Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

jest jedna Pani, z Wrocławia, mailujemy, ale spokojnie, niespiesznie, zainteresowała się Meggi, pisze że na 99%, potem zaczęła się zastanawiać nad opcja Meggi + Peggi, pani mieszka w bloku, 5mcy wcześniej rozstała się z wieloletnim psim przyjacielem - którego adoptowała z DT, zna procedury - wizyty PA, umowy, zobaczymy, jak piszę nie pospieszamy się, w końcu to poważna decyzja

mam pytanie a propos - jak dziewczynki chodza na smyczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']jest jedna Pani, z Wrocławia, mailujemy, ale spokojnie, niespiesznie, zainteresowała się Meggi, pisze że na 99%, potem zaczęła się zastanawiać nad opcja Meggi + Peggi, pani mieszka w bloku, 5mcy wcześniej rozstała się z wieloletnim psim przyjacielem - którego adoptowała z DT, zna procedury - wizyty PA, umowy, zobaczymy, jak piszę nie pospieszamy się, w końcu to poważna decyzja

mam pytanie a propos - [B]jak dziewczynki chodza na smyczy[/B]?[/QUOTE]
To, co piszesz, jest tak piękne, że aż wydaje się niemożliwe, ale pomarzyć można, a nawet trzeba. Obiecujące jest to, że pani miała juz psa z DT, zna procedury i masz panią " pod ręką". Chyba będziesz miała towarzyszkę do spacerów na cztery psy. Poznasz Dwupak a przynajmniej jego połowę, a ja zaraz zjadę do Was, by też zaznać tego zaszczytu poznania nie tylko połowy dwupaku, a może cały dwupak ...
Skąd pani dowiedziała się o Meggi i Peggi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Witajcie, [B]mam pytanie czy moja wpłata dotarła -[/B] nie wiem czy na stare czy na nowe konto poszło, bo płacę dopiero od 2 miesięcy, więc proszę o sprawdzenie i informacje zwrotne. [B]Co do ogłoszeń to jak będzie trzeba mamy z wolontariuszkami z Azorka wolny pakiecik na ogłoszenia[/B] - dajcie znać czy mamy go zabukować i z kim sę kontaktować w sprawie zdjęć i opisów????

Buziaki z Azorka dla psinek[/QUOTE]
Cytuję, żeby nie zginęło pośród licznych dzisiejszych odwiedzin cioteczek u Dwupaku.

[quote name='danka4u1']Cioteczki zapracowane przedświątecznie.:loveu:
Napiszcie tutaj rankiem- jak to Wy poranne ptaszki, macie we zwyczaju, czy zgadzacie się, by te ogłoszenia, które chce nam odstąpić uprzejmie Madzik, dać jeszcze na Meggi. Zdjęcia mogą byc te, co zostały zamieszczone na allegro i tekst Joli- rewelacyjny- też.

[/QUOTE]
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Madzik Twoje dwie wplaty są - pierwszy post - ostatnie miejsce deklarowiczow.
Na moim koncie jest to co w litopadzie i grudniu poza wplatami do Ciebie Agnel (w nawiasach jest), ale w domu dokladnie jeszcze raz przejrze.[/QUOTE]

Olena dziękuję za informacje - przepraszam, że tak dopytuję, ale mam w banku stałe zlecenie na dwupaczek - a ostatnio z innym stałym zleceniem pomieszali, więc się obawiałam żeby teraz dobrze poszło.

Czekam zatem od Was na informacje co z ogłoszeniami - zdjęcia + tekst prześlijcie proszę na mój e-mial: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Madzik Twoje dwie wplaty są - pierwszy post - ostatnie miejsce deklarowiczow.
Na moim koncie jest to co w litopadzie i grudniu poza wplatami do Ciebie Agnel (w nawiasach jest), ale w domu dokladnie jeszcze raz przejrze.[/QUOTE]

Olena dziękuję za informacje - przepraszam, że tak dopytuję, ale mam w banku stałe zlecenie na dwupaczek - a ostatnio z innym stałym zleceniem pomieszali, więc się obawiałam żeby teraz dobrze poszło.

Czekam zatem od Was na informacje co z ogłoszeniami - zdjęcia + tekst prześlijcie proszę na mój e-mial: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Trzymam kciuki! A co z tamta pania pierwsza? Nadal zainteresowana?[/QUOTE]
Olu, jak można nie być zainteresowaną taką psia pięknością jak nasza Meggi? Szukamy najwspanialszego domku i człowieka o najgorętszym sercu dla naszek Księżniczki.
Mamy zresztą dwie Księżniczki...i obie urocze [URL="http://smajliki.ru/smilie-1024550535.html"][IMG]http://s17.rimg.info/b277b10f562398731f9bc6832daa9e2f.gif[/IMG][/URL][URL="http://smajliki.ru/smilie-1024550535.html"][IMG]http://s17.rimg.info/b277b10f562398731f9bc6832daa9e2f.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie mam decyzji ani od jednej pani Ewy ani od drugiej pani .. Ewy :)
no ale my mamy cierpliwość prawda? Grunt że Meggi się podoba i Los zwrócił na nią swoje łaskawe oko, wreszcie Drogi Losie!

pani nr 1 znalazła info o Meggi na gazeta.pl na forum Zwierzaki - to robota mojej Kasi znajomej, lecę jej podziekować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dotarły wpłaty:
-[COLOR=black] Funky - 20zł - 15.12.11r[/COLOR]
- [B][COLOR=red][B]Anna Z. Rybnik - 20zł[/B][/COLOR][/B] - 15.12.11r. - przyznawać się;) - bo nie wiem czy to stała czy jednorazowa[/QUOTE]
Anna Z. to moja znajoma czyli Hania. Deklaracja stała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']chciałam dodać że dziś zgłosiła się kolejna Pani zainteresowana Meggi, tym razem z Katowic, rozmowy mailowo-telefoniczne w toku
trzymajcie kciuki żeby to podwójne zainteresowanie przekuło się na dobry efekt :)[/QUOTE]

Trzymam bardzo, brdzo mocno!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Cos wiadomo?[/QUOTE]
Chciałoby się, by Meggi spędziła swoje pierwsze święta pod swoja choinką i ze swoim człowiekiem na wyłączną własność, ale to musi być TEN domek. Naczekała się psina na takie luksusy podczas nędznych i mroźnych zim i świąt, suszy i upałów w schronisku....
A co z Peggi...???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...