Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Justa']oj długo by wymieniać..

- nie umiem jeździć samochodem.
- jakiś megaidiota chciał mnie dziś zabic na rondzie.
- metroseksualny instruktor orawa jazdy.
- zgrzani mężczyźni.
- wrażliwi mężczyźni.
- generalnie mężczyźni.

to tak na dzień dzisiejszy :angryy:[/quote]

poczekaj aż zaczniesz jeździć samodzielnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
meliske w termosie będziesz wozić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Waszeczko .... jak się robi foty po ciemku :razz::razz: i jak w słabo oświetlonych pomieszczeniach .....bom ciemna zmasowana postać jest :oops::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

wysokie ISO (takie żeby nie było za dużych szumów - u mnie szumi już przy 800 :shake: ale czasem warto dać 800 bo w ciemnym pomieszczeniu i bez lampy nawet spoko wychodzi, a szumy olać to nie ell konkurso :evil_lol:) i jak najdłuższy czas - tak, żeby się nie rozmazywało to musisz sobie wybadać w konkretnych warunkach - to bez lampy, a jak z lampą to można regulować jej moc - jak masz otwartą lampę to pokrętełko od przysłony reguluje siłę błysku - im większa wartość f tym słabszy błysk :roll:

[quote name='Vectra']poczekaj aż zaczniesz jeździć samodzielnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
meliske w termosie będziesz wozić :diabloti:[/quote]

albo pistolet :grins: ja już niebawem nabędę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']właśnie mówiąc mojej mamie że pobolewa mnie jakby wyrostek usłyszałam, żebym zadzwoniła do weterynarza to sie dowiem co mi jest :shock: :evil_lol:[/quote]
mama ma racje, wet Cię przynajmniej prawidłowo zdiagnozuje .... :diabloti:
Wasiu , a może to nerwobóle ;)
Mnie wyrostek wycinają od 7 roku życia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']właśnie mówiąc mojej mamie że pobolewa mnie jakby wyrostek usłyszałam, żebym zadzwoniła do weterynarza to sie dowiem co mi jest :shock: :evil_lol:[/quote]

I spray do czyszczenia monitora juz nie jest mi potrzebny - własnoustnie posrayowałam :lol:
Podzielam opinie Twojej mamy. Osobiście poinformowałam moją ostatnio, że "z tym sercem to muszę iść do weterynarza na kontrolę". :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tangerine74']I spray do czyszczenia monitora juz nie jest mi potrzebny - własnoustnie posrayowałam :lol:
Podzielam opinie Twojej mamy. Osobiście poinformowałam moją ostatnio, że "z tym sercem to muszę iść do weterynarza na kontrolę". :oops:[/quote]

:evil_lol: weteryniarze som fajniejsi :p i możemy im rządzić co chcemy jeszcze badać - tylko szkoda, że mus za wsio zapłacić jak za zboże :shock:

[quote name='agbar']Dzien dober:grins:
zimno kutfa:placz:[/quote]

no masakra z tą zimnicą - przesada!!!!! jeszcze jest LATO!

[quote name='weszka']Elo! Jak zwykle śmiesznie tu jest :) Foty faaajne, ja tam nie umiem takich. A w ogóle to chyba coraz mniej umiem w życiu - normalnie się uwsteczniam.[/quote]

goopoty opowiadasz :mad:

[quote name='AlKil']Chyba stałam się niewidzialna.......:helo:I to przez jednego Mola???:placz:[/quote]

czego ryczy? rzadko kiedy odpowiadam na pojedyncze dzieńdoberasy - taka to niewychowana jestem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']musi duzy ten Mol i cie przyslonil:roll:[/quote]

nooo, przez duże M......

[quote name='malawaszka']





czego ryczy? rzadko kiedy odpowiadam na pojedyncze dzieńdoberasy - taka to niewychowana jestem :diabloti:[/quote]

On nie był pojedyńczy, on był z MONIKĄ...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']dzien dobry Malawasiu:loveu::multi:
przysylam slonko bo u mnie cieplutko:loveu:....az siem zgrzalam myjac auto:shake:[/quote]

:crazyeye: a u mnie zimnica że nie chce się na dwór wychodzić :placz:

wykąpałam Pepisko śmierdzące psisko i do jutra będzie śliczna i puchata :loveu:
jeszcze Lunkersika wykąpać muszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:crazyeye: a u mnie zimnica że nie chce się na dwór wychodzić :placz:

wykąpałam Pepisko śmierdzące psisko i do jutra będzie śliczna i puchata :loveu:
jeszcze Lunkersika wykąpać muszę[/quote]
Nie przesadzaj, bo u mnie jest dużo cieplej niz wczoraj :multi: I nie pada :multi:
Mam odkurzacz, który służy jako dmuchawa do suszenia psów :multi: Nareszcie!!:lol:
Może zajrzysz do koleżanki? Kawusie mam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wysokie ISO (takie żeby nie było za dużych szumów - u mnie szumi już przy 800 :shake: ale czasem warto dać 800 bo w ciemnym pomieszczeniu i bez lampy nawet spoko wychodzi, a szumy olać to nie ell konkurso :evil_lol:) i jak najdłuższy czas - tak, żeby się nie rozmazywało to musisz sobie wybadać w konkretnych warunkach - to bez lampy, a jak z lampą to można regulować jej moc - jak masz otwartą lampę to pokrętełko od przysłony reguluje siłę błysku - im większa wartość f tym słabszy błysk :roll:


[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]zapisałam se :oops:.....poćwicze :diabloti:...w łazience albo piwnicy :p[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='malawaszka']właśnie mówiąc mojej mamie że pobolewa mnie jakby wyrostek usłyszałam, żebym zadzwoniła do weterynarza to sie dowiem co mi jest :shock: :evil_lol:[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]I co boli nadal ??[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...