Jump to content
Dogomania

Mała Iggia jedzie do DS.


Recommended Posts

Dostałam filmik z sunieczką, z informacją, że Marina szuka dla niej miejsca. Sunia ma 2 lata, nie jest wypłoszona, bez urazów, więc ma szansę na adopcję, a wiadomo jak niepewna i dramatyczna sytuacja jest w Dnieprze.

Nie pomyślałabym o kolejnym psie, bo jesteśmy obłożeni nieadopcyjnymi, ale Iggia nie ma innej szansy na wydostanie się z wojny. Nikomu się nie spodobała 🙄.  Może przez to, że czarna, może z innych powodów. 

Jesteśmy zmęczeni, przepracowani, ale mam nadzieję, że jakoś damy radę. Idzie wiosna, będzie lżej. Tylko finansowo kiepsko, bo stale są koszty, nawet jeszcze przy  ukraińskiej tymczasowiczce kotce doszły spore dodatkowe.

Iggia ma więc gdzie przyjechać, ale potrzebuje środków na badania i profilaktykę. Na początek badanie kału, test snap giardia, zwyczajne badanie krwi z testem na dirofilariozę. I tabletka na nużeńca, bo ostatnie go miały.  Do tego odrobaczenie, 2 szczepienia. Nawet przy zniżkach, jakie mam wynegocjowane dla swoich psów, to i tak spory koszt.

Może ktoś dałby pomóc sunieczce?  Jedzonko również ucieszyłoby ją, gdyby ktos był miły jej sprezentować ☺️

Później będę wdzięczna za pomoc w ogłaszaniu. 

Jeśli nic się nie zdarzy, to transport jest za tydzień. 

IMG-20240224-WA0001.jpg

IMG-20240224-WA0002.jpg

IMG-20240224-WA0000.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Mała Iggia czeka na ratunek. Pomożesz?
Dnia 25.02.2024 o 16:34, Jaaga napisał:

Też mi się podoba, ale widocznie jesteśmy w mniejszości, bo nikt jej nie chciał zarezerwować. 

Cóż, podobno o gustach się nie dyskutuje😀. Dla mnie przecudna, w 100%ach mój typ. Dzięki Jaaga za to, że ratujesz jej życie. Jak zwykle szkoda wszystkich pozostałych 😟

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2024 o 13:31, Mruczka napisał:

Rozczulająca.  Dołożę  100 zł . 

Dziękuję Ci bardzo. Fajnie, że jednak wzrusza innych, bo już bałam się, że nikt jej nie będzie chciał adoptować, skoro tylko mi się podoba 😉😁

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Mała Iggia jedzie do DS.

Otrzymałam wpłatę od Jo37, z której teraz rozliczymy szczepienie Luny i ogłoszenie Nemo.

Poza tym otrzymalam 20 zł od Nesiowatej i 100 zł od mdk8.  Pieknie Wam dziękuję  i dajcie proszę znać, czy zwrócić Wam wplaty, czy przeznaczyć je na weta dla malutkiej,  która przyjedzie pod opiekę Jo37? 

428485490_803783921791717_1314076789154115296_n.jpg.43e499738073424846dc0a0c31b819cd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.02.2024 o 03:11, Nesiowata napisał:

Ja zostawiam.

 

Dnia 29.02.2024 o 06:10, mdk8 napisał:

Nie zwracaj .

Dziękuję Wam serdecznie 😘 Muszę tylko ustalić kto będzie skarbnikiem suni, bo ja już mam za dużo psów do rozliczania i przeleję.  Wstawię tu informację. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2024 o 00:46, Jo37 napisał:

Za szczepienie Luny przelałam dziś pieniądze. 

Tak przy okazji. Luna jak zwykle musiała być szczepiona na Sedalinie. Wtedy wykorzystuję okazję i od razu wyczesuję. Daję dawki mniejsze, takie żeby podać szczepionke, ale nie żeby pies był padnięty. 

Luna musiala byc tak bardzo skrzywdzona, że kiedy zaczęłam ją czesac to mimo sedalinu, po takim czasie u nas,  zsikala się ze strachu pod siebie, a cały czas pielęgnacji drżała jak osika. Leżała grzecznie, ale nią trzepało. Tak głęboko ma zakodowany lęk przed dotykiem, że nawet środek go nie stłumił. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...