przecież to właśnie podejrzewala...! Jednak się (tak bardzo) nie myli co do tego, że możesz być wredną kłamczuchą...

[quote name='3 x']btw 2 Grem widzisz jaką ważną rolę odegrałes w opowieści ?
bez Ciebie by się nie udało :)
a że jesteś skromny z natury to nie wypadło Ci o tym pisac ;)[/QUOTE]
Pewnie [B]nie napisał[/B] o tym strategicznie, choć - nieświadomie...
[COLOR=#b22222]
[/COLOR][quote name='3 x']co do [B]małego kolosa[/B] to tybetan pełną wredna gębą rośnie i tak ma być :diabloti:[/QUOTE]
A co rośnie z [B]k[/B]ałego [B]m[/B]olosa...? Tybetan wredną d...?! i tak ma być...?!?!

[quote name='3 x']o****
Ziutka luzik, nieżle się maskujesz
jak Cie widziałam nigdy bym się nie domyśliła że masz jajeczka ;)[/QUOTE]
Cytując Nieujawnioną: "Ta, co nie ma jajeczek się odezwała...." ;)

[quote name='3 x']uff, mogę dalej popracowac
jak mi się znów znudzi to być może jeszcze coś mi się przypomni z wczoraj ;)[/QUOTE]
No i dlaczego, u licha!, nie znudziłaś się pracą?!

[quote name='3 x']o masz i widzisz
wyszło że moje było tak przezabawne że padły czy coś
nie wiem teraz w takim razie kto będzie opisywał co się u Freda dzieje
skoro ani ja ani ty się do tego nie nadajemy
takie buty ech ;)[/QUOTE]
Buty, to Ona se ubłociła straaaszliwie, bo nie powiedzieliście Jej, że ma gumofilce założyć! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']


Buty, to Ona se ubłociła straaaszliwie, bo nie powiedzieliście Jej, że ma gumofilce założyć! :mad:[/QUOTE]

Hm... wiesz... jakby to powiedzieć...
często w autobusach widuję kobiety, dziewczyny w gumowcach, jadące do pracy w biurach, więc domniemuję, że mają w planach po pracy właśnie taki wypad "do lasu na spacer z psem"...

Czyli Nieujawniona za modą nie podąża :diabloti:

Sorry, dziewczyny, ale dla mnie kalosze w mieście to... nieporozumienie ;)

[IMG]http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/380/0/Kobieta/b93bee02-6259-499f-a65d-de78198afb0e_20090911032404_Kalosze43.jpg[/IMG]

Edited by Gremlin
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gremlin']Hm... wiesz... jakby to powiedzieć...
często w autobusach widuję kobiety, dziewczyny w gumowcach, jadące do pracy w biurach, więc domniemuję, że mają w planach po pracy właśnie taki wypad "do lasu na spacer z psem"...

Czyli Nieujawniona za modą nie podąża :diabloti:

Sorry, dziewczyny, ale dla mnie kalosze w mieście to... nieporozumienie ;)

[URL]http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.obiekt2.aspx/380/0/Kobieta/b93bee02-6259-499f-a65d-de78198afb0e_20090911032404_Kalosze43.jpg[/URL][/QUOTE]

Po czym poznajesz, że one do biur...? ...skoro nie po kaloszach...
A może one pracują w polu, hę?

No i kto tu za modą nie podąża, skoro uważa, że [I]"kalosze w mieście to... nieporozumienie"[/I]... :siara:

Nieujawniona pyta: "A Ty to niby taki zawsze modny, bo zawsze taki na-czarny...?"



[B]Ziutka[/B], ile chusteczek? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']
Nieujawniona pyta: "A Ty to niby taki zawsze modny, bo zawsze taki na-czarny...?"[/QUOTE]
Mos racjos - jak się z nimi spotkałam, to tylko Freda było widać (miał różowa kokarde ) było ciemno a oni na czarno...jak Ci ninja od Dzekiczana



[quote name='inka33'][B]Ziutka[/B], ile chusteczek? ;)[/QUOTE]
Nie pytaj, bo będzieta bankruty

Link to comment
Share on other sites

wczoraj Fred na spacerze miał jakiś biometr niekorzystny czy cuś
no nie chciało mu się ewidentnie iść i sobie co chwilę leżakował i czekam aż metro wybudują ;)

nie wiem czy już tych zdjęc nie wstawialam:?

