Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

Cieszę się, że ktoś na tej stronie bywa, a jak jeszcze ją chwali, to już pełnia szczęścia :multi:
Zdjęcia będę dorzucać - nie wszystko na raz. Na razie doszło kilka Yoshka ale on jakoś do serialu nie startował - sama nie wiem dlaczego bo taki pirat byłby może ciekawą postacią.....
Jutro popracuję nad Kotecką i Pinkim - zobaczę co tam jest w tych setkach folderów ze zdjęciami... (to wcale nie żart, aparat cyfrowy to gorsze uzależnienie niż narkotyki :evil_lol:)
;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='M10M']...
Jutro popracuję nad Kotecką i Pinkim - zobaczę co tam jest w tych setkach folderów ze zdjęciami... (to wcale nie żart, aparat cyfrowy to gorsze uzależnienie niż narkotyki :evil_lol:)
;)[/QUOTE]
:sweetCyb: :Rose:
Cyfrowe zdjęcia mają swoje zalety. W tysiącach fotek zwiększa się szansa znalezienia tego, czego się szuka, a przy tym negatyw się nie porysuje :razz:

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']Cieszę się, że ktoś na tej stronie bywa, a jak jeszcze ją chwali, to już pełnia szczęścia :multi:[/quote]Ja tez na niej bylam, :sweetCyb: gdy miala inna szate graficzna.
Wsio na glos przeczytalam zeby ta czesc rodziny ktora rozumie polski posluchala.
Pozostalej trochu potlumaczylam ;)
Przestroga dla rodzicow przednia :klacz:
Odrabianie zaleglosci w kontaktach ze zwierzakami rowniez przezylam, moze nie na taka skale ;)
Lapanie much dla modliszki i obserwowanie jak poluje na nie fascynowalo mnie na rowni z moimi dzieciakami :evil_lol:

Nowa wersja stronki byla chyba w trakcie intensywnych prac, gdyz bedac na niej ostatnio niewiele widzialam :oops: , ale zapowiada sie wspaniale. :loveu:

[quote name='M10M']... (to wcale nie żart, aparat cyfrowy to gorsze uzależnienie niż narkotyki :evil_lol:)
;)[/quote]Tak mowia Ci, ktorzy maja go od niedawna ;)
Pozniej to sie czlek zastanawia, pstryknac by cos :hmmmm: tylko co ? :hmmmm:
Wsio juz obfotografowane :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak'][COLOR=Green][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=Blue]
...jakieś stojąco-chodzące Pinkiego i Koteckiej by mi się jeszcze przydały... :razz: :cool1: [/COLOR][/B][/quote]
Właśnie odkryłam szokującą prawdę - moje koty stopniowo zatracają umiejętność stania i chodzenia - prawdopodobnie przemieszczają się z miejsca na miejsce przy pomocy teleportacji :crazyeye:. W szczególności dotyczy to właśnie Kotecki i Pinkiego. Rok, dwa lata temu trafiały się zdjęcia kotów w ruchu, ostatnio tylko leżą (Kotecka) albo siedzą (Pinki). Nawet próbowałam coś zrobić na szybkiego - nic z tego - zanim aparat pomyśli, kot już siedzi (albo leży). Coś tam wygrzebałam - jak wyślę na serwer to podam linka.
[quote name='Evelina']
Nowa wersja stronki byla chyba w trakcie intensywnych prac, gdyz bedac na niej ostatnio niewiele widzialam :oops: , ale zapowiada sie wspaniale. :loveu:
[/quote]
Ostatnio coś się psuło i menu nie otwierało sie w niektórych przeglądarkach, dlatego w ogóle zaczęłam zmieniać. Dzisiaj wrzuciłam cały "nowy pakiet". Powinno już działać...
[quote name='Evelina']
Tak mowia Ci, ktorzy maja go od niedawna ;)
Pozniej to sie czlek zastanawia, pstryknac by cos :hmmmm: tylko co ? :hmmmm:
Wsio juz obfotografowane :evil_lol:[/quote]
U mnie nie ma, że wsio obfotografowane - co rusz dochodzi jakiś zwierzak i widzę, że mam seriami: koty w domu, koty na działce, kwiatki, Hamlet, Linka, same mordy (zwierzaków)....
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']Właśnie odkryłam szokującą prawdę - moje koty stopniowo zatracają umiejętność stania i chodzenia - prawdopodobnie przemieszczają się z miejsca na miejsce przy pomocy teleportacji :crazyeye:. ...[/QUOTE]
No właśnie, jakąś dziwną „prawidłowością” jest,
że koty na zdjęciach siedzą albo leżą, nawet jak stoją :evil_lol:

