Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 21.11.2023 o 11:25, Tola napisał:

Oczywiście, że będę  starała się  wypytać o wszystkie psy, które mają szansę na wyjście ze schroniska, być może to ich pierwsza i ostatnia szansa na zmianę losu. Informacji, moim zdaniem, może udzielić przede wszystkim p. Wiesio, dlatego chciałabym  jechać do schroniska tylko tego dnia, kiedy ma dyżur. Z tego co wiem, to będzie w piątek i w sobotę. W piątek w schronisku będzie mój TZ, bo wychodzi Lucynka; jeśli nie uda mu się wypytać o wszystkie suczki ( rottka, łaciata i jasna), to podjedziemy jeszcze raz w sobotę rano. 

Jak będziesz zrób zdjęcie rottkowej panienki i dowiedz się o niej jak najwięcej Może coś się uda🤫 Proszę.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2023 o 12:36, agat21 napisał:

Jest miejsce u Dexterki. 500 zł za kojec zewnętrzny lub 600 zł za wewnętrzny. Od zaraz z wyłączeniem najbliższego piątku i soboty.

U Dexterki miałam kiedyś psiaka w hotelu dawno, dawno temu. Tak dawno, że myślałam, że już nie mam numeru Jej telefonu, ale mam w kontaktach  🙂  
Czy zarezerwowałaś to miejsce, czy trzeba dzwonić i powołać się na Ciebie?
Zarezerwowałabym dla niej miejsce w kojcu wewnętrznym. Taka bida nie da rady w zimie w kojcu zewnętrznym.

EDIT
Uzgodniłyśmy, że zdzwonimy się wieczorem i poustalamy co będzie trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2023 o 22:42, elik napisał:

Łaciata strasznie chuda i sierść w opłakanym stanie, prawe ucho klapnięte, pewnie w nim mokro, mina mówi o bardzo złym stanie psychicznym. Jeśli zostanie w schronisku, to prawdopodobnie nie doczeka wiosny   😰 

spacer.png

 

Bardzo serdecznie proszę Was w imieniu tej smutnej, udręczonej, zmęczonej życiem suni, uratujmy ją. Jeśli jej nie pomożemy, to na wiosnę może już jej nie być...       

Zbieramy deklaracje, bo niestety bez kasy nic nie da się zrobić.
Jest początek, a początek najważniejszy  🙂  Ogromnie Wam dziękuję     ❤️   🌺   🌼   
Bardzo proszę o podawanie kwoty, jeśli nie tu, to na PW. Trzeba wiedzieć jaką kwotą  dysponujemy, czy pozwoli to zamawiać miejsce w hotelu. 

Deklaracje stałe:

  50,00 zł  -  Grażka123                   na łaciatą

  10,00 zł  -  Nesiowata                    na łaciatą

  20,00 zł  -  Pani Irena z Katowic    na łaciatą

  20,00 zł  -  seramarias                  na rotkę

  20,00 zł  -  Livka                            na łaciatą
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
120,00 zł

 

Deklaracje jednorazowe:

  20,00 zł  -  Magenka1                  

 

Dnia 20.11.2023 o 22:50, elik napisał:

Bardzo dziękuję za zaufanie  🙂 Przymierzam się do tego, ale chciałabym mieć więcej pewności, że damy radę, że uda się nam uratować tę sunię.

 

Dnia 21.11.2023 o 09:20, elik napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję Ewelinko   dziki12.png.94ef2d7f3a5c85d1e5e1ec640afe982d.png

Też jestem ciekawa ile ma lat, od kiedy w schronie... Wydaje mi się, że nie ma więcej niż 6 lat, ale pobyt w schronisku tak zmienia psiaki, że trudno właściwie ocenić wiek  😞
Poproszę Martusię, żeby dowiedziała się co o niej wiadomo. 

Wywal jeszcze dziesięć postów bykami, żeby przyćmić innego pieska.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale to być, albo nie być dla Łaciatej. Póki nie założę jej wątku, a zrobię to dzisiaj późną porą, albo jutro, ten post musi być widoczny.

Łaciata strasznie chuda i sierść w opłakanym stanie, prawe ucho klapnięte, pewnie w nim mokro, bo często trzepie głową, mina mówi o bardzo złym stanie psychicznym. Jeśli zostanie w schronisku, to prawdopodobnie nie doczeka wiosny   😰 

spacer.png

 

Bardzo serdecznie proszę Was w imieniu tej smutnej, udręczonej, zmęczonej życiem suni, uratujmy ją. Jeśli jej nie pomożemy, to na wiosnę może już jej nie być...       

