Jump to content
Dogomania

CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli Ci w życiu nie idzie , jeśli wszystko złe jest ,
Nie znajdziesz przyjaciela lepszego niż pies .
On dobrze wie , gdy jesteś smutny , nadąsany ,
On liżąc Cię po ręce usuwa życia rany .

Kiedy po ciężkim dniu pracy wracasz strudzony ,
Witając Cię , Twój przyjaciel wesoło merda ogonem .
Od razu czujesz się lepiej , rażniej Ci na duszy ,
A pies chcąc Cię usłyszeć nadstawia swoje uszy .

Kiedy jesteś sam w domu , on nie pozwoli się nudzić ,
Przynosi Tobie piłeczkę , by do zabawy pobudzić .
Zawsze gdy mu każesz- łapę z chęcią podaje ,
Nie zapomni Cię zbudzić zanim sam wstajesz .

Jak przyjdzie pora na spacer patrzy w Twoje oczy ,
Na spacerze zachęca byś z nim biegał ochoczo .
Na nim możesz polegać , pies Cię zawsze zrozumie ,
Chciałby Ci dużo powiedzieć i szkoda , że nie umie .[URL="http://www.pieskiswiat**********/czytelnia-pod-psem,40/wiersze-o-psach,3092.html#top"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

U NAS WSZYSTKO OK.... FAKTYCZNIE MIALEM PROBLEM Z NOWYM DOGO NIE WIEM KTO TO WYMYSLIL ALE JUZ MAM LINKA WIEC MOGE PISAC.. No to tak... Cami jest ok ok jesli chodzi o zachowanie i czystosc. Przestala rozrabiac niszczyc itp itd jest grzeczna spi ze mna bawi sie wychodzi na normalna sunie choc pracy jeszcze sporo. troche chorowala na zapalenie oskrzeli ale juz jest ok. jej waga to 17.2 choc tego po niej nie widac. uwielbia pluszaki roznosi je po calym pokoju coraz lepiej sie dogadujemy jestem z niej zadowolony w koncu bede mogl dodac pare fotek:D Carmen zachwyca uroda szczegolnie gdy jest na sniegu :) jest fajniutka i nie zamierzam jej oddawac jak Reszta!!!! Ludzie otworzcie oczy i serca to nie sa zabawki... Kochanym Ciotkom Pozdrowka od Nas

Link to comment
Share on other sites

Carmen bardzo nas podniosłes na duchu.Cieszymy sie,ze układa sie Wam coraz lepiej.Życze wspaniałych Świat i coraz lepszego porozumienia w Nowym Roku.Uwazaj na nia,bo moze bac sie wystrzałow.Ciasno zapnij obrózke.Kilka psów jest juz zaginionych ,a zima cięzka...odnalezc jeszcze trudniej.

Link to comment
Share on other sites

Carmen naprawdę jestem pod wrażeniem...w pewnym momencie pomyslałam sobie,że zalicze dodatkową podróż do Murków (przywiozłam-to i odwieźć czulam się w obowiązku ),a tu proszę bardzo..mimo trudności i ogólnej mody pt jest problem więc sie trzeba go pozbyć - zawalczyłeś i zwycięstwo! BRAWO.
Pozdrawiam śliczną Cami.Pomiedzy swietami a sylwestrem mam wolne,więc gdyby były jakieś kłopoty ze zdjęciami to moge podjechac i cyknąc parę...

Link to comment
Share on other sites

[B]Carmen 1 [/B]

[B][COLOR="#008000"]Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
Samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku,
Marzeń, o które warto walczyć,
Radości, którymi warto się dzielić i
Nadziei, bez której nie da się żyć[/COLOR][/B]

[img]http://img691.imageshack.us/img691/7784/obrazek09570f1.jpg[/img]

Aga & Ulka ze zwierzakami

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witamy :D u nas wszystko dobrze Carmen jest coraz silniejsza a Sylwester ?? Bardzo dobrze co prawda Carmen byla lekko wystraszona ale spedzilem z nia sam okienka pozaklejalem tasma wiec nie bylo az tak zle ..mam filmiki jak biega pod blokiem i jak sie bawi wstawie je na dniach :D Zyczymy udanego Nowego Roku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...