Jump to content
Dogomania

CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znalazla swoje miejsce :) to mnie cieszy najbardziej ze moglem jej pomoc:p Carmen od dluzszego czasu nie spi wraz ze mna tylko upodobala sobie parapet heheh zachowuje sie czasami jak kot. budzac sie z rana widze jak wystaja jej lapki wisza nademna :razz: smiesznie to wyglada.podczas zabawy gryzie dosc mocno sprawdza na ile sobie moze pozwolic :P a jak za mocno to ja Ja tez gryze :D i tak to wyglada ...ogonem czesciej merda przez sen ale .. na to jeszcze trzeba czasu by merdala tak normalnie na moj widok a nie jednorazowy zamach hehe ale to mnie tylko dopinguje.... z mojej str problemy i przemyslenia o najgorszym zdecydowanie sie skonczyly

Link to comment
Share on other sites

Witam :razz: Ciotki sluchajcie co Cami zrobila......... pare dni temu czyms sie przytrulem nie wiem czym ale to nie jest wazne. Wazne jest to ze Cami nieodstapila mnie na krok lezala przymnie prawie cale dwa dni nawet nie poprosila na podworko wiedziala ze niedam rady kladla sie tylko i co jakis czas wachala mokrym noskiem moje ucho ,,lizala reke poprostu mnie pilnowala cos niesamowitego:loveu:jak Jej nie kochac jest taka madra

Link to comment
Share on other sites

Przyznam,ze wchodziłam tu z "duszą na ramieniu" co znowu zmajstrowała.No to teraz jesli nawet miałes"szczeline"niepewnosci w sercu,to ją Carmen pokonała.Wrazliwiec i tyle.Taki był mój pierwszy psiak,rozrabiaka,ale doskonale wyczuwał nastrój i i robił co mógł tym psim serduszkiem wymyslec.Mam nadzieje,ze jestes juz zdrowy?Trzymajcie sie!

Link to comment
Share on other sites

Helllo u nas wszystko ok Cami ma nowego kolege rasy Buldog Angileski ganiaja sie w kolo podworka tzn ona go gania bo Fox to raczej ruchliwy nie jest ale i tak jestem zadowolony bo przeciez przyjaciel z jej ze tak powiem 'SWIATA ' tez sie przyda a i Cami jest wyraznie zadowolona. za tydz jedziemy do jarylowki bo to sa ostanie dni kiedy mozna jeszcze pojechac by mogla troche wiecej polatac ,bo zima to jest troche strachu,,,, tam jest sporo glebokich dziur a jak przysypie je snieg to nie chcialbym wskakiwac tam po nia badz wpasc samemu takze.... w domciu jest ok nie niszczy jak narazie ,ma swoje zabawki i zajmuje sie nimi ewentualnie bawi sie ze mna moze jutro kupie jej kurteczke bo pomimo dlugiej siersci to i tak psiak marznie zrobie pare fotek ewentualnie postaram sie umowic z Evelin moze bedzie miala ochote i mozliwosc by wpasc i nas odwiedzic pozdrowka od nas :p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CARMEN1']urosla i dojrzala choc wolalem ja jako szczenie hehe ale teraz tez jestem niezmiernie zadowolony[/QUOTE]
Każdy wiek ma swoje uroki :loveu: Szczeniaki są pocieszne, ale jak sam się przekonałeś - straaasznie rozrabiają :loveu:. Jeszcze trochę i będziesz mógł się cieszyć z tego, jak fajnie wykonuje różne komendy, to jest dopiero super sprawa!!! Ja mam kolakowatą sunię ze schroniska w Mielcu, niestety bardzo przestraszoną i wycofaną, cały czas ją oswajam i nie mogę się doczekać, kiedy będziemy się uczyły "siad", "waruj" i tak dalej, nie mówiąc o ambitniejszych planach freesbie czy agility :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Caremen, dzięki za wieści. Na pewno poprosimy Evelin o jakies odwiedzinki, bo starszenie jestesmy ciekawe jak teraz Cami wygląda. Fotki sprawiłyby nam ogroooomna radośc :loveu:. Trzymajcie się cieplutko, bo faktycznie zima chyba chce coś wcześniej zaatakowac :razz:

Link to comment
Share on other sites

Niech atakuje wcześniej i wybije wszystkie zarazki, te grypowe też :diabloti:

Na fotki Carmenki też będę czekać z niecierpliwością, cieszę się niezmiernie, że przetrwaliście najgorszą burzę i już jest ok :multi:
Rzadko się odzywam, ale podczytuję regularnie :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CARMEN1']jesli Brat zdecyduje sie nas przywiesc :) moze jakos go namowimy ;)[/QUOTE]

Ale spotkanie by było! Ciekawe co Carmen na taka wyprawę. Zbyszku mógłbyś jakieś jej nowe zdjęcia wklepać?Byłoby miło popatrzeć, że czasem się udaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...