Jump to content
Dogomania

Zuzia w nowym domku.Powodzenia maleńka!


marlenka

Recommended Posts

  • Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj dzwoniła Pani Zuzi że Zuzia codziennie im brudzi w domu . W domu nie wytrzymuje nawet 4 godzin :placz:Dowiedziałam się że ja karmią 4-5 razy dziennie może tez dlatego ona tak robi koopę . Poradziłam jej żeby dawał Zuzi max 2 razy dziennie jeść bo to może być powód brudzenia , pies się przejada i nie wytrzymuje. Ma się do tego zastosować jeśli do jutra nie bedzie poprawy to Zuzia wraca do mnie. Czy jest ktoś kto ewentualnie mógłby Zuzię odebrać od nich lub z Warszawy i podrzucić do mnie lub gdzieś blisko bo Ci Państwo nie mają auta a ja do póxna pracuje. Żeby nie wyszło tak że zawieźc ja zawiozłam a odebrać nie chce.
Dodam jeszcze że jak sunia była u mnie to nasiusiała 2 czy 3 razy ale to zaraz po sterylce , nie denerwowałam się bo moje suki tez miały taki przypadek że po operacji zostały same w domu i nie wytrzymały , ale póxniej i z nimi i z Zuzią było wszystko w porządku więc nie wiem dlaczego tak się dzieje u nich . Pani nie za bardzo chce szukać pomocy specjalisty żeby znaleźc przyczyne takiego zachowania :shake: więc myślę że nie ma sensu męczyć psa i ich , oni ccha psa który nie brudzi w domu , ale jak się tak dzieje to nie chca nad nim popracować ani nie szukają przyczyny dlaczego tak się dzieje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']a ja bym ja zabrała. teraz robi koopę, a to ich wina. za rok zrobi znów cos nie tak, a już będzie mniej adopcyjna. niech zapłaca za transport. nie ma co być potulnym, ani to brat, ani swat, a ludzie, którzy karzą psa za swoje błędy :roll:.[/quote]

popieram w całej rozciągłości - niech zapłacą za transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']moge jakos sprobowac pomoc ale wtorek po poludniu lub czwartek.[/quote]


To sie jakoś zdzwonimy , zobaczymy czy Zuzia przestanie im robić w domu jak zmniejszą jej dawke jedzenia ,ale myslę że cos jest nie tak a ja nie chcę tego przeciagać bo i po co .

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co u mnie jest tak z Kropka ze jak ja jestem sama w domu to ona nawet mnie wczoraj zaczeła zaczpeniać szczekajac na mnie , ale jak zostaje z chłopakami to potrafi sie zesr... w domu . Przy mnie nigdy , jak sama zostaje też nie a jak z mężem t zawsze. Chciaż moje psy dostają max 2 razy dziennie , chyba że cos im podrzucę nieraz gratis jakies kości do wyostrzenia zębów . Więc jak Zuzia dostaje 4-5 razy dziennie jeśc to sory jak ja bym jadła 5 razy dziennie na fuul to też bym bez kibelka długo nie wytrzymała. Ja jej mówiłam na wizycie z Jakich warunków sunia została porwana że RAZ W TYGODNIU miała miche , to niech sie nie dziwia że dużo razy na dwór musi wychodzić . Tak czy siak oni chyba nie powinni mieć psa , takie mam wrażenie , chyba ze pluszowego . I czuję że nawet jak Zuzia przestanie im robic koopę to oni i tak bedą się teraz doszukiwali w niej czegoś złego więc nie warto i jej i ich męczyć.

Link to comment
Share on other sites

Przesłałam maila ze zdjątkami (oraz nr. Marlenki) panu który dzwonił w sprawie mojej już wyadoptowanej suńki. Chociaż coś domek który podrzuciłam wam wcześniej okazał sie niewypałem :( ale dla mnie przez tel. też Pani wydawała się miła.

