Jump to content
Dogomania

Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa


kell46

Recommended Posts

[quote name='NatiiMar']O nie w skrzydełka nie uwierzę. Różi to owszem,ale skrzydełka kojarzą mi się z aniołkami, a przecież ttb to kriożercze bestie,więc co Ty mi tu ze skrzydełkami wyskakujesz?:diabloti:[/quote]
Moga to byc demoniczne, czarne, skorzaste skrzydelka - nikt nie mowi, ze to wyprane w Vizirze anielskie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']tak , mają jeszcze różki i skrzydełka :cooldevi:[/quote]
Sie nie chwal.:eviltong: Moje są podobno bezposrednio ,,z piekła rodem". Oficjalna legenda mówi, że szata beaucerona jest w diabelskich kolorach: czerń i czerwień. Ciemnośc i ogień piekielny. A podwójne pazury są zemstą szatana. Nie wiem za co.... :)
Francuska nazwa ,,bas rouge" czyli ,,czerwona pończocha" też się fajnie kojarzy...niekoniecznie z grzecznym owczarczykiem... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Karmi,ale na opinię trzeba sobie zasłuzyć. Powiedz komus amstaff, to az podskoczy. A jak powiem bauceron, to pomysli, że to jakas odmiana baleronu :)

Nie no,wszyscy wokół wiedzą, że amstaffy i pit bulle, no i jeszcze rottki to bestie, urodzone do mordowania, gotowe zaatakować bez ostrzeżenia. No bo przecież po cóż innego one są ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ale przecież ttb muszą mieć skrzydła żeby się szybciej dostawać do swoich ofiar :shake:

Przecieś ttb to nie są psy dla pierwszego lepszego dresa z osiedla, trzeba je umiec wychowac...
A najbardziej denerwują mnie komentarze że przecież one są żądne krwi i wszystkie trzeba wystrzelać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Karmi,ale na opinię trzeba sobie zasłuzyć. Powiedz komus amstaff, to az podskoczy. A jak powiem bauceron, to pomysli, że to jakas odmiana baleronu :) [/quote]
A jak zobaczy na żywo to stwierdzi, że to jakiś mix dobermana.
Może tędy droga? :razz:
Mineralna moje mają podwójne pazury żeby się lepiej wczepic w ofiarę...

Link to comment
Share on other sites

One tak mają,liżą i sprawdzają czy skóra twarda. Jesli zbyt twarda, to albo idą ostrzyć zeby kamieniami, albo czekają az człowiek wymoczy się w wannie i skóra będzie lepsza. Wiem, bo przecież każdy amstaff czeka pod łazienka swojego pana. Nie wiedzieliście o tym?:razz:

Link to comment
Share on other sites

"Teraz jak widzę amstaffa czy innego psa w tym typie to po prostu schodzę mu z drogi a im szerszy łuk tym mi lżej. Nie ze względu na psa ale ze względu na głupotę właścicieli, którzy psa nie wychowali i mają problem z utrzymaniem psa na smyczy i mocnych szelkach gdy rzuca się do innego psa. "
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/statusicon/user_offline.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/report.php?p=12746598"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/report.gif[/IMG][/URL]
No i przez takich kretynow TTB mają taką opinię.One są jak Media Markt-nie dla idiotów:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']I jeszcze jedno dla tych,którzy uważaja,że amstaffy nie nadają się do szkolenia pozytywnego i tylko kolczatka z slną reka może je wyszkolic. BEZEDURA![/QUOTE]Chyba nie istnieje taka rasa, ktora sie nie nadaje do szkolenia pozytywnego, ale owszem - istnieja konkretne psy, ktorych nie da rady wyszkolic wylacznie pozytywnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...