Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='3 x'][I]cfaniara[/I] ma psy w kolorze kanapy
kłaków więc jakby nie było pewnie ;)[/QUOTE]

ekhem - niesmiało przypomnę - to są sznupy - nie linieją i tak :smokin: więc - kłaków jakby nie ma - nawet jakby byli czerwoni :lol:

za to koty... ech że też nie ma kotów w wersji sznupiej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ekhem - niesmiało przypomnę - to są sznupy - nie linieją i tak :smokin: więc - kłaków jakby nie ma - [B]nawet [/B]jakby byli czerwoni :lol:

za to koty... ech że też nie ma kotów w wersji sznupiej :lol:[/QUOTE]

nawet jakby sobie nawzajem przydepneły ogonki bądz brody?

u nas Bronisław kłaczył się jak cholera
teraz to luz blus ;)
wiecej piachu jak kłaków

Link to comment
Share on other sites

No, ja najmocniej opóźniona, ale też życzę, żeby Stróż Domowego Ogniska (czyt. Stołu, Grilla, .... ) długo mogła nacieszyć się swoją pozycją w stadzie, zdrówkiem i żywotnością, a tymczasów nadal nie przeganiała, za to spacerowała z nimi w zgodzie po swoich pięknych włościach.

Nie widać po Lunie latek, świetną ma kondycję i tak dalej ma trzymać.

A o Orim nic nie wiem (skąd inni wiedzą, bo na fejsie nie zauważyłam). Aaa, muszę zajrzeć na stronkę adopcyjną, może tam coś jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']
A o Orim nic nie wiem (skąd inni wiedzą, bo na fejsie nie zauważyłam). Aaa, muszę zajrzeć na stronkę adopcyjną, może tam coś jest.[/QUOTE]

o Orim jest na jego wątku :) ma domek i jest wszystko dobrze TFU TFU TFU!!!!

[quote name='Maupa4']A ja chciałam powiedziec że znamy ją

[URL]http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/594[/URL]

Znamy ją chyba tak od miesiąca a wczoraj odważyłam się zapytac czy jest od Ciebie ;)[/QUOTE]

no koniec świata :lol: ona nie jest ode mnie bezpośrednio chociaż już dwa razy przez moje ogłoszenia adoptowana... najpierw jak była szczeniakiem i teraz po raz drugi jak jej pani już nie mogła/nie chciała się nią opiekować - więc tylko pośrednio maczałam w tym paluchy - pisz no coś więcej - szczęśliwa jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']

no koniec świata :lol: ona nie jest ode mnie bezpośrednio chociaż już dwa razy przez moje ogłoszenia adoptowana... najpierw jak była szczeniakiem i teraz po raz drugi jak jej pani już nie mogła/nie chciała się nią opiekować - więc tylko pośrednio maczałam w tym paluchy - pisz no coś więcej - szczęśliwa jest?[/QUOTE]

Tak, tak - tak wczoraj usłyszałam ale znaleziona na Twoich sznupach do adopcji ;)

Szczęśliwa jest - ma kumpelke flatkę Larę (? - zawsze mi te wszystkie imiona się mylą :oops: ).
Flatka była kiedyś u nas na zdjęciach - spotykamy sie na spacerach (na słynnym trawniku też). Fajnie dziewczyny wyglądają razem - tak jakby od zawsze były razem.
A i mieszkają od nas "trzy kamienice dalej" więc spotykamy sie praktycznie codziennie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...