Jump to content
Dogomania

"pseudoschronisko"? w Chrzczynnem


iza_szumielewicz

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oto link do strony schroniska:
[URL]http://www.schronisko99.republika.pl/adopcje.html[/URL]
Wygląda ona tak niewinnie!
Ale można się doczytać jacy lekarze z nimi współpracują oraz jakie osoby pomagają w adopcjach.
Czy znacie którąkolwiek z nich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Czy taj ktoś jeździ z doogomaniaków? Odwiedzała to schronisko Aggie, ale z różnych przyczyn tam już nie jeździ.
To niedaleko Krzyczek, ten sam powiat pewnie :shake:[/quote]

lewy Onek z mojego avatarku to pies adoptowany z Chrcynnego
mnie pomogła Beka ale czy ona tam jeździ to nie wiem,
może sama się wypowie....bo nie chce nic namieszać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Oto link do strony schroniska:
[URL]http://www.schronisko99.republika.pl/adopcje.html[/URL]
Wygląda ona tak niewinnie!
Ale można się doczytać jacy lekarze z nimi współpracują oraz jakie osoby pomagają w adopcjach.
Czy znacie którąkolwiek z nich?[/quote]
Lekarzy znam, ale czy oni rzeczywiście z nimi współpracują? - dowiem się przy okazji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

boshe przeczytałam ile sie dało, o tym zafajdanym miejscu o krzyczkach, dorzuciłam dla przyponienia olkusz i inne mordownie i wsciekłość mnie dopada ze nikt im sie do doopy dobrac nie może, :angryy:

strona www nie aktualizowana chyba od 2005 odkad powstała - przynajmniej zdjecia psów,
jak oni moga byc nietykalni? jak inni kontrolujacy i monitorujacy pozniejsze postepowanie zezwalaja na to? czy sumienia nikt tam nie ma? a tak ad. urzadzanych tam zabaw z udziałem karabinów "na farbe" czy sa jacys swiadkowie?
we łbie sie nie mieści....:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie,w necie oczywiście nie ma mowy o "uatrakcyjnianiu" zawodów!
Ja znalazłam stronę klubu strzeleckiego "Orzeł: z Łodzi,tam jest forum miłośników strzelectwa,oraz paint ballu.
Fundacja,która prowadzi schron w Chrcynne ma w swoim statucie również inną działalność-sporty strzeleckie.
I oficjalnie,zgodnie ze swą działalnością urządza imprezy sportowe.
Czy one są z "udziałem" psów to tylko chodzą takie pogłoski.
Ale podobno w każdej plotce jest trochę prawdy.
Przecież te psy są przerażone na widok "pana z Chrcynnego"- z jakiego powodu?
Z jakiego powodu wszystkie cichną na jego widok??
To taki wyraz szacunku do jego osoby:angryy:?

Link to comment
Share on other sites

W takim razie ten klub miłośników paintballu w Legionowie jest raczej "podziemny"!!
Nie ma na jego temat nic w necie!! Chyba,że źle szukałam.
W każdym razie pod hasłem Legionowo takiego nie znalazłam!! Różne inne są,a takiego brak!! Dziwne:crazyeye:,zazwyczaj painballiści mają swoje klubowe fora,bo umawiają się na wyjazdy w różne miejsca Polski.

Link to comment
Share on other sites

Malagos!
Młodzież jest na wagę złota czasami! Ten kolega-mogłabyś z nim kiedys porozmawiać? Oczywiście o zawodach-imprezach w interesującym nas regionie? Może kiedyś był na takich? Albo słyszał od kogoś?
Bo oficjalnie Fundacja zgodnie ze statutem może prowadzić i prowadzi różne imprezy sportowe,nawet szkoły tam przyjeżdżają na wycieczki-widziałam to na ich stronie fundacji!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']W takim razie ten klub miłośników paintballu w Legionowie jest raczej "podziemny"!!
Nie ma na jego temat nic w necie!! Chyba,że źle szukałam.
W każdym razie pod hasłem Legionowo takiego nie znalazłam!! Różne inne są,a takiego brak!! Dziwne:crazyeye:,zazwyczaj painballiści mają swoje klubowe fora,bo umawiają się na wyjazdy w różne miejsca Polski.[/quote]
Ale normalni miłośnicy tego sportu to chyba nie polują na psy?:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...