Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='3 x']i Ci jajka urosną :evil_lol:

kiedyś w górach ukraińskich spotkaliśmy dwójke Polaków niejedzących miesa
no i dziewczyna zaczeła opowiadac, ze u niej to się wszyscy dziwią, że nie je mięsa
bo dziadek rzeźnik a babcia masarka
i wszyscy zawsze w rodzinie jedli mięso
a ona jakoś za młodu się przestawła ot tak po prostu (nie ideologocznie) na nijedzenie
i mówi: "straszyli mnie, ze cośtam, że cośtam i że mi cycki nie urosną"
spojrzenie w dół i mówi dalej: " no tutaj akurat mięli rację" ;)[/QUOTE]

Umarłem:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

o dupach o cyckach - co tu się wyprawia :lol:


a ja widziałam ŚWIETLIKI!!!!!! marako wywróżyłaś mi je chyba :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: idę sobie idę - zmierzcha się, Bryzka i Fender zażywają spaceru - nagle stanęłam jak wryta i patrzę, wytrzeszczam oczy i myślę... matko ale jestem przemęczona :lying: dopiero po chwili dotarło do mózgu, że to świetliki najprawdziwsze, piękne magiczne ahhhhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a ja widziałam ŚWIETLIKI!!!!!! marako wywróżyłaś mi je chyba :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: idę sobie idę - zmierzcha się, Bryzka i Fender zażywają spaceru - nagle stanęłam jak wryta i patrzę, wytrzeszczam oczy i myślę... matko ale jestem przemęczona :lying: dopiero po chwili dotarło do mózgu, że to świetliki najprawdziwsze, piękne magiczne ahhhhh[/QUOTE]


uśmiałam się z tego zmęczenia :)

też chcem zobaczyc...

Link to comment
Share on other sites

U nas pojedyncze są codziennie od kilku dni, ale we wtorek mieliśmy wysyp ogromnych i tak dużo, że cały las przypominał cmentarz w zaduszki. Niestety córka przyjechała (głównie dla świetlików) dopiero w czwartek i zobaczyła tylko nędzne resztki, a i tak była uszczęśliwiona.
Poczytałam o nich, że zamieszkują obrzeża lasów liściastych. My tu mamy mieszane, ale na brzegu sporo krzewów liściastych, drzew też zresztą. Samice nie są piękne- bezskrzydłe i wyglądają jak robaki. Ale i tak nie straciłam do nich sympatii.

Cieszę się, że je widziałaś.

(a wczoraj mieliśmy nalot bombowców, tj. chrabąszczów majowych - nie dało się pod wieczór wyjść z domu, tak było ich dużo)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...