Jump to content
Dogomania

Uwaga! Przyjeżdzają 2 psy!! A może nawet 3! Staruszek Szado już jest, Heban i mały szczeniorek przyjeżdżają na dniach. Bardzo prosimy o najmniejsze choćby deklaracje dla szczeniorka.


Recommended Posts

Dnia 21.03.2024 o 17:20, Grażka123 napisał:

Proszę 6 cudnych owieczek mydełkowych - 2 białe, 2 kremowe, niebieską i zieloną. Jagna ,wysłać adres paczkomatu na PW czy masz?

Wyślij proszę, bo się pogubię. Cały czas robię owieczki, więc będzie mi łatwiej. To breloczek i mydełko dla Jo37 razem wysłać?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2024 o 17:36, Jaaga napisał:

Wyślij proszę, bo się pogubię. Cały czas robię owieczki, więc będzie mi łatwiej. To breloczek i mydełko dla Jo37 razem wysłać?

Tak. Wyślij proszę do Grażki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pani Małgosia dziś się pytała, czy to są martwe włosy do wyczesania, a on po prostu taki dziwaczek. Martwą siersc ma na ciele, ale to taki gesty podszerstek. nie mogłam go na razie czesać. Bardzo źle poczuł się po Simparice. Nie chcial jeść, dostał objaw neurologiczny- drżączki.  Dopiero dziś poczul się lepiej. Jednak po wizycie u weta stał się bardziej lękliwy. Muszę trochę odczekać i dać mu czas.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, gdzie pisac odnośnie szczeniaka? Czy ktoś mógłby zebrać deklaracje, ew. popytac o przeniesienie ze staruszków czy z suni na niego? I zrobić tu np. zestawienie? osobny wątek raczej nie ma sensu, bo potem i tak mało kto zagląda. Moze tu? lub zmienić wątek dzikiej suni na jego ?

Naprawdę ja nie ogarnę tego i nie wiem, na czym stoimy. Jesli dobrze pójdzie i wszyscy wpłacą, to z mojej akcji mydełek i zawieszek na niego powinno być 570 zł. Więcej nie dam rady zrobić, bo przy jednej foremce mam już wyjęty tydzień z życiorysu. Najpierw robiłam na Szado, teraz na niego.

Chciałabym, żeby psy już przyjechały.

Dziś nie udało się zestrzelić 17 rakiet na Zaporożu 😞 

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Uwaga! Przyjeżdzają 2 psy!! A może nawet 3! Staruszek Szado już jest, Heban i mały szczeniorek przyjeżdżają na dniach. Bardzo prosimy o najmniejsze choćby deklaracje dla szczeniorka.
Dnia 22.03.2024 o 15:09, agat21 napisał:

Na jakie konto przelać kasę z bazarku imiennego Szado celem opłacenia leku na stawy?

Będzie na moje, tylko jeszcze nie odkupiłam. Chyba, że masz smart i dasz radę sama zamówić i opłacić?Na razie walczę z przesyłkami i piszę do OLX bo są problemy z odzyskaniem wpłat za mydła.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 15:14, Jaaga napisał:

Będzie na moje, tylko jeszcze nie odkupiłam. Chyba, że masz smart i dasz radę sama zamówić i opłacić?Na razie walczę z przesyłkami i piszę do OLX bo są problemy z odzyskaniem wpłat za mydła.

nie mam smarta, prześlę na Twoje

Link to comment
Share on other sites

uzupełniam stopniowo, kto odpowie przechodzi do kolejnej rubryki lub znika

stałe dla Oczusia- Hebana zadeklarowali

limonka80 

Pani Anna GR 

deklaracje przeniesione potem na sunię z raną na głowie ;

elmas - 30 zł

 

deklaracje przeniesione na szczeniaka

mari23 - 20 zł

Nesiowata - 10 zł

magenka1 - 20 zł 

Ona03 - 20 zł

agat21 - 30 zl

elficzkowa i siostra - 100zł 

mariusz pp - 20 zł  

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam wątki ten (Hebana- Oczusia)  i wątek Mała sunia i wielka Niewiadoma. Sytuacja jest bardzo dynamiczna ale już jest pewne, że Heban i Szado (który już przyjechał) są już zaopiekowani finansowo, a w miejsce dzikiej suczki z raną na głowie przyjedzie szczeniak (na zdjęciu obok Hebana).