Jeśli będzie Ci wygodniej, to możesz mi wysłać mailem
[email][email protected][/email]

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=6]Kociokwik II czyli koniec zemsty na Napoleonie![/SIZE][/CENTER]
[SIZE=3]Paryż[/SIZE]
[COLOR=blue]Thally: [I]Drodzy telepieskowie mamy ogromne szczęście, że są z nami bohaterowie, którzy ocalili Paryż: Lissa i Piesiak z Polski. A więc....[/I][/COLOR]
[COLOR=magenta][I]Hauuuu[SIZE=3]uuuu[/SIZE][SIZE=4]uu![/SIZE][/I][/COLOR]
[IMG]http://img76.imageshack.us/img76/8674/2002thallyprzerwanywywiwu8.gif[/IMG]
[COLOR=magenta]Komka: [I]Sorry Thally, że przeszkadzam. Nie mogę odnaleźć kocich strażników, chociaż zbiegałam całe muzeum[/I]![/COLOR]
[COLOR=red]Lissa: [I]Bastet[/I][/COLOR][COLOR=red][I] nie kłamała. Tylko powstrzymała klątwę.[/I][/COLOR]
[COLOR=magenta]Komka: [I]Biegając, miałam uczucie, jakby patrzyły na mnie jakieś mściwe oczy. Brrrr![/I][/COLOR]
[COLOR=black]Piesiak: [I]Oczy powiadasz. Już ja chyba wiem o jakie ślepia chodzi. Chodź Lissa, mamy małą robótkę do wykonania. To co pity lubią najbardziej![/I][/COLOR]

[COLOR=blue]Thally:[I] No i po wywiadzie. Ale za to wiemy, że znowu w Paryżu będzie się coś ciekawego działo![/I][/COLOR]

cdn
20-02
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak']No właśnie, jakąś dziwną „prawidłowością” jest,
że koty na zdjęciach siedzą albo leżą, nawet jak stoją :evil_lol: [/QUOTE]O nie prawda. Jeden z moich kotow wyszedl na zdjeciu w locie mimo, ze stal w momencie pstrykniecia :evil_lol:
Ale to bylo dawno i zwyklym aparatem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][CENTER][SIZE=6]Kociokwik II czyli koniec zemsty na Napoleonie![/SIZE][/CENTER]
[/quote]
A teraz będzie na kim?
[quote name='Basenji']
[COLOR=red]Lissa: [I]Bastet[/I][/COLOR][COLOR=red][I] nie kłamała. Tylko powstrzymała klątwę.
[/I][/COLOR][/quote]
A co jeszcze miała zrobić?
[quote name='Basenji']
[COLOR=magenta]Komka: [I]Biegając, miałam uczucie, jakby patrzyły na mnie jakieś mściwe oczy. Brrrr!
[/I][/COLOR][/quote]
Szczurze? Bo przecież nie kocie?
[quote name='Basenji']
[COLOR=black][I] To co pity lubią najbardziej![/I][/COLOR]
[/quote]
Niech te pity (a przynajmniej jeden) uważają na co polują - koty i tak już się poświęciły.... Zamiast cieplutkiej, przytulnej celi jakieś straszliwe pchły i teraz nie wiadmomo co. Chociaż - są u swojej kociej bogini (są?) :evil_lol:
;)
[SIZE=1][COLOR=Navy][B]Evelino[/B] - czy Ty może moją stronę oglądzasz w Operze? Ja mam z tą przeglądarką straszne problemy - u mnie muszę odświeżać każdą ramkę osobno, żeby całość się załadowała ale już u mojego kolegi działa normalnie... Nie cierpię Opery :comp26:
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']No tak - mumia kota :multi: - zapomniałam o dalszym ciągu przekazu.....
;)[/QUOTE]