Jak sie facet odezwie to dajcie znać. Z tego co pamiętam też opowiadał że przez naście lat mieli jamnika. Zobaczymy... lepszy jaki kolwiek kontakt do sprawdzenia niż cisza... Wierzę w tą małą że szybko znajdzie taki prawdziwy domek gdzie będzie mogła królować przez najbliższe 15 lat :)

Przypomnijcie mi gdzie teraz jest Suńka, skąd ją trzeba odebrać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna01']Przesłałam maila ze zdjątkami (oraz nr. Marlenki) panu który dzwonił w sprawie mojej już wyadoptowanej suńki. Chociaż coś domek który podrzuciłam wam wcześniej okazał sie niewypałem :( ale dla mnie przez tel. też Pani wydawała się miła.

Jak sie facet odezwie to dajcie znać. Z tego co pamiętam też opowiadał że przez naście lat mieli jamnika. Zobaczymy... lepszy jaki kolwiek kontakt do sprawdzenia niż cisza... Wierzę w tą małą że szybko znajdzie taki prawdziwy domek gdzie będzie mogła królować przez najbliższe 15 lat :)

Przypomnijcie mi gdzie teraz jest Suńka, skąd ją trzeba odebrać?[/quote]

Czarna, czy Ci ludzie nie sa przypadniek z Wadowic ? Bo dziwnie mi się kojarzy - jesli wadowice, proszę spójrz na czarne kwiatki ...

Link to comment
Share on other sites

Zuzia jest w nowym dworze mazowieckim . ale tylko do jutra . Jutro po pracy jadę po nią , bo szkoda mi psa no i Ci ludzie tez niech się nie męczą . Troche to dziwne bo jak ja bym marzyła o psie ( a go nie miała) to bym na głowie stawała żeby pies się przyzwyczaił i szukała pomocy jeśli by pies broił . A tutaj tydzień czasu i kapitualcja pies jest beee to go oddamy. Tym bardziej że przez pierwsze dwa dni Zuzia nie narobiła w domu ani razu ( taką miałam informacje ) a po dwóch dniach zaczeło się . Własciwie to się zastanawiam czy to wogóle jest prawda ze ona sra im zawsze i wszędzie czy to nie jest wymówka żeby się Zuzi pozbyć bo męża denerwuje:angryy: Być moze Państwo zrezygnują juz z posiadania psa , ale jakby co to ja tego domu nie polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Zuzia jest w nowym dworze mazowieckim . ale tylko do jutra . Jutro po pracy jadę po nią , bo szkoda mi psa no i Ci ludzie tez niech się nie męczą . Troche to dziwne bo jak ja bym marzyła o psie ( a go nie miała) to bym na głowie stawała żeby pies się przyzwyczaił i szukała pomocy jeśli by pies broił . A tutaj tydzień czasu i kapitualcja pies jest beee to go oddamy. Tym bardziej że przez pierwsze dwa dni Zuzia nie narobiła w domu ani razu ( taką miałam informacje ) a po dwóch dniach zaczeło się . Własciwie to się zastanawiam czy to wogóle jest prawda ze ona sra im zawsze i wszędzie czy to nie jest wymówka żeby się Zuzi pozbyć bo męża denerwuje:angryy: Być moze Państwo zrezygnują juz z posiadania psa , ale jakby co to ja tego domu nie polecam.[/quote]

Marlenka, jak ja odbierzesz to tych ludzi natychmiast na czarne kwiatki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Marlenka, jak ja odbierzesz to tych ludzi natychmiast na czarne kwiatki ![/quote]

Tak też zrobię . Ogolnie to sprawiają super wrażenie no i nie są złymi ludźmi , ale napewno nie radzą sobie z psami - tego jestem pewna . I nawet nie starają się . Dla nich idealny pies to taki dokładnie ułożony jak się cos sanie to juz jest zły. Mam nadzieję że Zuzia ma tylko uraz psychiczny że nie nab edzie się jakiejs choroby .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Czarna, czy Ci ludzie nie sa przypadniek z Wadowic ? Bo dziwnie mi się kojarzy - jesli wadowice, proszę spójrz na czarne kwiatki ...[/quote]


Nie chyba nie aż tak z daleka... na razie nie było od nich odzewu, zobaczymy co dalej będzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...