Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Zakończony. Ostatnia szansa na domowienie do zakupów!Nowe mydelka na ostatniej stronie. hand made, sole do roślin i inne.


Jaaga

Recommended Posts

  • Jaaga changed the title to Wolne jeszcze mydełka hand made 7a, 9b,26, ostatnia sól lecznicza lawedowa, sole do roślin i inne.

Trochę zajmie mi pakowanie, bo mydełka babeczki mogę chyba w celofanowe woreczki  zapakować, ale  różyczki i serduszka muszę każde z osobna pakować w celofan i związywać u góry, żeby  była przestrzeń i nie poniszczyły się ich delikatne góry w transporcie. Dotąd były przewożone osobiście, więc nie mam doświadczenia.  Aska7 będzie pierwsza z wysyłką.

Następny bazarek mydełkowy chyba zrobię przed latem. Zamówiłam foremki kaktusiki, ozdoby na babeczki, morskie żyjątka.

Teraz będę ćwiczyć z żywicą epoksydową. Chcę robić m.in.zawieszki/identyfikatory dla naszych szczeniaków. Taki spersonalizowany drobiazg pewnie będzie miłym upominkiem. Jak mi wyjdą, to pewnie też dodam do bazarku.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2024 o 12:11, lunarmermaid napisał:

Poproszę 9b i 26.

Witaj, ślicznie dziękuję.  Opcja KT  czy wywoławcza? 

Edycja: z braku odpowiedzi pozwoliłam sobie zapisać KT, żeby Ci nikt kupił, a różnice między cenami są nieduże. Nie wiem czy dziś jeszcze dam radę tu wejść, więc najwyżej napisz, jak mam zmienić. 

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Dodałam wolne jeszcze mydełka hand made, ostatnia sól lecznicza lawedowa, sole do roślin i inne.

Przepraszam, że zamotałam z przesylkami.

Jaga, @mdk8 dziękuję za przychylność ale nie czekajcie na mnie. Nic teraz nie mam dla mdk8 i w tej innej wersji nie będę musiała specjalnie jechać po mydełka.

Poproszę o wspólną przesyłkę do Nesiowatej (olx) dla Nesiowatej, Jo37, Grazki123 i Aldrumki. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2024 o 16:17, Aldrumka napisał:

Przepraszam, że zamotałam z przesylkami.

Jaga, @mdk8 dziękuję za przychylność ale nie czekajcie na mnie. Nic teraz nie mam dla mdk8 i w tej innej wersji nie będę musiała specjalnie jechać po mydełka.

Poproszę o wspólną przesyłkę do Nesiowatej (olx) dla Nesiowatej, Jo37, Grazki123 i Aldrumki. 

 

 

Dobrze. Jutro wyślę. Nic już nie chcesz? Teraz dodalam ostatnie mydła.

Dnia 4.02.2024 o 16:19, Aldrumka napisał:

Poproszę o zmianę ceny wyw fantów, które licytowałam na KT

Zmieniam

Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Dodałam jeszcze ostatnie mydełka hand made, ostatnia sól lecznicza lawedowa, sole do roślin i inne.
Dnia 4.02.2024 o 17:56, mdk8 napisał:

Poproszę 34 a, g kt i wysyłkę z Agat21  jak da radę przez olx

Zobaczę jak cenowo wyjdzie większa przesyłka na olx, bo ta natańsza jest tylko do 8 cm wysokości.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2024 o 12:45, Jaaga napisał:

Witaj, ślicznie dziękuję.  Opcja KT  czy wywoławcza? 

Edycja: z braku odpowiedzi pozwoliłam sobie zapisać KT, żeby Ci nikt kupił, a różnice między cenami są nieduże. Nie wiem czy dziś jeszcze dam radę tu wejść, więc najwyżej napisz, jak mam zmienić. 

Nie ma problemu, jeszcze z jakieś jedno lub dwa bym dokupiła. Różyczkę i jakieś w kolorze fioletu jeżeli są dostępne, znalazłam numery 34 c i h.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2024 o 23:38, lunarmermaid napisał:

Nie ma problemu, jeszcze z jakieś jedno lub dwa bym dokupiła. Różyczkę i jakieś w kolorze fioletu jeżeli są dostępne, znalazłam numery 34 c i h.

Dziękuję, zapisane. Daj mi znać proszę, czy chcesz przesyłkę przez olx? Czy na adres.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...