Zbieramy deklaracje, bo niestety bez kasy nic nie da się zrobić.
Jest początek, a początek najważniejszy  🙂  Ogromnie Wam dziękuję     ❤️   🌺   🌼   
Bardzo proszę o podawanie kwoty, jeśli nie tu, to na PW. Trzeba wiedzieć jaką kwotą  dysponujemy, czy pozwoli to zamawiać miejsce w hotelu. 

Deklaracje stałe:

  50,00 zł  -  Grażka123                   na łaciatą

  10,00 zł  -  Nesiowata                    na łaciatą

  20,00 zł  -  Pani Irena z Katowic    na łaciatą

  20,00 zł  -  seramarias                  na rotkę 

  20,00 zł  -  Livka                            na łaciatą
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
120,00 zł

 

Deklaracje jednorazowe:

  20,00 zł  -  Magenka1                  

 

Bardzo proszę o pomoc dla tej suni       prosz.jpg.3a561b526c78418a59a48b82b29235c1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2023 o 17:21, elik napisał:

Przepraszam, ale to być, albo nie być dla Łaciatej. Póki nie założę jej wątku, a zrobię to dzisiaj późną porą, albo jutro, ten post musi być widoczny.

Łaciata strasznie chuda i sierść w opłakanym stanie, prawe ucho klapnięte, pewnie w nim mokro, bo często trzepie głową, mina mówi o bardzo złym stanie psychicznym. Jeśli zostanie w schronisku, to prawdopodobnie nie doczeka wiosny   😰 

spacer.png

 

Bardzo serdecznie proszę Was w imieniu tej smutnej, udręczonej, zmęczonej życiem suni, uratujmy ją. Jeśli jej nie pomożemy, to na wiosnę może już jej nie być...       

Zbieramy deklaracje, bo niestety bez kasy nic nie da się zrobić.
Jest początek, a początek najważniejszy  🙂  Ogromnie Wam dziękuję     ❤️   🌺   🌼   
Bardzo proszę o podawanie kwoty, jeśli nie tu, to na PW. Trzeba wiedzieć jaką kwotą  dysponujemy, czy pozwoli to zamawiać miejsce w hotelu. 

Deklaracje stałe:

  50,00 zł  -  Grażka123                   na łaciatą

  10,00 zł  -  Nesiowata                    na łaciatą

  20,00 zł  -  Pani Irena z Katowic    na łaciatą

  20,00 zł  -  seramarias                  na rotkę 

  20,00 zł  -  Livka                            na łaciatą
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
120,00 zł

 

Deklaracje jednorazowe:

  20,00 zł  -  Magenka1                  

 

Bardzo proszę o pomoc dla tej suni       prosz.jpg.3a561b526c78418a59a48b82b29235c1.jpg

Reszta psów oczywiście w super formie.
Umiesz kasę zbierać.
Ja nie chcę zbierać na Ducha, ktoś pomoże, to się ucieszę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ech, w schronisku, chyba niewiele jest psów w dobrej kondycji o ile w ogóle jakieś są. Każdy wybiera psa, którego podpowiada mu serce i nie ma w tym nic złego, nie ma potrzeby się tłumaczyć. Cieszę się, że łaciata ma szansę opuścić schronisko, bardzo tego potrzebuje jak wiele innych psów, ale to jest jej czas i jej szansa... Mnie osobiście bardziej martwi rotka, ona nie tylko może nie doczekać do wiosny, ale może nie dożyć do zimy, dlatego mocno jej kibicuję i czekam na wieści. Rozi urzekła beżowa chce dać jej dom,nie jest to częsta sytuacja na dogo, bo raczej wszyscy mają już psiaki i mało kto jest w stanie dać dom kolejnemu. Temu duetowi bardzo mocno kibicuję i mam nadzieję, że znajdzie się i dla niej  miejsce do czasu, aż zostanie odrobaczona, wyleczona i juz wkrotce zamieszka z rozi i jej sunią. 

Szanujmy się, wspieramy i pomagajmy sobie, bo im więcej osób tym bardziej realna jest możliwość pomocy, a potrzebujących czworonogów jest wiele 😞

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

My dzisiaj przez parę godzin szukaliśmy miejsca, gdzie będzie można zabezpieczyć psa, który biegał po  jednej  z głównych ulic Zamościa.  Nie dawał do siebie podejść, uciekaj, a za chwilę znowu wbiegał na jezdnię. Zadziała dopiero kanapka z  kiełbasą😉 

FB_IMG_1700564223241.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...