Jump to content
Dogomania

Straszny dług w hotelu. Fibi zwrócona z powodu zadlużenia. Potrzebna pomoc!


Alex78

Recommended Posts

no właśnie, ja jestem teraz albo w warszawie albo w pracy i za nic nie mam możliwości ej niż kilkanascie minut dziennie, latam po prawnikach, usiłuję ogarnąć nasz byt, potrzebni sa wolontariusze, którzy moga nam w tym pomóc, Ala pracuje na 2 etaty i w biurze nie może zajmoać się niczym innym jak pracą. Ja w domu nie mam netu, bo mieszkam na wsi i możliwy jest net tylko radiowy a zasięg jest na jedną kreskę, teraz jestem u znajomych i korzystam z netu grzecznościowo. W lecznicy, kiedy lekarze przyjmują nie można siedzieć na dogo, bo oni korzystają z programu lecznicowego. To wszystko wygląda raczej pesymistycznie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki wielkie, pomoc bardzo się nam przyda, musimy się najpierw nie dać i przetrwać a potem jakoś wypłynąć na powierzchnię ale to potrwa. Do nowego lokalu będziemy mogli zabrać tylko 1 psa i być może koty, do oddania pozostaje 6 psów - 3 zdrowe a na specjalne warunki Muszek i Dziadek i Filip ( pierwszy z niedowładem kończyn tylnych a drugi 17 letni ze sklerozą sięgającą Everestu). Dramat w tym, że tak mało jest chętnych do adopcji jakiegokolwiek psa a ja w związku z moją sytuacją rodzinną mam takie ograniczenia czasowe, do tego te problemy lokalowe a wyrzucić nas mogą z dnia na dzień i co wtedy?

Link to comment
Share on other sites

chciałabym w to wierzyć, póki co jedyną wielką akcją okazała się być akcja jamora :( tylko nie wiem czy taka chwalebna ale nie mnie to oceniać. Na cito jest potrzebny dom dla Dziadka - żeby mmógł spac w cieple a przebywac w ogrodzie, bo czasem zapomina, po co się wychodzi, dla FILIPA, który jest wielkości boksera, jest miły, towarzyski ale dostaje codziennie doustnie iwermektynę, żeby opanować sprawę nuźycy. Jest porośnięty ale miejscami sierść jest inna niż normalnie - szczególnie na łapach i pysku, taka krótka i szorstka. Może tak być, że nigdy ładny nie będzie. Filip mieszka w budzie, umie szczekać, jest spokojny ale dom dla niego choćby tymczas jest niezbędny na przedwczoraj. Filip ma półtora roku. Potrzebne sa ogłoszenia , potrzebne są pieniążki, choćby część, żeby opłacić hotelik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rybon36']Jak to Ala z transportem, to jamor doliczył sobie do tego jeszcze transport?????:crazyeye::shake:[/QUOTE]

od 01.05. do 23.07. pomnożyłam razy koszt dzienny. Wyszlo, ze jest to kwota mniejsza niż na rachunku, zatem domyslilam się, że 85 zl za transport wyszło.

Link to comment
Share on other sites

Drogi Jamorze, cieszę się, że ma Pan wszystkie priw, ja też....
Czytając watek Pana myslalam o tym, jak dobrze, ze są tacy fajni ludzie na swiecie. I dalej tak uważam, ale okropnie zaskoczyla mnie ta sytuacja z piątku.

Ironizowanie, ze nie można się do lecznicy dodzwonić i że to normalka..... sorry, ale lekarz, który zaklada venflon psu, nie rzuci tej czynności, aby odebrac tel. Szefowa nie zawsze ma mozliwość odebrać, zwłaszcza w szpitalu.

Nie bylo mowy o konkretnym dniu i godzinie odbioru Fibi z Warki. Nie chce mi się teraz sprawdzać priw, ale z tego, co pamiętam, to poprostu dal mi Pan namiary na Arka, którego akurat znam. I tyle..... A do schronu pojechałaby niestety z racji tego, że jest problem z DS.

