Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 13.11.2023 o 21:18, b-b napisał:

Też mam go ogłosić?

 

A Gabi na jakie miasto?

A kotkę lentilkę też możesz ogłosić? Byłabym bardzo wdzieczna.

Córka nie może ich mieć w nieskończoność, a dorosłej nikt nie będzie chciał. Młodej nie ma całymi dniami i tylko słyszę z góry kocie walki. Kiedy wraca ze szkoły, to zastaje pobojowisko po 10 szalejących kotach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2023 o 23:06, Jaaga napisał:

A kotkę lentilkę też możesz ogłosić? Byłabym bardzo wdzieczna.

Córka nie może ich mieć w nieskończoność, a dorosłej nikt nie będzie chciał. Młodej nie ma całymi dniami i tylko słyszę z góry kocie walki. Kiedy wraca ze szkoły, to zastaje pobojowisko po 10 szalejących kotach.

Jasne mam kilka wolnych dni i nadrabiam zaległości w domu to mogę zrobić. Tylko gdzie mam poszukać zdjęć i tekstu do ogłoszenia, No i gdzie ogłosić? :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2023 o 09:25, b-b napisał:

Jasne mam kilka wolnych dni i nadrabiam zaległości w domu to mogę zrobić. Tylko gdzie mam poszukać zdjęć i tekstu do ogłoszenia, No i gdzie ogłosić? 🙂

Ślicznie Ci dziękuję. Tu są zdjecia: 

I tekst mojego ogłoszenia, to ciut zmień wg siebie. Bardzo prosiłabym na Cieszyn z telefonem Toli.

Urocza koteczka Lenka pod opieką fundacji czeka w domu tymczasowym na nowy dom u ludzi, którzy ją pokochają.
Ma 8 mies.,jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, ma wykonane testy przeciwko chorobom wirusowym, posiada książeczkę zdrowia. Dodatkowo wykonane badanie kału oraz test w kierungi giardii (wyniki ujemne)
Jest urodziwą pręguską z rudymi znaczeniami. Ma wyjątkowo miłe, niesamowicie przyjacielskie usposobienie.
Koteczka do adopcji jedynie do mieszkania/domu bez możliwości wychodzenia.

Jak najbardziej może zamieszkać z innym kotem, bo przebywa w towarzystwie kotów. Może też zamieszkac z psem przyzwyczajonym do obecności kota.

Ze względu na dobro kotki fundacja zastrzega sobie prawo wyboru adoptującego i oczekuje od nowego opiekuna zabezpieczenia okien i/lub balkonu dla bezpieczeństwa i komfortu życia kota.
Kicia zostanie wydana z umową adopcyjną.
Prosze o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu, nie odpowiadam na wiadomości.

Kotka przebywa w Jarząbkowicach woj. śląskie. Po uzgodnieniu istnieje mozliwosć odbioru w Katowicach Dąbrówce Małej.

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo dobrą  wiadomość dla wszystkich, którym zapadła w serce czarna smutna sunia ze schroniska.

W następny piątek 24.11. jedzie do swojego domu w okolice Legnicy, rodzina przyjeżdża po nią osobiście:).

Zamieszka w domu z ogrodem, 5 kotami i mamy nadzieję, że będzie bardzo szczęśliwa.

To rodzina, o której pisałyśmy z Jaaga na wątku Gabi, tutaj też chyba wspominałam.

Bardzo dziękuję Limonka80 za pomoc przy weryfikacji domu. 🌹♥️🌹

A decyzja nie była łatwa;  o suni nic właściwie nie wiemy oprócz tego, że ma ok 6 lat i jest spokojna. 

Będzie miała na imię Lucynka:)

IMG-20231023-WA0022.thumb.jpg.cad1bdedbd49d8e63cbf507e8875b513.jpg

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Bardzo cieszę się. Wpadła mi w oko od pierwszego zdjęcia, na którym ją zobaczyłam stojącą za Pestką.  Żeby jeszcze ktoś wypatrzył tą dużą bardzo chudą i bardzo smutna sunię w łaty. Choć z nią gorzej ze względu na rozmiar.

Wczoraj pozamawialam dwa komplety kolorowych kokard na szyję, bajecznie kolorowe szelki ze smyczkami do zdjeć dla małych piesków i szczeniaków w schronisku. Mam nadzieję ,ze dzięki nim chociaż te najmniejsze zostaną szybciej wypatrzone na zdjeciach. Mam jeszcze dołożyć ubranka pooperacyjne dla kotow, bo nam ich sporo po zabiegach, a w schronisku sa przydatne.
zbliża sie najtrudniejszy okres dla schroniskowych psów. Oby trafiło ich tam jak najmniej, a było dużo adopcji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Trzy wymagają pilnej pomocy.

W niedobrym stanie jest onka. Ogon i zad to skorupa. Bardzo prosiła o pomoc, przylgnęła do siatki, dała się pogłaskać po pokaleczonym nosie. 

Nieduża, łaciata suczka z zapaleniem ucha. Ucho przyklejone do głowy i cały czas mocno nim trzepie. Łagodna.

Duża w typie rottka z zieloną ropą lejącą się z lewego oka. Masakra.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2023 o 07:00, Aska7 napisał:

Trzy wymagają pilnej pomocy.

W niedobrym stanie jest onka. Ogon i zad to skorupa. Bardzo prosiła o pomoc, przylgnęła do siatki, dała się pogłaskać po pokaleczonym nosie. 

Nieduża, łaciata suczka z zapaleniem ucha. Ucho przyklejone do głowy i cały czas mocno nim trzepie. Łagodna.

Duża w typie rottka z zieloną ropą lejącą się z lewego oka. Masakra.

Gdzie wet (schroniska mają obowiązek podpisania umowy z lekarzem weterynarii ), gdzie pracownicy schroniska..., gdzie wolontariusze??

Tak trudno wyszczotkować, raz na kilka tygodni?

Tak trudno opatrzyć ranę i zabezpieczyć opatrunkiem - psiknąć na ranę?

Tak trudno przemywać oczy, wyczyścić ucho..., zapuścić krople?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O matko 😢😖

Dla jednej może byłoby miejsce. Ta maleńka sunia z boksu Pesteczki mogła ewentualnie jechać, ale ona szczęśliwie znalazła dom. Jeśli ktoś zdecyduje się pomóc którejś suni - postaram się to miejsce potwierdzić. Nie dam rady teraz kolejnego psa wziąć na siebie. 😔

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...