Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Wprawdzie Rysa to nie zamojszczanka, ale sunia też bardzo i pilnie potrzebująca wsparcia,   pozwoliłam sobie na prywatę.

Dziewczynki kochane, ponieważ Rysa nie ma ani połowy potrzebnej kasy, a w dodatku zupełnie nieodpowiednie imię, serdecznie zapraszam na bazarek imienny.

Jest piękna nagroda !

 

Link to comment
Share on other sites

Lolek miał wczoraj zabieg kastracji, jest wszystko ok.

 Teraz tylko nowy do i pełnia szczęścia.

Jeszcze jedna bardzo dobra wiadomość - swój nowy dom będzie prawdopodobnie miała niepełnosprawna  Arielka :)

Koteczka zamieszka w Tomaszowie Lubelskim, pani ma od nas już jedną koteczkę dom niewychodzący .

Bardzo się cieszę, bo to przemiła koteczka, a malutkim gabinecie spędziła ponad 2 miesiące.

Na pewno z tej informacji ucieszy się tez Havanka, która pomgała mi w ogłaszaniu malutkiej.

 Tutaj malutka Arielka

0.jpg

I Arielka w pazdzierniku

DSCN4197.JPG

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

Lolek miał wczoraj zabieg kastracji, jest wszystko ok.

 Teraz tylko nowy do i pełnia szczęścia.

Jeszcze jedna bardzo dobra wiadomość - swój nowy dom będzie prawdopodobnie miała niepełnosprawna  Arielka :)

Koteczka zamieszka w Tomaszowie Lubelskim, pani ma od nas już jedną koteczkę dom niewychodzący .

Bardzo się cieszę, bo to przemiła koteczka, a malutkim gabinecie spędziła ponad 2 miesiące.

Na pewno z tej informacji ucieszy się tez Havanka, która pomgała mi w ogłaszaniu malutkiej.

 

 

 

 

 

Ucieszy i to baaardzo ! Nareszcie kicia doczeka się swojego domu. Tolu, czy domek już sie zdecydował na jej adopcję? Tak, na 100% ? Bo piszesz -"prawdopodobnie"?

Dzisiaj miałam zapytanie w spr. Filipka. Poprosiłam o kontakt z Tolą. Pani jednak chciała zobaczyć kotka. Kiedy jej napisałam, ze przebywa w woj. zamojskim już się pewnie nie odezwie (Filip ma ogłoszenia na Warszawę.) - zbyt daleko.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Havanka napisał:

Ucieszy i to baaardzo ! Nareszcie kicia doczeka się swojego domu. Tolu, czy domek już sie zdecydował na jej adopcję? Tak, na 100% ? Bo piszesz -"prawdopodobnie"?

Dzisiaj miałam zapytanie w spr. Filipka. Poprosiłam o kontakt z Tolą. Pani jednak chciała zobaczyć kotka. Kiedy jej napisałam, ze przebywa w woj. zamojskim już się pewnie nie odezwie, bo ogłosiłam go na Warszawę.

Pani jest właściwie zdecydowana, ale miała jeszcze dzwonić do wetki.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Zaglądają ale w przelocie. Bardzo dużo się dzieje wokół zamojskich piaków.

 

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Zdjęcie cudo!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,23_bc_orig.Pierwsze miejsce w konkursie gwarantowane!! A cioteczki zaglądają, tylko nie zawsze piszą.... k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Pewnie, ze zaglądają, chociaż czasami nie piszą, zaraz robię rundkę po wszystkich wątkach.

 

Dzisiaj owczarek z zamojskiego schronu rozpoczął nowe życie - ok. 16.00 opuścił schroniskowy boks i pojechał do Lublina, gdzie  czekała na niego patiC i dalej już do Warszawy.

Ogromnie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do odmiany jego losu.

Psiak cudowny, ma ok. 3,5 roku.

Pierwsze chwile poza boksem - wypis ze schronu

Czy zabierasz mnie stąd?

 

P1260029.jpg

P1260030.JPG

P1260031.JPG

P1260033.JPG

P1260034.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jutro do swojego nowego domu w Tomaszowie Lub. jedzie mała  Arielka z niedowładem

DSCN4166.JPG

Po 15.00 przyjeżdża tez rodzina z Warszawy po naszego Diora vel Melona, który przebywa w DT w Zamościu.

Melon zamieszka w Warszawie w bloku; rodzina bez dzieci, w domu 2 kanarki - mam nadzieję, ze nie będzie problemu.

Havanka - bardzo dziękuję za pomoc w ogłoszeniach, a Jo37 za dzisiejsza wizytę u rodziny,  nie było łatwo przy dzisiejszych manifestacjach!

1.jpg

4.jpg

19.jpg

7.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Dzisiaj owczarek z zamojskiego schronu rozpoczął nowe życie - ok. 16.00 opuścił schroniskowy boks i pojechał do Lublina, gdzie  czekała na niego patiC i dalej już do Warszawy.

Jak ja się cieszę, że zrobiłam mu wtedy zdjęcie, że wkleiłam na forum i że dostrzegły go osoby o wielkim serduchu!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony serce  

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Jak ja się cieszę, że zrobiłam mu wtedy zdjęcie, że wkleiłam na forum i że dostrzegły go osoby o wielkim serduchu!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony serce  

Owczarek cudny :). Jedne z najpiękniejszych chwil jak psiak opuszcza schron. To co najgorsze już za nim a przed nim otwiera się ten lepszy etap w życiu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

Urocze i rozczulające :)

Tak - psiak ponad pół roku błakał sie na peryferiach Zamościa, żywił się wyrzucanymi resztkami - wreszcie ktoś zadzwonił...

Był chory, miał problemy z prostatą, zapalenie pęcherza, trzeba było czekać z kastracją.

A teraz będzie warszawiakiem.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

Owczarek cudny :). Jedne z najpiękniejszych chwil jak psiak opuszcza schron. To co najgorsze już za nim a przed nim otwiera się ten lepszy etap w życiu.

Dzisiaj mogłam być świadkiem tej chwili, bo nie pracowałam, zazwyczaj to TZ tam jest...

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, jak dobrze że jesteś!!! Tyle dobrego robisz dla tych biednych, skrzywdzonych, chorych  i opuszczonych zwierząt!!   Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony serce

Alaskan - dzięki za ciepłe słowa, ale co ja bym zrobiła bez Waszej pomocy - tyle tu wspaniałych  Cioteczek, samemu niewiele można zrobić.

Jestem bardzo szczęśliwa, ze zamojskie psy mają takie wsparcie i taka pomoc.

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam na maila

Zaginęła suczka " Roki". Od domu oddaliła się 1 listopada w miejscowości Łapiguz, była widziana w Zamościu ( w różnych miejscach) na osiedlu Orzeszkowej, w okolicy Gimnazjum nr 6, w okolicy cmentarza na Peowiaków oraz na ulicy  Kilińskiego. Miała obroże różowo - fioletową . Tel: 693 869 389

unnamed.jpg

2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...