Jump to content
Dogomania

Majunia ma dom,siostrę Pomidorcię i dwóch wspaniałych braci


jusstyna85

Recommended Posts

Podniose Majeczkę poniedziałkowo :multi::multi::multi:. Jej pysior w moim podpisie.
Małej potrzeba jeszcze ponad 100 zł deklaracji miesięcznej do hoteliku, żeby wyrwac ją ze schronu, gdzie jest zdominowana przez resztę sfory. Trzeba zapobiec tragedii, Maji grozi zagryzienie. Schron jest remontowany, psiaki są upychane w ciaśnieszych i liczniejszych boksach ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']Mam rzeczy na bazarek, ale nie umiem wstawiać zdjęć i za bardzo nie mogę kontrolować wątku, ale mogę przesłać komuś te rzeczy do zrobienia bazarku, jeżeli jest ktoś chętny. tylko w ten sposób mogę pomóc[/quote]

Możesz mi przesłac na pw, ja zrobię bazarek :)

[quote name='Magnesiatko']Finansowo bardziej pomóc nie mogę... ale mogę przekazać książkę i mały słownik na bazarek. Komu je przekazać?[/quote]

Prosze mi wysłać na pw:)

czy zgadzacie się, zeby wasze rzeczy były w jednym bazarku ??
Oczywiście w 2 postach, w pierwszym poście od feliksik a w drugim od magnesiatko.

[quote name='kingula']poprosze na pw numer konta i dane do przelewu.[/quote]

kingula - teresa jak sie tu pojawi to na pw ci prześle nr konta i dane :) dziekujemy bardzo!! proszę tylko napisz mi tu lub na PW - to wpłata jednorazowa czy deklaracja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']

czy zgadzacie się, zeby wasze rzeczy były w jednym bazarku ??
Oczywiście w 2 postach, w pierwszym poście od feliksik a w drugim od magnesiatko. [/quote]

jeżeli o mnie chodzi to nie mam nic przeciw żeby rzeczy moje i inne były w jednym bazarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']

czy zgadzacie się, zeby wasze rzeczy były w jednym bazarku ??
Oczywiście w 2 postach, w pierwszym poście od feliksik a w drugim od magnesiatko.
[/quote]


Hejka super, że zrobisz bazarek :multi::multi::multi: Jak najbardziej może być jeden :) Na razie tylko dwie rzeczy, jak znajde chwilke poprzeglądam swoje pierdołki może coś jeszcze znajde :)

Pozdrawiam

zaraz wyśle PW

Link to comment
Share on other sites

deklaracje:
[COLOR=black]Magnesiatko - [B]10 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black]Zofija - [B]10 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=black]Majka12741 - [B]20 zł[/B][/COLOR]
lunarmermaid - [B]10 zł[/B]
myszka_1 - [B]50 zł[/B]
teresa-borcz - [B]10 zł[/B] [B][COLOR=#ff0000]wpłacone[/COLOR][/B]
Monika z Katowic - [B]30 zł[/B]
Lia7 - na 5 mcy po [B]20 zł[/B] (wpłaci [U]100 zł[/U]) [B][COLOR=red]wpłacone na 5 miesięcy[/COLOR][/B]
cantadorra - [B]20 zł[/B]
= [B]180 zł[/B]

[U]BRAKUJE: 120 zł[/U]

[COLOR=blue]JEDNORAZOWO:[/COLOR]
[COLOR=blue]paros - 100 zł - [/COLOR][COLOR=red]wpłacone[/COLOR]
[COLOR=blue]teresa borcz - 40 zł - [/COLOR][COLOR=red]wpłacone[/COLOR]

tereso widzę ze od ciebie jest 50 zł - to jednorazowa wpłata czy deklaracja na 5 mcy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']Wpłata : deklaracja 10 zł i reszta na następne miesiące, ale to brzmi nieprawdopodobnie, żeby tak to długo trwało.życzę jej żeby jednak szybko ją ktoś przytulił, więc niech będzie 10 deklaracja i 40 jednorazowo, potem będę wpłacać na nowo.OK?[/quote]

Oczywiscie, tak moze byc :)
Ja tez psince zycze zeby jak najszybciej znalazła domek.

w liscie deklaracji i wplacie jednorazowej napisalam kto wplacil, jak cala sumka czyli 300 zl za hotel zostanie przelana na konto morii, wtedy pousuwam te 'wplacone' i od nowa bede wpisywac jak wplynie na konto kasa

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa :oops:. Zapraszamy serdecznie na bazarek. Wiem, ze Szarik, to tylko jeden z wielu potrzebujacych. Zajrzyjcie jednak cioteczki.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-perfumy-ksiazki-bazarek-dla-mlodego-szarika-z-lancucha-do-dnia-08-10-a-147715/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Pisałam wcześniej,że mam rzeczy na bazarek ale wydaje mi się,umknęło to uwadze-nie ważne.Mogę dać na bazarek dla psiny bardzo ciekawe pocztówki nie morskie,ale przedstawiające drogi dla nas ludzi z Wybrzeża pomnik Stoczniowców zamordowanych w grudniu 1970.Bardzo ładne są te pocztówki.Gdyby ktoś chciał je wystawić oraz jeszcze inne to na PW proszę adres do wysyłki.
Pozdr.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...