Jump to content
Dogomania

"pseudoschronisko"? w Chrzczynnem


iza_szumielewicz

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

Właśnie wspólnie z dziewczynami z dogo walcze z wiatrakami w Krzyczkach, adopcja trwa 3 min. zabieraj psa i wypad. Jeden z psów był w takim stanie , że opiekun wziął psa na ręce i oparł o siatkę żeby tan się nie przewrócił , pies nie żyje, Pani Dyrektor stwierdziła , że dwa dni wcześniej pies był w świetnej formie!

Szczegóły w wątku "Schronisko Krzyczki....."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Znów to samo, masakr, co to się dzieje na tym świecie i co sobie ludzie wyobrażają/
Ja rozumiem, że ktoś miałby problem ze słoniem ale jak to jest mozliwe, że nie istnieje placówka, sa pieniądze na utrzymanie , sa pracownicy , sa psy i koty, nieduże w sumie zwierzęta i taki bajzel panuje i znieczulica.
Debile z tym prezesem na czele.
Nie czytałam całego watku ale mam nadzieje, że prokuratura też nie bierze kasy za nic nierobienie jak ci ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz nie można tu wszystkiego napisac ale byly sprawy z jednym miejscemi drugim i wyobraz sobie że ci ludzie sa nietykalni! nikt nic im nie moze zrobic!
a to ze morduja codziennie żywe stworzenia to dla nich normalka..........
albo same sie zjadaja miedzy soba, lub umieraja w cierpieniach choroby nigdy nie leczonej.......widziałam to.......

Link to comment
Share on other sites

a i jeszcze jedno w weeken schron zamkniety widac jak zalezy im na adopcjach! a dni pow. do 15,30 czy ktos normalny pracujacy jest w stanie tam dotrzeć? pomijajac teren na którym ten bajzel jest, na piechote sie nie da.......
cholera ze tez wiecej nie moge napisac, trzeba ugryść sie w jezyk........

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...

[quote name='malagos']Czy taj ktoś jeździ z doogomaniaków? Odwiedzała to schronisko Aggie, ale z różnych przyczyn tam już nie jeździ.
To niedaleko Krzyczek, ten sam powiat pewnie :shake:[/quote]
Właśnie dotarło do mnie to, że te dwie mordownie są właściwie obok siebie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...