Jump to content
Dogomania

Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...


Recommended Posts

My się już powoli rozglądamy za materiałami i robotnikiem do budowy wybiegu :)

Tymczasem o Lorusia kolejny malutki kroczek. Taka bzdurka, ale jednak świadczy, że ciekawość bierze górę nad strachem: jak zwykle pasłam Lorka kawałkami parówki wespół z Karmelką; już niemal zawsze bez większych oporów bierze mi z ręki, czasem się tylko zawaha. Gdy skończył mi się materiał motywujący głaskałam Karmelkę, która z lubością prezentowała Lorkowi jak należy z pożytkiem dla siebie wykorzystywać człowieka. Jak zwykle w budzie wywaliła kółka do góry, a ja głasiam i gadam. Nagle Lori wyyyyciąąąągnąąął łeb wytrzeszczając oczy i... powąchał rękaw mojej kurtki :) Zaraz się cofnął, ale nie powiem, że nie miałam pietra jak sie tak wyciągał jak żuraw - miał wystraszony wzrok i wyglądało to jakby chciał, żeby wyciągnął się sam nos, bez głowy :cool3:
Potem jeszcze położył się, wyciągając łapska, ale Karmelka przy jednym z "wirgnięć" uderzyła o budę i stukot spłoszył Lorka - momentalnie powrócił do pozycji "siad".
Co jest ciekawe, że jak Karmelka wychodzi z budy on momentalnie traci pewność siebie, odwraca lekko głowę lub uszy.

Pięknie natomiast potrafi się kłócić z innymi psami przez kratę, np. z naszym Boryskiem :roll: Nie ten Lori zupełnie.

Link to comment
Share on other sites

To był doskonały pomysl choc wydawał sie mało realny.Lorkowi bardzo odmieniło sie zycie.Pierwsza zima i to taka długa,kedy psiak miał normalne warunki i ciepło!Lorus,kocham cie za te postepy!Do lata masz sie wszystkiego nauczyc od Karmelki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Nooo... będzie tragedia dla Lorka jak mu Karmelka odjedzie... Na szczęście dla Lorka a nieszczęście dla Karmelki - cisza w sprawie jej adopcji.
Ciekawe jakby Lorciu zareagował jakby mu nagle inną panienkę do mieszkanka wprowadzili? ;)[/QUOTE]
A jak on monogamista jest;)

Link to comment
Share on other sites

Też się nad tym zastanawiam, ale chyba trzeba się po prostu zdać na los. Na pewno nie będziemy blokować adopcji Karmelki. W razie czego będziemy dobierać Lorkowi inną towarzyszkę :)

A powiem Wam, że dzisiaj zupełnie niespodziewanie zachował się kiedy do przedsionku jego boksu weszła zupełnie obca osoba (jakaś kobita przyszła do nas szukać swoich zaginionych piesków, bo ktoś jej powiedział, że u nas schronisko... i dla świętego spokoju pokazaliśmy naszych hotelowiczów); Lori wyglądał z budy, po chwili wyszedł, stanął i spokojnie wrócił do budy. Normalnie mnie zatkało :)

Link to comment
Share on other sites

Lori jest na prawdę niesamowity. Zaskakuje chyba wszystkich na każdym kroku.
Szczerze pisząc myślałam, że z nim przeprawy będą o wiele większe... a tutaj okazuje się, że tak na prawdę, to gdyby tylko jego postura nie budziła takiego respektu Murcia pewnie już by go na kolankach trzymała ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Stan konta na 15 luty wynosił +1197,20 zł + 20 zł na wybieg + 500 zł na budę
Wpłaty:[/B]
200 zł halcia
75 zł + 75 zł na wybieg yoko100
20 zł anciaahk
200 zł Malibo57
10 zł + 20 zł na wybieg eloise
15 zł agusiazet
30 zł Krysia z molosów
200 zł + 80 zł na wybieg yoko100 (bazarek)
10 zł Dark Lord
20 zł Katarzyna z Warszawy
60 zł Edyta z Białobrzegów
30 zł Barbara z Zaborza
100 zł Magdalena z Warszawy
50 zł Beata z Zieleniewa
[B]Razem: 2217,20 zł + 175 zł na wybieg[/B]

[B]Koszty:
450 zł hotelowanie[/B]

2217,20 zł - 450 zł = 1767,20 zł
[COLOR=Red][B]Stan konta na 17 marzec wynosi +1767, 20 zł + 175 zł na wybieg + 500 na budę

[/B][COLOR=Black]Ostatnie wpłaty są z forum molosów, dzięki wątkowi założonemu przez lajla2009 :)

U Lorka na razie wielkich zmian nie ma, karmimy się i czekamy na kolejny krok ze strony olbrzymka.
Pocieszające jest, że często wychyla się z budy kiedy podchodzę do boksu lub wychodzę z niego :)
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka'][B]Stan konta na 15 luty wynosił +1197,20 zł + 20 zł na wybieg + 500 zł na budę
Wpłaty:[/B]
200 zł halcia
75 zł + 75 zł na wybieg yoko100
20 zł anciaahk
200 zł Malibo57
10 zł + 20 zł na wybieg eloise
15 zł agusiazet
30 zł Krysia z molosów
200 zł + 80 zł na wybieg yoko100 (bazarek)
[COLOR=Blue][B] 10 zł Dark Lord[/B][/COLOR]
20 zł Katarzyna z Warszawy
60 zł Edyta z Białobrzegów
30 zł Barbara z Zaborza
100 zł Magdalena z Warszawy
50 zł Beata z Zieleniewa
[B]Razem: 2217,20 zł + 175 zł na wybieg[/B]

[B]Koszty:
450 zł hotelowanie[/B]

2217,20 zł - 450 zł = 1767,20 zł
[COLOR=Red][B]Stan konta na 17 marzec wynosi +1767, 20 zł + 175 zł na wybieg + 500 na budę[/B][COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

[B]Dark Lord[/B], Twoją wpłatę ujęłam już w ostatnim rozliczeniu :) Ona dotarła 17.03, więc się zgadza wszystko.

[B]Dotarły kolejne wpłaty:
20 zł kaskadaffik
20 zł eloise (bazarek)
20 zł anciaahk[/B]
:)

Dzisiaj podliczę bazarek na wybieg dla Lorka, bo już mam wszystkie wpłaty. Jeździmy już za matariałami.
A u samego Lorka bez większych zmian, tylko już niemal zawsze łypie na mnie jednym okiem z budy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sorki ja wpisuje w zeszyt to ,co Murka zawiadamia,ze wpłynęłoi na wszelki wypadek pisze obok date.Te miesieczne wykazy tez notuje i nie zawsze jedno z drugim mi gra...Teraz nowe osoby" jednorazowe" i juz sama nie wiem jak to notowac..Dark Lord,przepraszam w ogólnym wykazie jestes..Jak Kaskadaffik ogarnie sie z przeprowadzka mam kamere /Tz powiedział-daj komus/to poprosze o bazarek taki jak z encyklopedia.Bedzie kasa na wybieg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...