Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Asiu, bardzo ładne teksty dla Luny i Loli ! Gratuluję !

Ja zaś zrobiłam na razie Loli ( Rubince) na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/rubinka-nieoszlifowany-czarny-diamencik-do-adopcji-CID103-IDxnAE6.html

Jutro zrobię Lunie.

Martusiu, mogłabyś jeszcze zrobić Loli zdjęcia w całości i trochę z boku, bo nie za bardzo widać ją na tych zdjęciach; albo leży albo jest na rękach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

Asiu, bardzo ładne teksty dla Luny i Loli ! Gratuluję !

Ja zaś zrobiłam na razie Loli ( Rubince) na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/rubinka-nieoszlifowany-czarny-diamencik-do-adopcji-CID103-IDxnAE6.html

Jutro zrobię Lunie.

Martusiu, mogłabyś jeszcze zrobić Loli zdjęcia w całości i trochę z boku, bo nie za bardzo widać ją na tych zdjęciach; albo leży albo jest na rękach.

Elu - Tobie też bardzo dziękuję za ogłoszenia, kolejny bardzo ładny tekst!

Tak, oczywiście, będą jeszcze zdjęcia, ale ja będę mogła zrobić dopiero w piątek.

Jutro poproszę może córkę Ewy...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Zapytanie o Lolę z Katowic: 

Witam. Bardzo piękna. Jestem zainteresowany . Proszę mi przybliżyć temat umowy adopcyjnej. Będzie miała dom na który zasługuje piesek. Nie dawno odeszła mi suczka po 14 latach. Pozdrawiam

Poprosiłam, aby pan zadzwonił. 

Oby coś dobrego z tego wyszło.Trzymam kciuki bardzo mocno !

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wstawienie filmiku, widać na nim, jak bardzo zmieniła się Lola, jaka jest radosna, odważna;).

Mam tez parę  zdjęć, w czerwonej obróżce, jak prosiła Havanka również, ale wszystkie zrobione telefonem, bo niestety  aparat coś mi dzisiaj szwankował i nie chciał  współpracować z obiektywem, nic nie dało się zrobić. 

Już za moment wstawię zdjęcia, tylko je zmniejszę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2018 o 22:02, uxmal napisał:

 Mam zapytanie o Lunę. Wysyłam PW do Toli i Alaskan :)

Napisała Pani z Płocka która ma u siebie pieska  i królika.

 

Dnia 7.11.2018 o 22:28, Alaskan malamutte napisał:

Zapytanie o Lolę z Katowic: 

Witam. Bardzo piękna. Jestem zainteresowany . Proszę mi przybliżyć temat umowy adopcyjnej. Będzie miała dom na który zasługuje piesek. Nie dawno odeszła mi suczka po 14 latach. Pozdrawiam

Poprosiłam, aby pan zadzwonił. 

O Lunkę nie miałam ani jednego zapytania niestety:(

O Lolę miałam 3  zapytania - z Legnicy, ale pani chciała zapewnienia, ze ojcem Loli nie jest amstaffnastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0058.

Drugi telefon był od pana, ale poprosił tylko o filmik; dzisiaj wysłałam i na razie cisza.

Trzeci tel, to od pani z Warszawy z 2 dzieci - pani  świadoma umowy, wizyty, sterylizacji, powiedziała, ze Lola bardzo się im podoba i zcekaja na tel, w sprawie wizyty.

Dzisiaj Jo37 zadzwoniła do rodziny, żeby się umówić i usłyszała, że musimy sie wstrzymać, bo bo sa zainteresowani jeszcze jedna suczkąnastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0058

A my mamy czasami jakieś obiekcje, zeby organizować 2 wizyty...

Dnia 8.11.2018 o 10:46, b-b napisał:

 

Dnia 8.11.2018 o 17:43, Havanka napisał:

Pięknie Wam dziewczyny dziękuję

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

O Lolę miałam 3  zapytania - z Legnicy, ale pani chciała zapewnienia, ze ojcem Loli nie jest amstaffnastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0058.

 

 

Uwierz, że nie już chyba nic nie zaskoczy. Z koleżankami czasem wymieniamy się takimi perełkami od dzwoniących, a jest czym. Nawet dziś dzwoniła pani, która chciała filmiki dwutygodniowych szczeniąt.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Teraz jest z czego wybierać ! Zdjęcia świetne ! Widać żywiołowy charakter Loli i jej całą postać. Zaraz uzupełnię swoje ogłoszenia nowymi fotkami. Dzięki Tolu.

Bardzo się cieszę, że zdjęcia się podobają, kolejne postaram się zrobić już aparatem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2018 o 23:16, uxmal napisał:

Chyba z tego ogłoszenia miałam dzisiaj telefon w sprawie Luny - jedyny, ale myślę, ze wart rozważenia.

Dzwoniła pani, oboje z mężem są już na emeryturze; niedawno stracili sunię zabraną parę lat temu z Palucha - od początku bardzo chorowała;  wcześniej 14 lat mieli labradora.

Państwo mieszkają na parterze, duże mieszkanie z wejściem na ogródek.

Zapewniają spacery, w lecie wyjazdy na działkę. 

Dom świadomy, wart rozważenia, bo naszym zdaniem Luna nie powinna jednak zostawać długo sama w domu - ma nawyk bałaganienia, wyciągania rożnych rzeczy.

Być może to wszystko jest do skorygowania, ale lepiej, aby przynajmniej na początku była pod kontrolą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...