Jump to content
Dogomania

Jak to jest być 14- letnim psem na ostatnich nogach? Źle. Czasu już nie ma. Pomóżcie odmienić ostatnie lata, może miesiące, życia. Proszę.


agat21

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 3.04.2024 o 19:55, Tola napisał:

Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika serce-ruchomy-obrazek-0210.gif

50 zł - agat21 (02.04.)

10 zł - Nesiowata (03.04.)

25 zł - Patrycja 96 (04.04.)

50 zł - Limonka80 (08.04.)

10 zł - Nina 65 (11.04.)

50 zł - Keyuta (15.04.)

 

Bardzo dziękuję Martusiu  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Wpłata na konto ZEA dla Wolfika serce-ruchomy-obrazek-0210.gif

10,00 zł   -  Nesiowata  IV  -  3.04.
25,00 zł   -  Patrycja96   -  4.04.
50,00 zł   -  limonka80  IV  -  8.04.
10,00 zł   -  nina65  IV  -  11.04.
50,00 zł  -  Keyuta  IV  - 15.04

Bardzo serdecznie dziękujemy

pl09-bukiet-roz-kolorowych.jpg.0b4b03e93c6af6ee14aedf666bdae0c4.jpg

 

oraz  

50,00 zł   -  agat21  -  2.04.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam serdecznie, że pamiętacie o Wolfiku 🩷🧡❤️🩵

Chłopak napędził wczoraj nam trochę stracha, bo omdlał na chwilkę. Kasia zaraz w te pędy poleciała z nim do weta. Wszystko ok w badaniu, tylko lekkie szmery w serduchu (będzie echo robione), krew wzięta na panel geriatryczny. 

Dziś przyszły wyniki i niedoczynność tarczycy się pogłębiła. Wolfik dostał leki na miesiąc. Zobaczymy jak się będzie czuł po nich. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2024 o 21:51, elik napisał:

Zrobione  🙂 

Dziękuję, ale widzę w rozliczeniach, że już na kwietniowe hotelowanie zabraknie kasy. Przeleję jutro na Zeę to, co jest na moim koncie awaryjnie dla Wolfika. Oraz 20 zł od Dulskiej, która zgodziła się przenieść swoją deklarację Guciową na Wolfika.  

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ stan konta Wolfa po opłaceniu faktury za weta niebezpiecznie się skurczył, zwróciłam się z prośbą o jego wsparcie do mojego byłego Dyrektora Rafała. Jak zwykle nie zawiódł i przekazał dla Wolfa 250 zł wsparcia. Pieniądze wysłałam już na ZEA. 

Rafał - dziękuję z całego serca Tobie i Twojej żonie Małgosi ❤️ Od lat wspieracie bezdomne psiaki. Wasze dwa czworonogi mają najlepsze życie,  miłość, opiekę weterynaryjną... Poza nimi widzicie też masę psiego nieszczęścia i bardzo wspieracie ich ratowanie.

Ja na bieżąco relacjonuję im postępy Wolfa, Neri i naszych podopiecznych i nie są to dla nich anonimowe psiaki. 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2024 o 12:17, Ewa Marta napisał:

Ponieważ stan konta Wolfa po opłaceniu faktury za weta niebezpiecznie się skurczył, zwróciłam się z prośbą o jego wsparcie do mojego byłego Dyrektora Rafała. Jak zwykle nie zawiódł i przekazał dla Wolfa 250 zł wsparcia. Pieniądze wysłałam już na ZEA. 

Rafał - dziękuję z całego serca Tobie i Twojej żonie Małgosi ❤️ Od lat wspieracie bezdomne psiaki. Wasze dwa czworonogi mają najlepsze życie,  miłość, opiekę weterynaryjną... Poza nimi widzicie też masę psiego nieszczęścia i bardzo wspieracie ich ratowanie.

Ja na bieżąco relacjonuję im postępy Wolfa, Neri i naszych podopiecznych i nie są to dla nich anonimowe psiaki. 

 

 

 

Ewa, znowu brak mi słów. W tej niewesołej sytuacji tak duża niespodziewana pomoc od Ciebie i Twoich znajomych! Naprawdę nie wiem jak dziękować. Ściskam Was bardzo serdecznie 🤗

image.png.8bdc6a797138096a2cddf2c0a68a3ca6.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2024 o 15:03, agat21 napisał:

Ewa, znowu brak mi słów. W tej niewesołej sytuacji tak duża niespodziewana pomoc od Ciebie i Twoich znajomych! Naprawdę nie wiem jak dziękować. Ściskam Was bardzo serdecznie 🤗

image.png.8bdc6a797138096a2cddf2c0a68a3ca6.png

Agatko, ja tylko przekazałam, a pomoc jest od Rafała i Małgosi 😃

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...