Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Jak wrócę ze spaceru z Kazankiem, to coś pomyślę...Wrzucamy na Warszawę, dobrze?

 

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Martuniu, ja napiszę i dla malutkiej i dla mamusi. Podzielimy sie okej?

 

12 godzin temu, b-b napisał:

Napiszcie ,którą gdzie mam ogłosić na OLX to zrobię im też ogłoszenia :)

 

12 godzin temu, uxmal napisał:

 

12 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję pięknie  Alaskan, bardzo ładne teksty, mam nadzieję, że przynajmniej Lola szybko znajdzie dom...

Prosiłabym tylko o dodanie do ogłoszeń informacji, ze istnieje mozliwośc pomocy w transporcie do nowego domu, bo ta odległość jednak na samym starcie zniechęca...

Alaskan, uxmal, b- b - dziękuję za ogłoszenia23.gif

 

Ja dodałam  jeszcze dla Loli na Wrocław (z innym tekstem, żeby nam nie pousuwali ogłoszeń)

https://www.olx.pl/oferta/mowia-ze-jestem-jak-labrador-szczeniak-szuka-domu-CID103-IDxmYLR.html

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Pierwsze zapytanie o Lolę....

Dzień dobry!
jak reaguje na dzieci (mniejsze i większe)? Jak prowadzi się na smyczy i czy załatwia się na zewnątrz? Czy będzie większa od westa? W jakim jest dokładnie wieku? Aneta

Hmmmmm...Nie lepiej zadzwonić??

Czy będzie większa od westa?

Proponuję tej pani do jasnowidza iść

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Udostępnione :)

Pięknie dziękuję:)

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Pierwsze zapytanie o Lolę....

Dzień dobry!
jak reaguje na dzieci (mniejsze i większe)? Jak prowadzi się na smyczy i czy załatwia się na zewnątrz? Czy będzie większa od westa? W jakim jest dokładnie wieku? Aneta

Hmmmmm...Nie lepiej zadzwonić??

Mam takie same odczucia, przecież prościej zadzwonić i porozmawiać.

Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Ja miałam dzisiaj 2 zapytania z Wrocławia, ale obie rodziny zrezygnowały, bo za daleko - chciały przed adopcja poznać osobiście Lolę.

Zastanawiam się, czy nie przerzucić ogłoszenia na Katowice..

Link to comment
Share on other sites

Lola radzi sobie swietnie; dzisiaj rano  przy próbie wyprowadzenia na smyczy zamiast isć to wykładała się na plecki, ale po południu maszerowała już na spacerku, jakby nic innego wcześniej nie robiła, tylko chodziła na smyczy;).

Idzie jej to lepiej niz Lunie, która ciągnie, skręca, gdzieś gna,  wszystko wącha, wszystko ją interesuje.

Obie dziewczyny mają ogromne apetyty, martwiłyśmy się o witaminy, a nie ma żadnego problemu, wszystko znika.

Link to comment
Share on other sites

Denerwuję się bardzo tymi ogłoszeniami, chciałabym żeby sunie znalazły dom przed zimą:(

Ale jak zawsze, trzeba czekać, nic nie przyspieszymy.

Tym bardziej jestem wdzięczna za pomoc w ogłaszaniu, im więcej ogłoszeń tym większa szansa,z e ktoś dziewczyny zauważy.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, seramarias napisał:

Wiecie czasem jak ktoś jest nieśmiały, łatwiej mu napisać niż zadzwonić. Ja np. bardzo nie lubię rozmawiać przez tel. ;)

Może i tak, ale w rozmowie zawsze więcej się można dowiedzieć, dopytać na bieżąco -  przy adopcji to bardzo ważne, żeby zdobyć  jak najwięcej info o zwierzaku.

Przez ten czas, w którym zajmuję się adopcjami, to tylko 2 czy 3  adopcje poprzedzone były zapytaniem pisemnym o psa, w większości przypadków ludzie jednak dzwonią.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Pierwsze zapytanie o Lolę....

Dzień dobry!
jak reaguje na dzieci (mniejsze i większe)? Jak prowadzi się na smyczy i czy załatwia się na zewnątrz? Czy będzie większa od westa? W jakim jest dokładnie wieku? Aneta

Hmmmmm...Nie lepiej zadzwonić??

Ja tez widzę, ze mam 2 zapytania na OLx, ale to tego typu - czy za darmo, lub kiedy można zabrać suczkę:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...