Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='_Goldenek2']
[INDENT]Poszła moja wpłata za XI i XII, ale z przykrością muszę wycofać się z dalszego finansowania od nowego roku. Moja nowa organizacja FPR Złoty Pies też ma ciągły deficyt :-(. Wybaczcie. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę pomogłam. Dalej trzymam kciuki za wspaniały DS.
[/INDENT][/QUOTE]
:loveu:Dziękujemy Goldenku za dotychczasową pomoc.:loveu:Odwiedzaj nas i kibicuj dwupakowi. Tyle wokół nas psich potrzeb; już nie wiadomo, jak temu zaradzić...:shake:

[quote name='Olena84']Jestem załamana, gdyby Meggi poszła do adopcji było by cudownie, a tu taki klops:(. Co będę musiała zrobić gdy będzie brakowało kaski na zapłatę miesiaca?[/QUOTE]
Olu, przecież nie jesteś sama. Trzeba sie sprężyć; może znowu poprosić o wspomożenie czyli udać się na akcję żebraczą. Bazarek jakiś..nie będziemy czekać, aż zrobi się nam dziura budżetowa...
No i ogłaszać Meggi. Pod koniec tygodnia będę nieco wolniejsza, to udam się w podróż po Dogo, prosząc o wsparcie dla Dwupaku. Myślę, ze cioteczki, też mi pomogą w miarę wolniejszego czasu.

[quote name='Agnieszka103']Danko droga, dopiero dziś zobaczyłam PW od Ciebie...Moja pomoc już nie jest potrzebna. Teraz pozostaje mocno trzymać kciuki![/QUOTE]
Dzięki Agnieszko za chęć pomocy, ale sama widzisz, co się porobiło.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]:loveu:Dziękuję za przybycie[/B].:loveu: Czorciku, mamy w DT dwa psiaki, nierozłączne- musiały być zabrane ze schroniska razem, bo nie mogły żyć bez siebie. Szukamy dla nich domu; teraz już można adoptować je osobno. Prosimy o pomoc w ogłaszaniu, zrobieniu Allegra, wszelka pomoc finansowa- chociażby grosik- też mile widziana i przyjęta z wdzięcznością, bo nie mamy pełnych deklaracji, by nadal zapewnić Meggi i Peggi DT....

Odpowiedziałam Ci na pw, bo pisałyśmy równocześnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...