Jump to content
Dogomania

Uratowany przed śmiercią w ostatniej chwili. Zagłodzony, zaniedbany, schorowany. Guz na prostacie, guz na szyi, chore nerki i tylko w oczach maleńka iskierka nadziei.....


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 3.03.2024 o 21:34, Tola napisał:

Wczoraj miał podawaną drugą dawkę Libreli, już po pierwszej chodził znacznie lepiej.

 

 

Dobrze przeczytać coś pozytywnego. 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam zdjęć, ale są najnowsze informacje na stronie hoteliku: Tak było - Milton chociaż zaczął jeść nie przybierał na wadze, a aparat ruchu całkowicie odmówił współpracy.
Jak jest - Milton pięknie je i widać gołym okiem jak się jego ciało zaokrągla, a po wprowadzeniu Libreli Milton świetnie spaceruje, a nawet starczym truchcikiem podbiega.
 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2024 o 09:54, Tola napisał:

Nie mam zdjęć, ale są najnowsze informacje na stronie hoteliku: Tak było - Milton chociaż zaczął jeść nie przybierał na wadze, a aparat ruchu całkowicie odmówił współpracy.
Jak jest - Milton pięknie je i widać gołym okiem jak się jego ciało zaokrągla, a po wprowadzeniu Libreli Milton świetnie spaceruje, a nawet starczym truchcikiem podbiega.
 

Takie informacje dają nadzieję. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tolu, jeśli miałby kto na fb pokazać mydełka, to mogłabym takie dla niego zrobić.  Koszt 15 szt to ok 45-50 zł, a można wystawić po 10 zł. Są proste: baza, pigment, glinka, mika i woreczki -nie wymagają różnorodnych dodatków. Może wolontariuszki z organizacji, u której ma DT są bardziej biegłe i miałyby gdzie wystawić?

IMG_20240416_181856.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie przyjmę taką pomoc, bo Fuksikowi potrzebne pieniądze na leki, librela to jednak spory koszt. Pieniądze ze zbiórki trzymam na operacje, które go wciąż czekają.  Spróbuję zapytać znajomej, może zechce pomóc na FB.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2024 o 19:48, Tola napisał:

Bardzo chętnie przyjmę taką pomoc, bo Fuksikowi potrzebne pieniądze na leki, librela to jednak spory koszt. Pieniądze ze zbiórki trzymam na operacje, które go wciąż czekają.  Spróbuję zapytać znajomej, może zechce pomóc na FB.

Tak pomyślałam, ze finansowo trudno Wam ogarnąć tak dużego psa. Oczywiście, gdyby byli chętnie, to mogę zrobić z większej ilości i inne wzory. Proste i szybkie jeszcze są takie i mam fajnego buldożka, ale jeszcze nie robiłam. Może też jakieś grupy, jak przy Oczusiu? 

IMG_20240416_204510.jpg

IMG_20240416_204514.jpg

IMG_20240416_204640.jpg

IMG_20240416_204820.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2024 o 21:58, Poker napisał:

Aż żal używać takie mydełka. Są piękne.

Też tak na początku myślałam i żal mi było użyć, ale w końcu stwierdziłam, że po to są robione, żeby używać, a jak się zużyje, to kupić następne, żeby Jaaga miała robotę 😜 a psy kasę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przypomniało mi się, że fejbukowa znajoma hodowczyni szpiców przy mojej akcji na szczeniaka pisala, że gdybym miała foremki na breloczki ze szpicem, to poudostepnia na ich grupach. Rzepik zabezpieczony, foremka przyszła, choć znacznie większą, niż się spodziewałam. Spróbuję zrobić kilka i zobaczymy czy będą chętni.  Jak coś to mam jeszcze szczeniaka Y.T. i  troszkę mniejsze foremki na chihuahua i ON. Do tego czekam na magnesy i mam już na nie foremki oraz kaboszony.

Teraz wpadłam na pomysł robienia amuletów. Na pierwszy ogień idzie jemioła. Oczywiście każdy produkt jest skierowany do innej grupy odbiorców.  Zobaczymy, czy i co "chwyci" 😉

Jeśli mogę pomóc, to cieszę się. Gdyby ktoś miał gdzie poreklamowac, to byłoby super.

Aktualnie robię elementy na letnie breloki. 

Gdyby ktos miał dostęp do końskich grup zy forów, to mam też foremki końskie i westernowe.

IMG_20240417_113250.jpg

IMG_20240417_115904.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...