Jump to content
Dogomania

NERO (Rudi) - duży energiczny słodziak - ZNALAZŁ DOM i ODSZEDŁ ZA TM :-( NERO [']


Murka

Recommended Posts

[quote name='MagdaNS']Dzika Figa, ale super zdjęcie!
Czy to z Photo shopa czy czegoś prostszego w obsłudze?
Pytam z ciekawości, bo chciałabym się nauczyć robić takie bajery, ale Photoshop to dla mnie za wysokie progi, za tępa jestem :)[/QUOTE]

Photoshop i chętnie Cię nauczę. Jak tylko chcesz odezwij się na priv.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety nic z tego, ta kobieta najpierw wysłała mi odpowiedź na maila, że Nero byłby w świetnych warunkach, dom z ogrodem, że mieszkałby w domu, a zaraz drugi mail, że musi zrezygnować jednak z adopcji, bo jej dziecko ma alergie na psią sierść i nie może mieć psa w domu... i bardzo przeprasza za zamieszanie. Nic z tego nie rozumiem, chyba jednak ktoś ma za dużo czasu :(

Tak więc szukamy domku dalej...

[B]Doszło 40 zł z eloisowego bazarku[/B] :)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, ja nie wiem jak to jest, nasz Amorek z hotelu, jamnik czarny ma takie branie że nie wiadomo do którego teraz domku ma iść , a Rudi przecież też taki ppiękny........... Halcia remis mamy dzisiaj ja gryzące psy rozdzielałam.... i ręka puchnie, a jak boli, a jeszcze okna miałam myć :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Wiecie co, ja nie wiem jak to jest, nasz Amorek z hotelu, jamnik czarny ma takie branie że nie wiadomo do którego teraz domku ma iść [/QUOTE] W schronisku jest kilka jamnikowatych pieskow, moze by sie spodobaly?

Link to comment
Share on other sites

Aga podeślę Basi zdjęcia, ale wiem że już mnostwo innych jamników dostała, bo "jamnikowe" Dziewczyny podesłały, ale ja też p;otem dodam, jestem szczepiona przeciw tężcowi dwa lata temu, jak mnie ugyzł nieznany mi wtedy chłopak w nogę , byłam na obdukcji i zgadnijcie co się potem okazało ?????????????......................


Był(i jest) dentystą................ a ja miałąm całą jego szczękę i krawiaka po kostke na prawym podkolanem :)
Rudasku wesołych Jajec :)

Link to comment
Share on other sites

Z bardzo prostego, jak weszłąm na dyskotekę to mu sie chyba bardzo spodobałam, bo nie zdążyłam kupić biletu nawet, a już moją nogę szrpną do góry i po prostu ugryzł !Po wszystkim dowiedziałam się że doktor lubił pewnego rodzaju dopalacze, a jak go przesłuchiwano, to nic nie pamiętał..... taki gratisik dostałam ;) żałuję tylko że od gnoja tak mało kasy wzięłam, bo teraz straciłby może nawet prawo do wykonywania zawodu jakbym go pozwała, ale było minęło, noga na miejsu ;)
Kto zainteresowany podam dane dentysty na pw... choć znam lud zi którzy do niego chodzą i chwalą, więc nie koliduje, chyba miał skrzywienie zawodowe na punkcie zębów :);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...