Zamieszanie jest więc z deklaracjami, powyżej zebrałam to co było zadeklarowane ; jak ktoś przeniósł deklarację np. z Hebana na sunię to już nie figuruje  przy Hebanie

@limonka80, @magenka1, Agnieszko znajoma @elik i p. Anno GR czy mogłybyście przenieś deklaracje może w zmienionej wysokości na szczeniaczka

i podobne pytanie do

@agat21, @ona03, @elficzkowa z siostrą, @mariusz pp, @elmas

Proszę o ewentualne  zadeklarowanie na wątku

https://www.dogomania.com/forum/topic/361706-mała-sunia-i-wielka-niewiadoma-niestety-jest-dzika-i-nie-przyjedzie-za-nią-przyjedzie-malutki-szczeniaczek-wielka-prośba-o-przeniesienie-deklaracji/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 20:42, Aldrumka napisał:

uzupełniam stopniowo

stałe dla Oczusia- Hebana

limonka80 - 100 zł

magenka1 - 20 zł

elika znajoma Agnieszka - 60 zł

Pani Anna GR - 50 zł

Zadeklarowałam 60,00 zł od mojej znajomej, ale gdy podana została informacja, że psiaczek ma opiekuna, który będzie go finansował, zadeklarowaną sunię przeniosłam na malutką czarną sunię, która po świętach pojedzie do Murki, a miała zadeklarowane niewiele ponad połowę kwoty, którą potrzebuje na zapłatę za miesięczny pobyt w hotelu.
Jeśli będzie taka potrzeba, ujmę go w kolejnym bazarku tylko bardzo proszę o informację, bo nie wiem czy dam radę śledzić na bieżąco wątek psiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 21:30, elik napisał:

Zadeklarowałam 60,00 zł od mojej znajomej, ale gdy podana została informacja, że psiaczek ma opiekuna, który będzie go finansował, zadeklarowaną sunię przeniosłam na malutką czarną sunię, która po świętach pojedzie do Murki, a miała zadeklarowane niewiele ponad połowę kwoty, którą potrzebuje na zapłatę za miesięczny pobyt w hotelu.
Jeśli będzie taka potrzeba, ujmę go w kolejnym bazarku tylko bardzo proszę o informację, bo nie wiem czy dam radę śledzić na bieżąco wątek psiaczka.

jasna sprawa - wiele potrzebujących

Link to comment
Share on other sites

Ja to już się totalnie pogubiłam. Deklaracje z Hebana przeniosłyśmy z siostrą na sunie. Ale, że sunia nie może przejechać to przyjeżdża szczeniaczek ? Jeśli tak jest to oczywiście nasze deklaracje przechodzą na maluszka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 22:08, elficzkowa napisał:

Ja to już się totalnie pogubiłam. Deklaracje z Hebana przeniosłyśmy z siostrą na sunie. Ale, że sunia nie może przejechać to przyjeżdża szczeniaczek ? Jeśli tak jest to oczywiście nasze deklaracje przechodzą na maluszka.

Dokładnie tak- jest już Szado pod opieką p. Małgosi z fb, dojedzie Heban/Oczuś pod opiekę p. Asi z FB. Jo37 chciała zaopiekować się suczką, ale sunia jest dzika. Daje się łapać tylko w siatkę. Niestety nie ma szans na adopcję, więc Jo37 zaproponowała pomoc innemu psu, a jest ten mały, który mieszka ze staruszkami. 

Za deklaracje dziekujemy 😘  

I wszystkim innym, którzy je przenieśli. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2024 o 22:54, ona03 napisał:

Oczywiście też przenoszę deklarację 20 zł  na maluszka 🙂

 

Dnia 22.03.2024 o 23:12, agat21 napisał:

Przedwczoraj zadeklarowałam się już dla maleńkiej suni ze schronu zamojskiego, ale dla szczeniorka też deklarację 30 zł daję. 

Wielkie dzięki 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...