Jump to content
Dogomania

Mała, czarna sunia Kawunia od 8.04.2024 r. czeka na własny Dom w hotelu u Murki. Do pełni szczęścia brakuje jej już tylko dobrego Człowieka.


Recommended Posts

Dzień dobry Murko  🙂  Wiem, że to bardzo krótki czas, jak na ewidentną poprawę stanu skóry Pchełeczki, ale może pojawiły się choć pierwsze symptomy poprawy?  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2024 o 13:19, Ewa Marta napisał:

Zaglądam do cudnej Pchełki 🙂

 

Witamy Ewuniu, witamy.  Bardzo się cieszymy z odwiedzin i zapraszamy na kolejne   🙂       

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2024 o 10:05, elik napisał:

Dzień dobry Murko  🙂  Wiem, że to bardzo krótki czas, jak na ewidentną poprawę stanu skóry Pchełeczki, ale może pojawiły się choć pierwsze symptomy poprawy?  

Na pewno sierść jest lepsza po kąpieli, nie jest już tak tłusta, nie ma łupieżu. Oczywiście to za krótki czas, żeby zaobserwować czy ubytki w sierści odrastają. Pchełka trochę się drapie, ale na brzuszku już ma bez podrażnień (wcześniej były czerwone plamki najpewniej od drapania właśnie). Jeszcze są niewielkie zaczerwienienia na piersi i pod pachami w jednym miejscu. Myślę, że za jakiś czas ponownie ją wykąpię i zobaczymy czy to zniknie. Dziś dostała tabletkę na odrobaczenie (druga dawka po tym co dostała od wolontariuszki w schronisku). Jutro planuję porobić jej ładne fotki :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2024 o 17:09, Murka napisał:

Na pewno sierść jest lepsza po kąpieli, nie jest już tak tłusta, nie ma łupieżu. Oczywiście to za krótki czas, żeby zaobserwować czy ubytki w sierści odrastają. Pchełka trochę się drapie, ale na brzuszku już ma bez podrażnień (wcześniej były czerwone plamki najpewniej od drapania właśnie). Jeszcze są niewielkie zaczerwienienia na piersi i pod pachami w jednym miejscu. Myślę, że za jakiś czas ponownie ją wykąpię i zobaczymy czy to zniknie. Dziś dostała tabletkę na odrobaczenie (druga dawka po tym co dostała od wolontariuszki w schronisku). Jutro planuję porobić jej ładne fotki 🙂

Super czyta się takie dobre wiadomości  🙂  Oby tak dalej. Czekamy w takim razie na foteczki Pchełeczki.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj widać to zaczerwienienie na piersi (na zdjęciach wyżej, gdzie pokazuje brzuszek widać dokładnie jakie ma przerzedzenia w sierści). Zastanawiam się czy nie potrzebne będą jednak jakieś testy alergiczne, bo jednak drapanie nadal jest :(

pchelka21.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2024 o 19:39, Murka napisał:

Zastanawiam się czy nie potrzebne będą jednak jakieś testy alergiczne, bo jednak drapanie nadal jest 😞

Bardzo proszę zrób jej te testy najprędzej, jak będziesz mogła. Nie ma sensu, żeby sunia cierpiała, jeśli można będzie jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.04.2024 o 20:35, Tola napisał:

Piękne zdjęcia, jak zawsze, sunia rewelacyjna, domek szybko się znajdzie:)

Faktycznie malutka jest śliczna i bardzo kontaktowa  🙂  Wydaje się, że nie będzie długo czekała na domek  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2024 o 19:37, agat21 napisał:

Ależ to urocze stworzonko! 😍 Istny cudny czarny kudłaty smoczuś 😃 I jaka przyjaźń z kotem. To niesamowite 🤩

Agatko, może pomimo wielu bardzo rozmaitych obowiązków zechciałabyś zrobić dla malutkiej bazarek imienny?  No bo , Pchełerczka, cóż to za imię dla tak uroczej istotki??? Plissssss   mina1.jpg.5d18cd697f04efeef3a6bf5a1a8465a7.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.04.2024 o 22:47, elik napisał:

Agatko, może pomimo wielu bardzo rozmaitych obowiązków zechciałabyś zrobić dla malutkiej bazarek imienny?  No bo , Pchełerczka, cóż to za imię dla tak uroczej istotki??? Plissssss   mina1.jpg.5d18cd697f04efeef3a6bf5a1a8465a7.jpg

Postaram się Elu, ale nie obiecuję, że dziś. Mam lekki sajgon. Może późnym wieczorem mi się uda. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2024 o 15:25, agat21 napisał:

Postaram się Elu, ale nie obiecuję, że dziś. Mam lekki sajgon. Może późnym wieczorem mi się uda. 

Bardzo dziękuję Agatko   dajekwiat.gif.0f82462437ca59df1003253b485a099e.gif   Zrobisz kiedy będziesz mogła, nie pali się  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...