Jump to content
Dogomania

Jak to jest być 14- letnim psem na ostatnich nogach? Źle. Czasu już nie ma. Pomóżcie odmienić ostatnie lata, może miesiące, życia. Proszę.


agat21

Recommended Posts

Dnia 28.01.2024 o 22:28, agat21 napisał:

Zapomniałam napisać, że obcinane były też pazury i oczywiście wszystko z godnością i spokojem. Chyba wyślę mojego histeryka na terapię do Wolfa. 😁

Moja Nerunia powinna się  uczyć od Wolfika. Nerunia drze japę zanim zdążą ją dotknąć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2024 o 14:29, malagos napisał:

hot spot może być u kota?

Jak najbardziej.Nasza 15 latka właśnie niedawno go miała.Ważne,żeby nie nadkazić,ma być sucho.Dobrze jest podgolić okolicę zmiany.Ja mam jeszcze resztki Solcoserylu na rany,to cudowny specyfik,niestety juz wycofany z produkcji w całej Europie.Manusept jest ok.Octenisept - szczypie,nie używam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2024 o 16:06, Tola napisał:

Wpłata na konto ZEA dla Wolfika, pięknie dziękujemy serce-ruchomy-obrazek-0210.gif

60 zł - Gabi 79 (23.01.) I, II, III, IV, V, VI

 

Gabusiu dziękuję za wpłatę 🙂🌷! Tolu dziękuję za potwierdzenie 🙂🪻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 9.02.2024 o 22:44, Ewa Marta napisał:

Jestem zachwycona metamorfozą Wolfika😀 Widać, ze mu dobrze na śwoecie. Ma wspaniałą opiekę ❤️

Masz rację. Trudno go już poznać na zdjęciach ze schronu, teraz to zupełnie inny pies. Jemu bardzo musiało brakować człowieka.. Dobrze, że teraz ma do kogo po głaski przychodzić 😊 I najważniejsze, że zdrowy 🙂 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...