No właśnie :razz:
Ciekawy jestem czy ktoś pamięta,
w którym z dotychczasowych odcinków mumia kota pojawiła się po raz ostatni? :cool1: :evil_lol:

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']U mnie się pojawia codziennie - wciąż "grzebię" na mojej stronie a tam mumia na pustyni pomiędzy kotami :evil_lol:
;)[/QUOTE]

:shake:

Jakoś tak czułem, że w pierwszym podejściu prawidłowa odpowiedź nie padnie :evil_lol:

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak']
[SIZE=1]Nikt więcej nie właczy się do poszukiwań?[/SIZE]
[/quote]
Pewnie, że nie - mam wyłączność na grzebanie w historii serialu, wykupiłam sobie - a co....:eviltong:
Mumia wala się na stronie 225, mocno poturbowana przez dzielne psy (ładnie tak znęcać się nad nieboszczką? :shake:)
Przy okazji znalazłam informację, że w serialu "gra" 57 zwierzaków. Gdzie wobec tego są ich właściciele? Z tych, którzy często odwiedzali Kociokwik jakoś ostatnio nie bywają tu: [B]talut[/B], [B]Koma[/B], [B]AnkaW[/B], [B]gugu[/B], rzadko są: [B]agabass[/B], [B]bellatriks[/B], [B]dbsst[/B]...... ?
No i nadal nie wiem czyje stroje zdobią kocich akolitów Bastet (a konkretnie na czym były wzorowane).
No i dgm działa mi dziś strasznie powoli :angryy:
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']Pewnie, że nie - mam wyłączność na grzebanie w historii serialu, wykupiłam sobie - a co....:eviltong:...[/QUOTE]

Nie wszystko da się znaleźć w odległej historii... :cool1:
...ale przynajmniej znajomość serialu się utrwali :evil_lol:

[quote name='M10M']...Przy okazji znalazłam informację, że w serialu "gra" 57 zwierzaków. Gdzie wobec tego są ich właściciele? Z tych, którzy często odwiedzali Kociokwik jakoś ostatnio nie bywają tu: [B]talut[/B], [B]Koma[/B], [B]AnkaW[/B], [B]gugu[/B], rzadko są: [B]agabass[/B], [B]bellatriks[/B], [B]dbsst[/B]...... ?
...[/QUOTE]

Przynajmniej nie masz konkurencji i możesz bez pośpiechu prowadzić poszukiwaniu mumii kota. Skoro
pozostałym widzom nie chce się nic pisać, to i szukać im się nie będzie chciało ;)

[quote name='M10M']...
No i nadal nie wiem czyje stroje zdobią kocich akolitów Bastet (a konkretnie na czym były wzorowane).
...[/QUOTE]

W tej kwestii to tylko [COLOR="Blue"]Evelina [/COLOR]może coś powiedzieć,
ja tylko wiem, na którego kota te kostiumy były szyte :cool1:

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']No i nadal nie wiem czyje stroje zdobią kocich akolitów Bastet (a konkretnie na czym były wzorowane).[/QUOTE]Co za namolicha :evil_lol:
Nic letko :eviltong: Zgadywac prosze. :lol:
[CENTER][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4905/koty1sf6.gif[/IMG][/CENTER]

[SIZE="1"]Ale mi sie fajnie kolorystycznie komponuje z avkiem i podpisem[/SIZE] [img]http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Co za namolicha :evil_lol:
Nic letko :eviltong: Zgadywac prosze. :lol:
[/quote]
Ja tylko pytam :niewiem: A na obrazku na razie mi różne epoki wychodzą :???:
[quote name='Basenji']M10M - postaraj się bardziej.
zdrowko:lol:[/quote]
Ale o co chodzi? Mumię znalazłam, to niby co? Mam więcej dogomaniaków szukać czy jak.... ?
;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...