Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='LeCoyotte']tragedia:shake: nauczony doświadczeniem co kilka minut sam zapisuję swoja pracę. Pomaga:cool1:[/quote]

no ja też zwykle zapisywałam, a dziś miałam tyle roboty i dość ważną, że na mózg mi padło i nie zapisałam - a teraz sobie siedzę, już skończyłam beczeć (bo jak się okazało, że zniknęlo wsio to się uryczałam jak dziecko :oops: ) - no i komp mi się już wieki całe nie wieszał :angryy: musiał dzisiaj :angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][url]http://pies.onet.pl/14629,19,24,handel_zywym_towarem,1,artykul.html[/url]

załamać się można :shake:[/QUOTE]

ano niestety - taka jest rzeczywistość :shake:

"Tylko niech pan pamięta, żeby za dużo kości z krwią nie dawać i surowego mięsa z krwią. Jak trochę, to nie zaszkodzi. Jak właściciel ma umiar w dawaniu surowego, to są bardzo łagodne i doskonałe dla dzieci"

:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]i nic tylko strzelić se w ...głowe :roll:... ale takie są realia .. a potem Ci jełop taki przyjdzie do domu i wmawia że jak sie komuś pies w domu nie sprawdzi to do schroniska trzeba oddać bo tam ich miejsce :angryy::angryy::angryy:...to już mój koment dotyczący prywatnego spotkania ..ale to się wszystko na to składa ...głupota ludzka[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Co do artykułu - fajnie, że dziennikarze biorą sie za takie tematy - moze to komuś oczy otworzy :roll: chociaż cięzko to widzę w tym naszym ciemnogrodzie :shake: ludzie nie chcą się uświadamiać - łatwiej nie wiedzieć :angryy:


obrzydliwie jest na dworze :placz: zimno i pada i zimno i pada - Pepa to ma to w nosie bo ona i tak już nie biega i nie chce dużo chodzić, ale Luna nieszczęśliwa - marudka moja kochana niewybiegana :shake: mam straszne wyrzuty, ale jak tu iść na długi spacer jak tak brzydko i dopiero chora byłam - nic mi się nie chce, spałabym cały czas....

aaaaa Hanka miałaś rację - to starość :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Nareszcie!!!! :sweetCyb:
KOCHAM JESIEŃ!!!!! :loveu::loveu::loveu:[/quote]
kurcze, ja tez:multi::loveu:
jesien jest super.... piekna, nastrojowa, cicha
no i moje kudlate chetniej biegaja jak zimniej:loveu:
Czesc Wasiu:loveu:... nie dawaj sie melancholii....a jesli juz to przed kominkiem, wtulona w silne ramiona i pijaca czerwone winko:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']zobaczcie jakie piękności w schronie w Tychach :placz:


Loluś - kominka jeszcze nie mamy, z tymi silnymi ramionami też kłopot tak jakby :roflt:[/quote]
sliczny piesio:-(

a co do tych ramion...to czyzbys smiala sie smiac z ramion wlasnego, osobistego Tzta?:crazyeye:


mam nadzieje ze on na dogo nie zaglada bo mialabys pipki pod oczami:mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...