Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o list gończy - prosze bardzo. Jestem za. Ale w takim liście nalezy podać dane personalne, no i rysopis. Z tym mogą być problemy. Ale może warto zaryzykowac i ustalić rysopis Reżysera, co?
Zacznijmy od wzrostu. Hm.... ok. 186 cm. Co na to Reżyser? Pasi?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też chcę następnych odcinków!!!!
Ale żeby nie zgłupiec od tego czekania, znalazłam sobie rozrywkę. Ale nie są to chipsy, nie coca-cola, nie fistaszki i nie zajęcia w podgrupach.
Tylko ustalanie rysopisu NASZEGO KOCHANEGO REZYSERA.
Wzrost już mamy: między 186-200 cm. Jeżeli uważacie, że przedział jest za duży, to będziemy go systematycznie zmniejszać, OK? Czyli 192-200 cm?
A jakie oczy? Niebieskie, szare? Proszę o jakąś podpowiedź, pytanie do przyjaciela lub jokera. :D
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zapowiada się całkiem przyzwoity facet. Tylko to umaszczenie - tak nie bardzo mi pasuje. No, ale ja mam trochę spaczony gust (mężatka), tak więc trudno mi tutaj byc obiektywną, prawda?
Ale opisujmy Reżysera dalej. Jego rysopis zapowiada się naprawdę ciekawie.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tu należy napisać specjalnie podziękowanie ekipie technicznej serialu, za ogromną pomoc i wykonanie zdjęć w specjalnej technice, nieznanej na dogomanii.
[color=blue]Czy mogę ujawnić nick szefa ekipy technicznej?[/color]
Zdrówko :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Tu należy napisać specjalnie podziękowanie ekipie technicznej serialu, za ogromną pomoc i wykonanie zdjęć w specjalnej technice, nieznanej na dogomanii.
[color=blue]Czy mogę ujawnić nick szefa ekipy technicznej?[/color]
Zdrówko :lol: :lol: :lol:[/quote]Tajemnica poliszynela :wink:
[size=1]Mnie przy tym nie bylo.[/size]
Brawa dla calej ekipy :lol:
[img]http://www.rire-et-sourire.com/Gif/Liste/Homme/Applaudissements.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Kurdzi bądzi :eek2: , skoro Evelina się nie przyznała, to już tylko jedną osobę mogę obstawić - Baskomaniak, wyjdź z ukrycia i zbierz gratulacje. Może powinniśmy przyznawać jakies nagrody w kategoriach filmowych?

Link to comment
Share on other sites

Z przykrością zawiadamiam, że dalsze odcinki Waszego Ulubionego Serialu z przyczyn obiektywnychzostaną opóźnione: zdecydowane utrudnienie dostępu do klawiatury

Patrz niżej:
[img]http://img215.exs.cx/img215/4052/piesnakolanach9tu.jpg[/img]


Zdrówko :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...