Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

Ulka -o co nowego u pieskow w innym temacie ,jak kopanie bo to znamy od podszewki?
Jezeli maja pojsc do adopcji to :
-do jakiej rodziny moga /moze byc adoptowana/e
-czy zgadzaja sie z innymi psami kotami
-czy lubia autem jezdzic ,czy maja chorobe lokomocyjny ,czy nie?
-Ile godzin w pojedynke i razem moga zostac w domu same?
-Czy moga /ze isc do dzieci i od ilu lat?
-czy nadaj /e sie do osob sportowych czy do osob leniwwszych ?
-czy bedac same w domu zajmuja sie wew.architektura?
-czy potrzeby melduja?
-czy duzo szczekaja?(wazhne podczas adopcji do domu z wieloma lokatorami)
-czy moga byc adoptowane do osob co nie mialy nigdy psow?

Link to comment
Share on other sites

ważne pytania, ale czy aby nie za szybko by na nie odpowiadać? one mają spory staż za sobą w schronie, trudno jest mi uwierzyć, by juz odtajały i sie całkiem pokazały jakie są, za tydzień, miesiąc mogą już inaczej się zachować, przestraszona Peggy może odzyskac wigor i stać się pieszczochem, moim zdaniem trzeba im dać trochę czasu na DT, ja sie zresztą z tym liczyłam, że nie chodzi o DT który po miesiącu będzie wypychał psy w świat, ale o DT który da im nieco czasu, by sie wyluzowały i zapoznały z domowym życiem,
te pytania są fajną wskazówką do obserwacji, ale może niekoniecznie odpowiedzi na nie udzielone teraz trzeba by traktować jako wiążące, opisujące charakter suczek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Ulka -o co nowego u pieskow w innym temacie ,jak kopanie bo to znamy od podszewki?
Jezeli maja pojsc do adopcji to :
-do jakiej rodziny moga /moze byc adoptowana/e
-czy zgadzaja sie z innymi psami kotami
-czy lubia autem jezdzic ,czy maja chorobe lokomocyjny ,czy nie?
-Ile godzin w pojedynke i razem moga zostac w domu same?
-Czy moga /ze isc do dzieci i od ilu lat?
-czy nadaj /e sie do osob sportowych czy do osob leniwwszych ?
-czy bedac same w domu zajmuja sie wew.architektura?
-czy potrzeby melduja?
-czy duzo szczekaja?(wazhne podczas adopcji do domu z wieloma lokatorami)
-czy moga byc adoptowane do osob co nie mialy nigdy psow?[/QUOTE]

Ad 1 Na razie nie wiem jaka rodzina byłaby dla nich odpowiednia
Ad2 Tak w tej chwili przebywają z innymi psami i się dogaduj. Koty również tolerują, są im obojętne w pomieszczeniu na podwórku potrafią pogonić ale nie jest to na zasadzie "jak cie dopadnę to cię zagryzę" raczej "ty uciekasz ja cię gonię ale fajna zabawa"
Ad3 Megi to już nawet sama wsiada do samochodu, gorzej jest z Peggy ciągle się boi, choroby lokomocyjnej nie zauważyłam ale jak do mnie jechały to w samochodzie , który je wiózł ze schroniska Peggy zwymiotowała, ale to może ze stresu.
Ad4 Nigdy je nie zostawiałam samych tylko w pojedynkę, razem mogą zostać kilka godzin.
Ad5. Nie wiem
Ad 6 Nie wiem
Ad 7 Jak na razie nie.
Ad 8 Nie sygnalizują, że chcą wyjść ale równocześnie zachowują czystość w pomieszczeniu.
Ad 9 W pomieszczeniu nie szczekaja chyba, że ktoś akurat przechodzi pod drzwiami wtedy z Leonem i Dyziem szczekają. szczekają również na przechodniów za płotem. Ogólnie ze szczekaniem nie ma problemów.
Ad 10Wydaje mi się,że bardziej wskazany byłby dom z doświadczeniem głównie ze względu na Peggy.

Oczywiście sunie są u mnie zbyt krótko abym mogła stwierdzić, że je znam, przecież jeszcze nawet nie minął miesiąc odkąd przyjechały.Jak się rozkręcą mogą się zmienić mam nadzieję, że nie na gorsze :-)

Link to comment
Share on other sites

Danusiu ja tylko zajrzałam..do dwupaczku który pokochałam...jakbys mogła napisać co od mojej ostatniej wizyty w skrócie...ja przeczytam...nie chce być tu na dłużej..dziękuję...całuje cię dobra kobieto,..powinni Ci medal dać za zaangażowanie...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, zajrzyjcie proszę na wątek koleżanki ze schroniska naszego dwupaczku - Strzałki. Ostatnio wątek dziewczynki bardzo opustoszał :( Prawie nikt już do niej nie zagląda...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197677-Strzałka-może-uda-jej-sie-zaaportowac-po-twoje-serduszko-czeka-już-2-lata[/URL]..

Link to comment
Share on other sites

dzięki Diora, będe odwiedzać skoczną Strzałeczkę:)

zajrzałam na nasza 1 stronę - wynika mi że z deklaracji stałych na marzec wpłynęło tylko 250 zł a miało byc 600, wiem że to nie koniec miesiąca, no ale nieomal jest,
proszę o upewnienie czy to aktualne dane?
czy wszystkim deklarowiczom przekazano dane do przelewów?

jeśli tak - to proszę o pilne wysłanie przypomnień do deklarowiczów, ładnych uprzejmych, wraz z zaproszeniem na wątek coby pooglądali fotki z DT, w końcu za DT płacą:)
Ulka prosimy o zestaw zdjęć, również z domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']dzięki Diora, będe odwiedzać skoczną Strzałeczkę:)

zajrzałam na nasza 1 stronę - wynika mi że z deklaracji stałych na marzec wpłynęło tylko 250 zł a miało byc 600, wiem że to nie koniec miesiąca, no ale nieomal jest,
proszę o upewnienie czy to aktualne dane?
czy wszystkim deklarowiczom przekazano dane do przelewów?

jeśli tak - to proszę o pilne wysłanie przypomnień do deklarowiczów, ładnych uprzejmych, wraz z zaproszeniem na wątek coby pooglądali fotki z DT, w końcu za DT płacą:)
Ulka prosimy o zestaw zdjęć, również z domu.[/QUOTE]

stale uaktualniam :) codziennie sprawdzam konto.. ale narazie żadnych stałych nikt nie wpłacił.

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem dobrze by było wyznaczyć jedną osobę, która będzie wszystkim co miesiąc przypominała o wpłacie deklaracji.
z własnego doświadczenia wiem, że łatwo o tym zapomnieć, a jak się dostanie przypomnienie, to już nie ma bata, trzeba wpłacać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...