Jump to content
Dogomania

Zamiast suni do hotelu przyjedzie szczeniaczek. Niestety sunia jest dzika i nie przyjedzie. Wielka prośba o przeniesienie deklaracji.


Recommended Posts

Dnia 19.03.2024 o 10:55, Jaaga napisał:

Mam odpowiedź od Mariny: mam ją od roku. Nie mogę jej głaskać. nie gryzie, ale można go złapać tylko siatką

Fatalnie. Biedna sunia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2024 o 12:17, Poker napisał:

Fatalnie. Biedna sunia.

Bardzo biedna, bo bez szans na wydostanie się ze schroniska. Dobrze, że sama napisałam do Mariny, bo wiemy jaka jest sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2024 o 12:46, Poker napisał:

Nie da się  pomóc wszystkim. 

Wiem, i tak zamiast jednego do nas przyjeżdżają trzy. To już maksimum naszych mozliwości.

Dobrze, ze wiosna i psy więcej bedą wychodzić, bo nie wiem, czy inaczej dalibyśmy rade całą trójkę zabrać. Własnie kupiliśmy elementy na panelowe ogrodzenie części dla drobiu, żeby psy mogły luzem zostawać w ogrodzie jak kiedys, kiedy nie mieliśmy tych polujących na ptaki. Przy siatce stale trzeba było sprawdzac, czy któryś nie przedostał się do nich.  Wydatek naprawdę duży, ale choć komfort bedzie. Tylko jeszcze trzeba to wszystko postawić, a czasu ciągle brak. W sobotę Andrzej z Minią karczowali korzenie, żeby kopać dół i wpuszczać tam podmurówki. Inaczej znowu psy pewnie coś wykombinowałyby. Od soboty nie ma czasu robić dalej. 

Link to comment
Share on other sites

Niestety sunia nie przyjedzie. Zamiast niej przyjedzie ten malutki szczeniaczek , który na zdjęciu jest obok niewidomego

psiaka. Bardzo prosimy o przekierowanie deklaracji z dzikiej suni na niego.

image.jpeg.f5ed8e4401457c2a41f42e09b38da699.jpeg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Jo37 changed the title to Mała sunia i Wielka Niewiadoma. Niestety jest dzika i nie przyjedzie. Za nią przyjedzie malutki szczeniaczek. Wielka prośba o przeniesienie deklaracji.

w tej chwili

deklaracje przeniesione na szczeniaka

mari23 - 20 zł

Nesiowata - 10 zł

Magenka1 - 20 zł 

Ona03 - 20 zł

agat21 - 30 zl

elficzkowa i siostra - 100zł

Mariusz pp - 20 zł

 

Elik ujmie szczeniaczka w bazarku tylko prosi o przypomnienie 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 23:14, agat21 napisał:

Czy bazar imienny robić czy wymyśliłyście już jakieś fajne dla niego? 

Jo zajęta chorą Haną na pewno nie miała głowy do myślenia o imieniu. Fajne imię będzie dobrym początkiem, no i jak wiadomo pomocą . Wspaniałe, że znajdziesz czas na bazarek imienny 🌷🌷🌷

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Jo37 changed the title to Zamiast suni do hotelu przyjedzie szczeniaczek. Niestety sunia jest dzika i nie przyjedzie. Wielka prośba o przeniesienie deklaracji.
Dnia 3.04.2024 o 12:38, Jo37 napisał:

Wysłałam prośbę o zrobienie bazarku imiennego do agat21. 

Mam nadzieję, że znajdzie czas bo jej bazarki są świetne.

znajdzie skoro sama tu przyszła z pytaniem 🙂

Już dzisiaj szczeniaczek ma przyjechać 🙂

deklaruję 30 zł stałej dla malucha

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chłopaki są. Młody już nawet wykąpany i pachnący. Ma już stałe jedynki, czyli ma ok 4 mies.i tydzień.

Jest prześmieszny. Wygląda jak szczeniak rottweilera na łapkach jamnika. Świata nie widzi za Oczusiem. Cały czas wspina się łapkami na niego, jest zawsze krok za nim. Nie mam w Katowicach szelek na większego psa, więc zabrałyśmy go samego na spacer. Niestety tak panikował na smyczy, że wzięłam go na ręce i wróciłyśmy do domu, bo bałam sie, że jakos sie wysmyknie. Zsikal się pod siebie na leżąco.

Mąż ma auto na warsztacie. Czekam, kiedy odbierze ich. 

Normalnie wzruszyłam się na ich widok. Dwa uratowane istnienia, którym udało się całkiem odmienić los. 

Dziękuję wszystkim za deklaracje, pomoc, wsparcie, obecność tu.

Zaglądajcie tu i bądźcie z nami. Po profilaktyce bąbel będzie do adopcji. Jest przesłodki. 

Byłoby super, gdyby udało się mu zrobić bazarek imienny. I to jak najszybciej, bo moja córka nazwała go Brokułkiem 😆 Powiedziała, że jest krępy i zwarty jak brokuł.

IMG_20240403_170824.jpg

IMG_20240403_170828.jpg

IMG_20240403_170820.jpg

IMG_20240403_170816.jpg

IMG_20240403_170813.jpg

IMG_20240403_170809.jpg

IMG_20240403_170805.jpg

IMG_20240403_170801.jpg

IMG_20240403_170758.jpg

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jo37, z mojej akcji na fb wplynelo 704 zł. + jeszcze 24 zl od Ciebie. Tola mi potwierdzala wpłaty smsami. Poniżej tego pierwszego rozliczenia na wątku  oczusia i Szado, wpisałam aktualizację. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...