[IMG]http://imageshack.us/a/img842/5421/f201303023.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img248/9681/f201303022.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img820/3435/f201303021.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek'][url]http://imageshack.us/a/img842/5421/f201303023.jpg[/url] - no tego zdjęcia to na pewno nie było. Pamiętałabym tą minę mordercy ;).[/QUOTE]

oczywiście chodzi Ci o szczery uśmiech Freda? ;)

dzisiaj Fred wydzamgolił sobie spacer o 3 rano
muszę tutaj o tym napisać, bo Grem spał jak zabity i nic nie zajarzył
a wcale się cicho nie zachowywalam
wyszłam z słusznego założenia, ze co to, tylko ja mam mieć zarwaną noc? :evil_lol:
niestety nie udało się
nic a nic nie zajrzył Grem, że nas chwilę nie było
a że słowo napisane nabiera mocy to musialam Wam o tym napisac

a powodem jakże późnego/wczesnego spaceru były kupy x 2
ale nie cieszcie się jeszcze, to nie sraka
uff ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']No ba! Jasne, że o ten uśmiech zębisty mi chodziło!

Czyżby Fredzioch też się czymś obżarł, że nocne kupalony robić musi? ;).[/QUOTE]

nie, Fredzioch, no po prostu miał potrzebę ;)

wiecie, że mam ten bazarek z jajkami które dzielnie dziergam?
pewnie część wie
chcialam wam pokazać jak Gnojas mi dzielnie pomaga ale odeślę was do zdjęc na bazarku (linka w podpisie)
a tutaj pokażę wam kilka innych ;)

tak sobie patrzę na te zdjęcia poniżej
i kto nas zna ten pewnie powie, że korzystnie nań wyglądamy
że nas wyszczupliło i wogóle
czego niestety nie moge, patrząc na te zdjecia, powiedzieć o Fredzie ;)

[IMG]http://imageshack.us/a/img820/7863/201303064.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img407/1203/201303063.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img138/5945/201303062.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img822/6286/201303061.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

a skoro wcześniej były zdjęcia 'uśmiechnietego' Freda to teraz pora na zdjęcia od du*y strony ;)

[IMG]http://imageshack.us/a/img689/9330/201303101.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img171/8382/201303102.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img203/331/201303103.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img33/3241/201303104.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img13/2558/201303106.jpg[/IMG]

filmiki tez wam pewnie od razu wstawić?
i tak wstawię nie musicie odpisywac ;)

Link to comment
Share on other sites

zanim mi sie filmiki wgrają to wam napisze, że Fredziowa łapa w połowie zarosła tzn ta ranka zarosła już z 50%
chyba mniej liże
szczerze powiem, ze postanowiliśmy olać sprawę, zostawiając łapę samej sobie (no i trochę Fredowi i Gnojkowi jakby nie patrzeć ;)) bo niestety ale smarowanie mijało się z celem, zawijanie jej prowokowało gnojka do rozwijania
i jakiś tydzień temu dalismy sobie spokoj
efekt - ładnie zaczeło zarastac :)
bo już od jakiegoś czasu była sporadycznie lizana le jadnak na tyle często, że nie zarastało
nie robiła się tez otwarta goła rana ale no nie zarastało
Gnojek oznaczył dwiema szramami (do tej pory nie wiemy czy to zęby czy pazury były) ranę Freda
i jak ręka odjął
goi się jak na psie :evil_lol:

obym tego w zła godzinę nie napisała ;)

wiecie , że Gnojas waży już prawie 20 kg :p

a teraz filmiki z ziomowego buszowania :)

[video=youtube;Wj3xbZVFzr0]http://www.youtube.com/watch?v=Wj3xbZVFzr0&feature=youtu.be[/video]

[video=youtube;Vf3mk32hh48]http://www.youtube.com/watch?v=Vf3mk32hh48&feature=youtu.be[/video]

[video=youtube;UcthXLVcZWc]http://www.youtube.com/watch?v=UcthXLVcZWc&feature=youtu.be[/video]

Edited by 3 x
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...