Ja pracuję na pelen etat od 8.00 do 16.00 w biurze, potem jako wolontariusz jadę do lecznicy 16-19 lub 17-20. Nie mam mozliwości w pracy siedzieć caly czas na dogo i innych stronkach. Ile mogę, to robie. Do tego, jako samotna matka, muszę mieć czas dla 9-letniej córki. Dzieki Bogu, ona też lubi zwierzęta i rozumie, ze czasem muszę pojechać sprawdzić jakiś dom dla bezdomniaka.

Reszta jak napisała rybon.

Link to comment
Share on other sites

ja tego po raz drugi nie skomentuję, swoje stanowisko w tej sprawie podtrzymuję. Odeślesz jutro ten rachunek i poprosimy o taki, który dotyczy naszego czy tam mojego zlecenia. Ciekawe co jeszcze się wydarzy interesującego w najbliższym czasie, bo nic mnie już nie zdziwi chyba.Ala napisz tu co wpłynęło, na co poszło a na co było przeznaczone, czy osoby wpłacające wpłacały na rzecz czy na hotel? czyli czy na pomoc Fibi czy na sam hotel i dlaczego w takim razie nie wpłacały na konto jamora. zrób zestawienie tego, co do tej pory zostało jamorowi wpłacone i jeszcze raz tę kwotę, która jest naszym długiem. To musi być czarno na białym. Wklej tu zdjęcia Dziada, Muszka, Filipa, Białej i Wafla z tamtego wątku , dla porządku

Link to comment
Share on other sites

Wstawcie na watek zdjecia i opis kazdego pieska. Zuzia M., bierze do siebie staruszki. Jak troche zlapie czasu, bo dzisiaj obiecalam pomoc bokserkowi Bilbo, to zaczne watek rozsylac.
Narazie jestem na wakacjach i trudno mi siedziec na komputerze, skoro przyjechalam do Mamy w odwiedziny. Zrobie ile dam rady.

Link to comment
Share on other sites

żaden psiak nie ma DS-u, dwa są na tymczasie płatnym, dwa ukrywamy w szpitalu, jeden siedzi w kojcu i wyje, więc nasze dni sa skrócone o to wycie, Fibi pojechała do Węgrowa ale czy tam ma szanse zostac nie wiemy. Ona goni koty a tam jest kot :(. Jeden jest jeszcze u mnie w domu, bo nie ma możłiwości go zostawić w lecznicy. Razem jest ich pod mpoja opieką 12 sztuk w tym 3 moje własne plus 2 rezydentki .

Link to comment
Share on other sites

Moge Wam pomoc w szukaniu deklaracji, ale musze wiedziec na jakiego psa i ile, bo inaczej jest trudno. Ogolnie nie bardzo rozumiem, bo musialabym przeczytac caly watek, a w tej chwili jestem z Mama na wakacjach wiec nie moge stale siedziec przy komputerze.

Link to comment
Share on other sites

aktualnie niezbędne jest wyrównanie długu u jamora i umieszczenie pozostałych psów w DT lub Ds-ach. do umieszczenia jest poza FIBI jeszcze 6 psów, dajemy cały czas w lokalnej prasie ogłoszenia, Ala wstawi fotki psów i wtedy się coś rozjaśni

Link to comment
Share on other sites

W 1-wszym poście na str.1 jest wpis kto i ile wpłacal. Szlo na moje konto, bo na jamorowym mogloby sie pomieszać z innymi wpłatami. Część poszła na ogł prasowe. Do dyspozycji zostalo 30 zł.

fotki wstawię jutro w pracy, lepszy komp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']zaprosiłam kilka osób na watek, liczę na to, że sytuację jeszcze da się opanować...[/QUOTE]
Napewno sie da opanowac, trzeba tylko watek rozsylac i to w duzych ilosciach. Dzisiaj bede to robic dla Bilbo, jak dam rady to jutro dla Astki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rybon36']aktualnie niezbędne jest wyrównanie długu u jamora i umieszczenie pozostałych psów w DT lub Ds-ach. do umieszczenia jest poza FIBI jeszcze 6 psów, dajemy cały czas w lokalnej prasie ogłoszenia, Ala wstawi fotki psów i wtedy się coś rozjaśni[/QUOTE]

Melduję się na wątku.
Czy dobrze rozumiem, że w sumie macie siedem psów szukających ( najlepiej) DS + dług u Jamora?
W jakiej miejscowości są te psy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...