Jump to content
Dogomania

Zmarznięty, brudny, samotny biegł jedną z głownych ulic Zamościa w zimny, listopadowy dzień. Teraz prosi o wsparcie, bo zaczyna wszystko od nowa. Bambosz zamieszkał we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 13.01.2024 o 17:25, Poker napisał:

Nausz coś więcej. 

Tak, chciałam tylko dać znać, że pojechał, bo wszyscy siedzieliśmy jak na szpilkach.

Myślę, że udało się nam wspolnie wybrać dom najlepszy dla niego. Państwo serdeczni, sympatyczni, kochający zwierzęta, doświadczeni. Zależało nam, żeby mu nie zmieniać imienia, bo reaguje na nie i niespodzianka- państwo przywieźli adresatkę z już wygrawerowanym jego imieniem 🙂

Bambosz przyjechał do nas z legowiskiem widocznym na zdjęciu. Przygotowaliśmy mu je na drogę, ale Państwo mają dla niego przygotowane już wszystko, więc zostawili legowisko pozostałym psom.

Duże wrażenie jak zwykle zrobił też Nemo, pani dziwila sie, dlaczego nikt go nie chce, bo pakował im się na ręce i chciał też jechać. Mam nadzieję, że i on wkrótce znajdzie swój dom.

Ogólnie, wszystkie psiaki się podobały 🙂 I co ciekawe, przy ludziach pierwszy raz została nasza Lemur. Ona jest tak płochliwa, że zawsze przy gościach znika, a dziś gwiazdorzyła, więc Państwo nie tylko nam przypadli do gustu. 

Przy okazji chciałam podziękować Poker za przekazanie poduszek dla psów  oraz karmy, która została po Jej tymczasowiczu. Karma przypadła Nemo. Dostał cześć worka suchej i 13 puszek. Do tego jeszcze 2 pluszaki. Dziękuję.

IMG_20240113_211913.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pierwsze wieści: Bambosz spał prawie całą drogę do domu, zjadł kolację, przywitał się z kotami. Zdążył zainteresować się kocią zabawką i chodził z pluszową myszką w pyszczku 😃 Dojechał cały i zdrowy i jest spokojny.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U Bamboszka wszystko dobrze. Pani też zauważyła, że chłopak jest wyjątkowo inteligentny i szybko łapie. Jestem szczęśliwa.

A moim cavalierkom chyba smutno, bo na spacerze nudy i nie ma kto się przytulać. Bambosz jak już się przekonał do towarzystwa, to stale się wtulal w dziewczyny.

IMG_20240114_124724.jpg

IMG_20240114_124650.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem bardzo szczęśliwa🙂

Ze strachem czekałam na pierwsze wiadomości, a tu proszę, Bambosz jakby rozumiał, że to już ostatnia zmiana w jego życiu.

Dzisiejsza wiadomość z DS Bambosza: Dzień dobry, wszystko w porządku. Bambosz jest mega grzeczny i cały czas przychodzi się głaskać. Kocha spacery, macha ogonem jak helikopter 😃 Z kotami się wącha, ale tak to nie reaguje. W nocy spał z nami koło łóżka na kocyku, bardzo ładnie sygnalizuje, że chce siku. Póki co wszystko idzie super 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2024 o 21:23, Jaaga napisał:

Zależało nam, żeby mu nie zmieniać imienia, bo reaguje na nie i niespodzianka- państwo przywieźli adresatkę z już wygrawerowanym jego imieniem 🙂

 

Dnia 14.01.2024 o 20:57, Poker napisał:

 

Czy imię zostaje?

Chyba tak 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2024 o 20:57, Poker napisał:

Ależ się cieszę. Bądź szczęśliwy Puchatku.

Czy imię zostaje?

 

Dnia 14.01.2024 o 21:09, mdk8 napisał:

 

Chyba tak 🙂

Zostaje, Jaaga pisała wcześniej, że rodzina przyjechała z gotową adresatką z wygrawerowanym imieniem Bambosz🙂Cieszymy się, bo piesio już ładnie reagował na to  imię. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.01.2024 o 16:17, Poker napisał:

Czy są  wieści  o Bamboszku?

Wszystko ok, jeszcze wieczorami trochę tęskni, bo układa się przy drzwiach. Pani Magda pisze, że z Bamboszka  wielki gaduła i żarlok, bardzo lubi spacery, biega, bawi się. 

IMG_20240117_185739.jpg

IMG_20240117_185221.jpg

IMG_20240117_185216.jpg

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...